Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

Hopkins

Nevím proč, ale dvojka se mi taky o chlup líbila více než jednička . Jen mě tam štvalo nasazení té moderní doby s těmi telefony a tak. Ovšem celkově skvělé , děda VLAD zaperlil :) a vlčí rodinka nezklamala :-) Dočkal jsem se čekání a splnilo se mi co jsem čekal. ()

owwidius

Jednotka sa mi neskutocne pacila, ale dvojka ma sklamala. Klasicky syndrom sequelov, alebo to je tym, ze pod scenarom je podpisany tentokrat Adam Sandler? Hlavne som mal pocit, ze to je o dost detskejsie a menej vtipne (vyslovene dobre joke-y sa mi zdali 3), zvysok som sa trochu nudil. Mohlo k tomu ale dopomoct aj to, ze okrem vysokych ocakavani som videl 3D verziu (slabota, aj na animak!), ale hlavne, a to uz fakt nikdy viac, so slovenskym dabingom. Nie ze by bol zly, ale hlasky v slovencine, to proste neni ono. [#29/2015] ()

BOURQUE

Pokračovanie príbehu z hotela príšer síce obsahuje klišé momenty, ale jednotlivé postavy a ich charaktery stále dokážu pobaviť jak malého tak aj veľkého diváka. Avšak neustále presadzovanie modernej techniky v tomto prostredí nevypadá príliš presvedčivo. PS: Záverečný boj s „netopiermi“ je jeden z top momentov/scén! „Ja som to nebol!“ Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

P.J.2

Pár scén bylo skvělých ale jinak je jednička skutečně lepší, z tohohle pokračování je cítit že bylo děláno primárně pro zlaťáky Hollywoodských producentů. ()

merigieren

skutečně vtipný byly jen 3 okamžiky, s polívkou, vylitým vínem a smečka dětí na konci. Pak tam bylo i něco roztomilýho jako těhotná netopýřice a chlupatý zamilovaný děcka. Pak takový ty neutrální průpovídky, třeba výcvikovej kemp. A ve všech místech, kde se snažili něco parodovat to byla děsná trapárna. Příběh byl takovej chaotickej, rychle střídali scény aby mohli ukázat, co všechno zvládnou naprogramovat. Nevím, občas sem ten film neměl rád, ale jindy byl zase úžasnej. ()

strikeman

Pořád je to zábava nabitá spoustou super gagů, nicméně příběhově tento díl za jedničkou značně pokulhává. Ale účel to plní - zasmějete se a dětem se to líbí ... 70% ()

Olík

Tohoto jsem se tak trochu bál (ne, nemyslím nestora rodu dědu Vlada)….ale příšery od prvního dílu strašně rychle zevšedněly. Prvotní euforie je ta tam a to, co dělalo tenhle hotel jiným, chybí jako česnek na upířím menu. Najednou absentuje pořádný příběh. Sem tam se některé z monster pokusí pobavit nějakým rychlým a úderným gagem, ale každému je jasné, že už to tady jednou bylo. Všichni jsou stejní, všechno je stejné, jenom cifra u počtu vlkodlačích potomků mění svou hodnotu. Hotel Transylvánie 2 je pořád slušně odvedeným animákem, každopádně kdyby zdejší hodnocení fungovalo například v rozsahu 0 až 10, rozdíl mezi prvním a druhým pokračování by musel minimálně dvě hvězdičky být. ()

chrispe

Viděno v kině. Stejně jako se mi líbila jednička, dvojka mě taky dokázala skvěle pobavit. Smála jsem se a smála jsem se nahlas. Paráda. ()

darkreider

Tých pár slušne vypointovaných vtipov tomu dáva šmrnc. S očakávaním pohodovej zábavy bez silnejších momentov to nie je krok vedľa, kapiš! Čo ma zarazilo bol ten echt prepálený záver, ale ako decko by som bol nadšený, takže prečo nie. ()

guri

Prvy Hotel Transylvania bol prijemnym osviezenim na poli animovanych filmov - najma svojim nametom. Dvojka urcite nepodlieza latku, ktoru nastavila jednotka - dej sice nie je taky originalny ako v prvom filme, ale stale je dobre spracovany a nesetri humorom. Jednoznacne palec hore. ()

Torgal

Plusy a mínusy oproti jednotke ostávajú v zásade rovnaké a opäť je tým najlepším na filme Sandlerov Dracula. Tentokrát som bol asi pri pozeraní v lepšom rozpoložení, lebo aj napriek tomu že štýl humoru sa nezmenil a je postavený predovšetkým na vizuálnych gagoch pretekajúcich do grotesky, tak som sa skoro celý čas veľmi slušne bavil. Pravda, na konci už došli nápady a všetko skončilo tak, ako velia filmové klišé, tentokrát ale zaokrúhlim smerom nahor. 7/10 ()

misbos

Dobře, to, že je většina záběrů komponovaná jako statická momentka s mluvícíma hlavama, a když se něco pohne, je to "quicksilver", je pravděpodobně styl toho filmu a tvůrčí záměr... a nemusí se mi to líbit, ale nemám s tím problém. To, že je ten film v podstatě sled vágně na sebe navazujících skečů, a největší vývoj prodělá postava, která se objeví na posledních 15 minut, je průser... a s tím už problém mám. Slabý dvě. ()

Plechpetr

Návrat do hotelu Transylvania je takový slabí odvar jedničky.Nových žertů se nedočkáme, pobytu v hotelu tu je pomálu a veškeré příšery jsou doširoka nevyužitou chátrou vyplňující prázdnotu filmu. Ovšem pořád to má ten správný šmrnc, za který jsem ochotný udělit dva páry hvězd. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)