Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

Marlo

Animace hezká, soundtrack dostačující a pár štěků se povedlo že jsem se lehounce pousmál. Ale jinak jsem film protrpěl. Nuda, nuda a zase nuda. Vše už viděno a mnohem lépe provedeno. Tenhle film neměl mít jednoduše pokračování. Tento animák měl kliku že jednička byla ucházející. Tady u tohoto dílu bylo jasné že byl roben pro zelené papírky a ne se srdíčkem. Ruce pryč. ()

Wabaky

Tenhle animák účel splnil - pobavil. Čekal jsem něco na styl, že se dcera upírka zamiluje do jiného upíra. Ale film založenej na prckovi, co není upír a čeká se až bude, nebylo také špatný. Koukal jsem na to v 11 večer a vydržel až do půl jedný, protože jsem se u toho neskutečně nasmál. Příběh slabší, ale stačí. Je to pohádka, ta má zabavit. Snad se nedočkáme trojky, protože ta by to jen zkazila. Za mě 100%. ()

Nathaniel8

Překvapení se nekonalo. O něco slabší než jednička i když Drakův otec všechno vynahrazuje. A Denis, pardon Denisovič, je tak ošklivé zrzavé dítě až má něco do sebe. A budoucí smíšené manželství Denisoviče a té malé vlčice. Snad se další díl konat nebude. ()

Podle_mne

Už to není tak hravé jako první díl, pár vtípků pro zasmání tam je, ale celkově ničím nevybočuje z ostatních animáků současnosti. ()

Majrek

Pár dobrých vtipů se tam našlo, originálním nápadem se tam občas také zablýsklo, jinak pointa vcelku předvídatelná. Ale sázka na zeleného slizouna se vyplatila - mně scénka s plácajícími větvemi a přilbou během jízdy autem přišla snad úplně nejvtipnější. Finální antré praupíra také děj poněkud osvěžilo, i když dělit Draculu a Vlada na dvě osoby zní poněkud schizofrenně. Film si ale lepší tři hvězdy určitě zaslouží. ()

Chlo0opek

Příběh je stále v pohodě, humor stejný jako v 1. díle (tzn. stále také dobrý), pobavilo, i po grafické stránce hezké. Nenudil jsem se - opět nezklamalo. ()

werny

Zkraje musím říci, že jsem neviděl 1. díl. Na toto mě nalákaly děti...a bavil jsem se velice dobře. Každopádně upíří ukolébavku slyším několikrát denně a občas se přistihnu, že si také pobrukuji "spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku..." ;-) ...první díl si pustím hned, jak to půjde .... ()

Kuchna

Podle traileru jsem čekal filmek nabytý převážně humorem, bohužel všechen kvalitní humor spotřebovali do traileru a na film jako celek, zbyl jen ten bezduchý a nic moc.... Ale i tak je děj zábavný a pro všechny věkové kategorie. Prvnímu dílu se sice nevyrovná, ale i tak z něj nebudete zklamaní..(v originálním znění, je nejlepší drákulovo nářečí).. ()

Mark1983

Přirozeně tyto pohádky pod počítačovou animací mě osobně odrazují, ač mám nejraději klasickou animaci jako u pohádek Princezna a žabák a podobně, což přiznávám, že jsem s jistou určitostí konzervativní. Tuto pohádku hlavně zachraňuje dobrá komediální výkonost tvůrců, díky níž jsem dokázal přehlédnout tu novodobou počítačovou animaci, která mi je tolik nesympatická. Ovšem se přiznávám, koukala se na to neteř, sám bych si to nepustil. ()

Bogrant

Odviazané, bláznivé a smiešne. Len škoda, že pre mňa najlepšia postavička (vlk, vlkodlak? Wayne) nedostal viac priestoru. Pretože tam, kde sa naplno ukázal, som sa z chuti zasmial (lov na srnku). Parádička a veľmi dobrá dvojka. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)