Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

TommyDiamond

I druhý díl Hotelu Transylvania je dobrý a vtipný. Jako u prvního dílu musím ocenit pestrost a vychytanost postav, množství gagu a smysl pro detail.... Příběh samotný působil neotřele a bavil. Dal bych i čtyři hvězdy, ale za odfláknutý a vlažný závěr to budou pouhé hvězdy tři.... ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Příběhově to sice není nějaké veledílo, ale animák to je pěkný, pohodový a s hromadou vtipných postaviček. Na stejné úrovni jako první díl. ()

MAAUZ

Zpočátku docela animovaná nuda, pak ale přišel příjemný zvrat. Hotel měl i vtipný momenty. Jeden z nich byl polonahej Frankenstein, kterej se snažil dostat do Drakový kápi. Nebo Flubber se sluchátkama.. ()

Zombiepod

Taká tradičná dvojka. V prvom dieli prišiel Tartakovsky so sviežim animákom a humorom, na ktorom sa zasmiali aj dospelí, dobrým príbehom a skvelými postavami. Všetko pôvodné je v podstate zanechané i tu, no už to nemá ani spolovice také grády. Postavy sú však stále fajn, no príbeh je len akýsi dozvuk (a v tomto prípade z húfu moderných animákov ničím nevyniká), no stále si zanecháva ten povestný humor, ktorý nostalgicky pripomína režisérovu prácu zo seriálmi z dielne Cartoon Network. Deti sa budú tešiť, ako jednorázovka bez debaty zábavné, no tým to asi končí. ()

Mr.Baboon

Příběhově to zase pokulhává, to je dnes problém pomalu u každého pokračování, tady to však ani moc nevadí. Film staví hlavně na humoru a již zmíněných hláškách, takže je vám vlastně docela jedno, jak to celé dopadne a prostě se jen bavíte a hltáte každou scénu se smíchem na rtech. Pak bum a konec. Hotel Transylvánie 2 bych hodnotil pozitivně. Je málo takových animáků, na které se rád znovu podívám, takže za mě 80%. - viděl na DVD s dabingem. ()

Lavinia

Vtipné, svižné, bez oné násilné tolerantnosti dnešní doby, která je bohužel zcela odtržená od života. Vřele doporučuji! ()

Maniik88

Cielené na najmenších. Je to pekné, hýbe sa to, občas sa zasmejete a občas sa modlíte nech už je koniec. Priemerný animák bez myšlienky. ()

dannyd14

Zo začiatku to malo dobre našliapnuté, ale potom sa to veľmi zabrzdilo a začalo sa to uberať zlým smerom, no napriek tomu je tu stále obrovská porcia zábavy, drakula má dosť priestoru na predvedenie svojho šarmu a žartíkov, takisto neuškodí ani zopár technologických častí a užijete si aj slušné bojové scénky a nové postavy zobrazujúce ľudí a upírov. Svadobné fotky asi to najlepšie, čo táto rozprávka ponúka. ()

alba

Veľmi dobre zvládnutý animák, ktorý na dnešné pomery určite patrí medzi tie najlepšie. Motívom moderných technológií a sociálnych sietí zasadený do dnešnej doby. Mne osobne sa dvojka páčila ešte viac ako jednotka. Je to rozprávka, ktorá je vhodná ako pre deti, tak aj pre dospelých. Dobrý humor a hlášky, ktoré pobavia aj dospelých. ()

kachie

Veľmi sa mi to páčilo, nakoľko som si do niektorých postáv naprojektovala členov vlastnej rodiny :D Mne to dokonca prišlo aj vtipné, aj keď to nebol zrovna sofistikovaný humor. 4* - neobjektívne a bez výčitiek :) Perfektný film pre deti, ktoré bojujú so svojimi rodičmi, ktorí odmietajú prijať, že doba sa zmenila a nemajú vo všetkom patent na pravdu + prijatie/neprijatie inakosti (vložte si tam akúkoľvek diskriminovanú skupinu ľudí v súčasnosti) + Neopodstatnený strach z niekoho, kto nie je ako vy a neznášanie iných iba zo zvyku(histórie), navyše, že tu sú tí iní ľudia a tí normálni sú monštrá) - pekné :) A to som jednotku nevidela.. ()

Michal687

OK... Absence příběhu by mě až tolik nepálila, ale způsob jakým byl stavěn humor byl snad ten nejhorší možný. Rádoby odkazy na dnešní dobu, strašidla co si dělají selfíčka asi co deset minut a zábavného tančení bylo taky přespříliš. Navíc humor nebo gagy obecně nevyházejí z příběhu, ale jsou vršeny bez ladu a skladu. Což by mi ani tak nevadilo jako spíše fakt, že všechno působilo nějak prvoplánově. Nemůžu popřít že sem se sem tam zasmál, ale to je dost málo. Krásně jde vidět ten diametrální rozdíl oproti letošnímu V hlavě které bude se svým nadčasovým tématem skvěle fungovat i za deset let. Tři hvězdy jen díky sympatické animaci a panu Zelenému slizu. ()

Hjuud

Bylo to tak na 4,5*, ale přikláním se k pěti. Bylo to tak moc zábavné! Tolik to překypovalo originalitou :-) po Ratatouille teď můj asi druhý nejoblíbenější animák. A nejlepší postava - BLOBÍK!!! ()

Vocoun

Tak tohle zase jo! Přiznám se, že jednička se mi moc líbila a dvojky jsem se trochu obával. Ovšem naprosto zbytečně. Ne že by snad byla lepší, než jednička, nicméně kvalita zůstala viset velmi vysoko. Vrátila se nám celá stará banda, oživená o prcka Dennise(oviče), lidskou rodinnu Johnnyho a ke konci i o dědu Vlada. Dracula je pořád stejný blázen, který tentokrát pociťuje úzkost né kvůli dceři, nýbrž vnukovi. Johnny zůstal sám sebou a Mavis se sice poněkud změnila, díky mateřským pudům, nicméně také předvede pár odvázaných a vtipných scének. Většinu filmu opět spolu s Draculou táhnou jeho pomocníci, kteří zejména v situacích kdy mají strašit působí velmi úsměvně. Ač je tento animák svým tématem a hlavními hrdiny poněkud dospělejší, nepochybuji o tom, že určitě zaujal i malé díváky. Sandler a spol se do toho ponořili celou duší a proto z toho občas sálá roztomilost, většinu času taková zábavná pohoda a sem tam nějaká naprostá šílenost, Blá bla blá.Po nástupu Vlada je sice trošku hluché okýnko, ale poslední bitevní scéna se mi moc líbíla. Originální dabing herců mě také zaujal a vůbec bych se nebránil 3. dílu. Když to nějak shrnu, v rámci toho kvanta animáků, se mi libí, že tento je originální (žádné princezny, mimoni a spol), zároveň obsahuje mně velmi blízký humor a je poněkud dospělejší, takže se u toho pobaví i starší ročníky. Takže díky tomu všemu si to zaslouží pěkné 4*, poněkud slabší než ten minulý díl. 4* 75% PS: I didn't do that :) ()

Emjecko

Hotel Transylvánie 2 je pokračování dalšího průměrného animovaného filmu, který nakonec nebyl tak špatný, čili si tvůrci řekli, že to napraví, natočí dvojku, která už špatná bude, a ještě na tom vydělají. S lítostí musím oznámit, že se jim to skutečně podařilo a možná dokonce víc, než sami původně plánovali. Výsledek je totiž příšerná slátanina, kde je jediným společným jmenovatelem pomyslný seznam věcí, co všechno by mělo být součástí kvalitního animáku, respektive jeho následníka. Nacpat to však bez ladu a skladu nazdařbůh do jednotlivých scén s tím, že divák už se s tím nějak popere, opravdu nefunguje, minimálně teda ne na mě, ale trochu (dost) mě děsí, že to evidentně stačí ostatním, nebo aspoň valné většině diváků. Laťka vnímání kvality je na můj vkus až příliš nízko, někdo by měl zavolat Cameronovi, ať ji jde zase zvednout, a to pořádně... ()

carodejb

Okrem animácie to nemá čo ponúknuť. Vágny dej plnú divných rozhodnutí, tak typycký pre Sandlera. Jeho Dracula sa správa ako totálny sebestredný idiot, ktorému by som doprial pomalú smrť na farme s cesnakom. Pointa je o čom? Že deti by mali napĺňať požiadavky (pra) rodičov a nevytŕčať z davu. Super. presne toto je to čo chcem svoje dieťa naučiť, ak nejaké raz budem mať. Nie je zlé, keď sa deti snažia byť milé a poslušné, ale prečo ich nasilu tlačiť do niečoho...ach nevadí. Spolu s Mimoňmi najhorší animovaný film roku (možno aj dlhšieho časového obdobia). Lenže Mimoni boli aspoň vtipný. Toto nie. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)