Scenár:
Hee-ra ChoiHudba:
Seong-nam MoonEpizódy(23)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
Obsahy(1)
Prvým krokom pri poskytovaní urgentného ošetrenia pacientovi v kritickom stave je: odvaha veriť v seba samého. Príbeh sa odohráva v nemocničnom prostredí, kde sa lekári snažia napriek často neprekonateľným prekážkam zachraňovať životy ľudí. Hlavnými postavami sú Kang Jae In, nástupkyňa nadácie Ikhyo, ktorá vlastní lekársku univerzitu a päť nemocníc, a Lee Min Woo, osamelý bojovník, snažiaci sa o záchranu života pacientov uprostred nespravodlivého nemocničného systému. (ČSFD)
(viac)Hrajú
Seon-gyoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Sung-min Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Spravedlnost pro mladistvé (2022) (seriál)
Jeong-eum Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Geunyeoneun yeppeossda (2015) (seriál)
Seon-mi Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)
Dong-mi Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Euisayohan (2019) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Návrat do Samdal-ri (2023) (seriál)
Sa-kwon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska na talíři (2018) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Yong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Oktapbang koyangi (2003) (seriál)
Seong-jae Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Jiltueui hwasin (2016) (seriál)
Soo-kyeong Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Il-joo Ji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)
kil-is (2019) (seriál)
Hyo-seop Eom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Roboti aniya (2017) (seriál)
Gyoo-soo Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Mi-kyeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Jeong-min Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Peklo (2021) (seriál)
Ae-yeon Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sangeo (2013) (seriál)
Chongriwa na (2013) (seriál)
Seok-yong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Yoo-ha Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Má Venuše (2015) (seriál)
Lee-woo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Ki-bang Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Hyeon-taek Hong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)
Nado, kkot! (2011) (seriál)