Yuya se dostane do elitního týmu a dělá všechno pro to, aby našel svou kamarádku Zuzu. Musí přitom ale zároveň bojovat s temnou interdimenzionální silou. (Netflix)

Zíza

Masochistický příběh, u kterého se určitě nudit nebudete a určitě se hodně přiučíte (já se naučila jak efektivně a ze všech možných i nemožných úhlů přetáčet). Všichni trpí. Není díl, kdy by se nevyplakalo litr slz. Ano, je pravda, že za odměnu, že si tolik vytrpěli, mají i chvilky, kdy svítí slunce, ale to jen proto, aby se zase mohlo zatáhnout a pršet. A nenechají vás vydechnout do samotného konce, prostě se bude bulet, bude trpět a pokud jste cynik, asi to nerozdýcháte. Navíc všichni byli na pěst. Seriál vhodný pro sadisty (sadista tedy jsem - mám ráda, když postavy trpí - ale ne takhle extrémní). Plusové body: byl sex. Doporučuji. Přeloženo. ()

Denila

Moc jsem si oblíbila herečku Jeong-eum Hwang. Skvělý seriál, ale smutný a to hlavně první díly.. Pak pauza a zase nějaké ty slzy na konci. Moc nádherné byly díly ve vězení, to člověk nad tou láskou ani nedýchal. Sice se to pak docela zvrtne jiným směrem než první díly očekáváte, ale směr to není zrovna špatný. /SPOILER/ Trošku mě mrzelo, že jsem odhadla už na zacátku poslední "překvapení" ohledně malého, ale smutné to bylo i tak. Co mě více štvalo byl čas. Nehoda se stala před 4 lety, porodila až za nějaký ten měsíc ve vězení, ale kluk vypadal na víc než 3 a půl... /KONEC spoileru/ jo a taky jeden postřeh: Neuvěřitelné, když vám až poslední díl, poslední scénu dojde, že je to ta samá dvojice z Kilmi Hilmi (2015). ^^ ()

Zelilu007

"My dva jsme došli tak daleko, že bude těžké vrátit se zpět. Ale já doufám, že celý můj život bude dneškem." Některé podobné, hlubší rozhovory proletí celým seriálem tak rychle, že jsem si žádnou z dalších vět nestihla zapsat. Secret je jeden ze seriálů na které se nemůžete koukat před spaním, protože neusnete.!! Hlavní herecké obsazení mne nezklamalo. Ji Sung i Hwang Eum byli úžasní...nedokážu ani popsat, jak moc jsem se do jejich rolí zahleděla. Nejednou mne rozplakali. To jak se zde jede na všechny možné strany je neuvěřitelné. Proto Secret řadím mezi ty nejlepší korejské seriály. Myslela jsem si, že bych se na něj v budoucnu nekoukla, ale nee... a zároveň se ho nebudu bát doporučit. OST je jako vždy na 1 s hvězdičkou. A buďte připraveni na velké DRAMA! ()

Hanassi

Nečekejte typický sladký příběh, jaký bývá u korejských seriálů obvyklý. Určitým způsobem sympatizuji se všemi hrdiny. O hlavní hrdince Kang Yoo-Jung se dá říci, že pro svého přítele je schopna udělat cokoliv. Její postava má charakterizovat určitou čistotu a nezištnost lásky. Její přítel An Do-Hoo touží po dodržování zákonů, které mají platit pro všechny stejně, přesto je semlet lidmi a událostmi kolem sebe. V zásadě dobrý chlap, ale v momentě, kdy má udělat správnou věc, se zachová zbaběle a jednoduše využije oddanosti své partnerky. Všechny chyby, které pak An Do-Hoo dělá (čímž způsobí Kang Yoo Jung utrpení) je v naději, že bude dobrým právníkem a konečně získá moc, která mu umožní potrestat skutečné viníky. Jo Min Hyuk představuje typického rozmazleného synka, který životní lásku poslal pryč, jelikož by ho papá vydědil. Když už si uvědomí čeho se vzdal, kope kolem sebe a dokonce smrt přítelkyně dává za vinu druhým. Jediný, kdo mu je schopen nastavit zrcadlo pravdy, je Shin Se-Yeon, která představuje spíše dobrou kamarádku než snoubenkou, potažmo manželku. Jo Min Hyuk se chce pomstít Kang Yoo-Jung za smrt své přítelkyně a tak si hraje s osudy ostatních jako s loutkami. Hodí za hlavu spory s otcem, splní co se od něj očekává, jen aby se mohl mstít s obhajobou, že se jedná pouze o spravedlnost (oko za oko, zub za zub). Z pozice diváka litujete Kang Yoo-Jung, ale také si říkáte, že je hrozně naivní, co se týče své lásky. Zároveň chápete proč se Jo Min Hyuk chová tak, jak se chová. Jak daleko je člověk schopen zajít za honbou po pomstě? Určitě tento seriál stojí za pozornost, protože svým příběhem je zajímavý a neotřelý, co se týče korejského seriálového rybníčku. Navíc, kdo má rád filmy ve stylu Velmi nebezpečné známosti, ten si přijde na své. ()

andiek05

Jestli ve své paměti pátrám dobře, tak tohle je nejsmutnější korejské drama, které jsem do této chvíle viděla. Pokud nemáte rádi velké potoky slz, tak vám tohle drama opravdu nemohu doporučit, protože v každém díle jich je požehnaně, a přiznávám, že jsem nezůstala pozadu. Ale přesto jsem každý díl hltala. Bylo zajímavé pozorovat nejen vývoj příběhu, ale i lidí, jak se úplně mění od základu. Hodně dojemné, zajímavé, tolik zvratů, jedno překvapení za druhým. A snad největší záhadou či překvapením pro mě byla Kang Yoo Jung - svým chováním, svými činy - a divím se, že po tolika neštěstí a hrůzách neztratila zdravý rozum :-D ()