Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

VanTom

Zběsilá groteskovitá honička za ze svatby se odkutálevšími snubními prstýnky, v hlavní roli s koněm a chameleonem. Pěkný a nadmíru srandovní bonusový filmeček. ()

Liflaen

Co na to říct ? Krásný krátkometrážní animák. Lov na prstýnky se všemi patáliemi jak má být. Násmal jsem se. Ta mimika a chování dvou hrdinů je bezvadná a vtipná. Prostě krásný zakončení prvního dílu. Aneb: .. důstjnost, úcta, šlechetnost, respekt ... ! ()

Sdoom

Zábavná ptákovina, na které je vidět, že si tvůrci dali záležet, i když jde jen o 5minutový kraťas. A to se cení. (Blu-ray, orig.) ()

dj-chrosto

Pascal a Maximus dostali viac priestoru a vyuzili ho bravurne. Genialne myslienky, spracovanie, animacia... proste najlepsi kratas k mojmu najoblubenejsiemu animaku. Jednoznacne za 5* :) ()

Madluska

Pascala člověk musí milovat! Takže tím pádem nejspíš i tenhle kraťas plný drobných perel. Za mě osobně padá jedna hvězda dolů za jakousi "groteskovou" absurditu zobrazovaných situací, ovšem jinak je pokračování Tangled milé, vtipné, hravé. ()

Earl10

Příjemný dovětek k úspěšnému animáku. Snímek na to jde jednoduše, vezme dvě nejmilejší a nejoblíbenější postavy a dá jim spoustu prostoru pobavit, a tak se taky děje. Já se bavil královsky. [100%] ()

reditelka

Asi už mám "přeanimákováno", ale skoro vůbec jsem se nebavila. Kůň a chameleon honící se za zakutálenými prsteny a při tom prožívají šílená dobrodružství a náhody... Možná je to tím, že jsem neviděla film, ale tenhle kraťásek mě nechytil za srdce. ()

Stružák

Jak mě samotná pohádka Na vlásku moc nechytla, tak Šťastně až na věky je paráda. Člověk musí trochu znát děj samotného filmu, pak je to zábava k nezaplacení. To co předvádí kůň (který mě v původním filmu moc nezaujal) a chameleon, to je jízda od začátku do konce. :-) ()

Simbet

Nevím koho napadlo, udělat takový malý dodatek, ale nápad to byl výborný. Taková třešnička na dortu. V původní pohádce svatbu nestihli (možná záměrně), tak proč ji nedodělat dodatečně a když už, tak ať je v duchu celého filmu. Chudák Flynn, ani oženit se nemůže v klidu :) ()

Sayko

Skvělé zpracování toho všemi známého filmového momentu, kdy zmizí zásnubní prsteny. Vtipný bonus k Na vlásku, který pobaví jak děti, tak dospělé. :) ()