Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

Chrustyn odpad!

Už samotné téma (obří vraždící had) není moc záživné ale když se ještě špatně zpracuje vyjde z toho něco jako toto (ani to nejde nazývat filmem). Kde na to ty lidi berou peníze? ()

korbitch22 odpad!

odpad/* :-) není to tak tragické jako boa s deanem cainem.klasická televizní brečka která postrádá cokovil co by se dalo nazvat napětím,či hereckýmí výkony nebo dokonce zajímavými digitálními efekty.potěší snad jen casper van dien a robert englund.však ani ti nemají,díky hloupému scénaři co předvádět. ()

Stanislaus

Člověk viděl už přerostlé žraloky a krokodýly - teď přišli na řadu gigantičtí hadi. Python není rozhodně obyčejný had - téměř nic ho nezničí, je rychlý a všude kolem stříká kyselinu. Dokonce dokáže useknout ocasem hlavu! Tento výčet už člověku hodně napoví, co se kvality filmu týká. Skrz naskrz céčkový animal horor, kterému do "béčkovosti" známé tváře jako Casper Van Dien či Robert "Freddy Krueger" Englund ani omylem nepomůžou. Je vtipné - nebo spíše "vtipné" - pozorovat, jak jsou ty všelijaké potvory čím dál chytřejší, zatímco lidi, co se nechtějí nechat sežrat, jsou stále blbější. ()

Jinny

Na rozdíl od gouryelly si nemyslím, že Python je poctivý a že je to béčko. Je to nepoctivé céčko, film tak hloupý, až dám jednu hvězdu, protože jsem se zasmála víc než u lecjaké komedie. "Říkal jsem, že je inteligentní." Jaká krutá ironie. ()

SOLOM.

Zřejmě nevíce doplatil Python na to, že se na postu režiséra objevil zelenáč Richard Clabaugh. Tento chlapík si byl však vědom toho, že film i samotný scénář mají dost slabin a tak to pojal dosti odlehčeným stylem. Vlastně z toho vytvořil (no možná to bylo nechtěně) hororovou komedii, plnou nelogičností, leč přesto zábavnou. Většina diváků Pythona odstřelila odpadním hodnocením, ale vzhledem k tomu že jsem už viděl dost hororových filmů s hady( které byly mnohdy mnohem větší katastrofa), tak musím říct, že si zaslouží klidně i průměrné hodnocení. Monster/animal filmy natočené pro televizní účely většinou neoplývají zrovna nejlepšími vizuálními efekty a u filmů s hady to platí dvojnásob. Ani tento kousek není žádnou výjimkou a digitální had u diváků moc neuspěl. Jeho pohyby jsou moc přeumělkované a do opravdového hada mají daleko. Nicméně mne u tohoto geneticky upraveného hada zaujala tvůrčí myšlenka v podobě propojení vlastností hned několika druhů najednou. Na rozdíl od svých přerostlých bratříčků (kupříkladu od společnosti Asylum) má totiž hned několik možností jak své oběti zabít. I když pravda to s kyselinou bylo hodně přehnané a umělé kostry z kabinetu nikoho nevyděsí. Já se bavil... ()

eraserhead666

Oni zavřou do dřevěné bedny z prkýnek obrhada, který máchnutím ocasu prorazí bok letadla... Inu, američtí vojáci v plné polní. V tom filmu sice hraje jen Robert Englund, ostatní se o to buď pokouší nebo přehrávají, ale alespoň je to docela zábavný film. Knírkem Caspera van Diena počínaje. A jsou tam lesby a nahá prsa. To stačí, ne? ()

902 10

python je tisickrat ohrane a stokrat videne schema s libovolnym prerostlym predatorem na uteku, ktere je nicmene stale jeste koukatelne bez vaznejsi ujmy na zdravi. tvurcum totiz spravne doslo, ze jejich behem vikendu sesmoleny scenar a priserne animovany had asi nebudou to prave, takze do kotle prihodili nekolik veselych postavicek (vykoksovany realitni makler v porsche je jednim z nich) a nechtene vtipnych hereckych vykonu, ktere z pythona delaji docela prijemnou a nenarocnou zabavu na dlouhe podzimni vecery. ()

duklak2

Kdyby autoři tenhle film dali mezi komedie, tak by slavili úspěch. Ale bohužel má to být horor. Proboha, takového hada dokážu vytvořit doma a oni si to dovolí dát do TV. Je až hrozné, jak je vidět, že ten had je animovaný. Kdyby ho aspoň udělali reálněji, např. menšího, vždyť to je úplná obluda, která je velká jako panelák. Ach jo, ruce a hlavně oči od toho pryč. Druhý díl ani nezapínejte, nebo vám hrozí kolaps. ()

fishki odpad!

Po zhliadnutí tohto jemne pritiahnutého za vlasy "diela" som mal chuť skočiť na filmy ako ANAKONDA alebo SILENT PREDATORS a dať im 4*, pretože oproti tomuto sajrajtu si to zaslúžia. Je to naozaj humus........... kravina najhrubšieho zrna.........a veľmi veľmi veľmi zlý film, ktorý sa v niektorých chvíľach márne snaží vyzereať ako komédia typu ÚTOK PAVÚKOV. Casting je viac než podrpiemerný. Casper Van Dean s knírkom bol rovnako drsný, ako Johny Rambo v červených lodičkách od Armaniho. (Od tejto chvíle už nemôžem Deana vidieť.....vždy mi ten jeho look vyvolá na tvári úsmev gigantických rozmerov :o)) Jedinou svetlou stránkou filmu bol Robert "Freddy" Englund, ktorého mimika bola opäť neprekonatelná. Čo sa týka efektov, tak tie boli horšie ako v Krtečkovi a klahotkách. Tupý scénar, hrozný herci, príšerná réžia...skrátka odpad! na n-tú! Ale je možné, že tým že som zaspal posledých 5 minút, som prišiel o nejakú super pointu a nejaké prekvapivé rozlúštenie....:o)) Dávam ale "lepší" odpad, pretože i keď sa to zdá zvláštne, táto kravina mi pomerne rýchlo utiekla a to si u filmov vážim najviacej. ()

Hismael odpad!

Co se týče velkých vraždících hadů, Python je nejtrapnější, nejdementnější a v určitých scénách docela vtipný film. Jako parodie na Anakondu docela dobrý. Jako horor tragédie. ()

moviesfan odpad!

Tenhle film je zcela o ničem. Možná zde byla snaha vytvořit něco víc, ale to nevyšlo. Takovéto filmy jsou zbytečný. Velká nuda. ()

corpsy

Zoskupenie béčkových hercov dávalo nádej, že to pôjde. Obrovský pytón terorizujúci nejaký ten americký okres. A poviem vám, že ten veľhad, za to moje hodnotenie veľmi nemôže. On sa len chudák narodil medzi jedničkami a nulami niekde v compjútri, pričom tí živí okolo neho ( okrem hercov aj scenárista a rejža ), pôsobia ako keby prišli z tej digitálnej sféry s ním. ()

Falcor odpad!

Našlapuj pomalu...nedělej prudké pohyby...může Tě...kousnout had! (po shlédnutí tohoto dílka mu možná i poděkuješ...) ()

Astaroth12

Po zhliadnutí dvojky som čakal, že originál tiež nebude mať nejaké vyššie ciele a samozrejme, že nemal. Tato kategória bečkových filmov je robená pre menšinového diváka, ktorý sa poväčšine nezaoberá hnusnými a lacnými trikmi či amatérskymi hereckými prejavmi. Toto všetko tu aj bolo, ale aspoň tu bol Robert Englund, ktorého si vždy rád pozriem v ktoromkoľvek filme. Film v pohode ubieha, bodycount je dosť vysoký a roztopene mŕtvoly mi strašne pripomínali nejaký film, kde bolo niečo podobné, ale už si neviem spomenúť, kde to bolo. Celkom nečakane som spokojný, čakal som oveľa horší priebeh Slabé 3*. ()

Kryton odpad!

Stačilo mi jen pět minut začátku a více už nikdy nechci vidět. Všichni "herci" spíše nehráli , scénař má jen jednu stránku a triky nebudu komentovat. Atmosféru to taky nepotkalo. Jestli todle někdo má za horor tak asi protože je to tak strašný film po všech stránkách. Dostat do ruky kameru a gumový želatínový hady udělám lepší horor. ()