Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

Blazin odpad!

Samotný had není tak špatně udělaný, horší je na tom, že jednou je se schová v garáži tak že ho nikdo nevidí, podruhý je 5krát větší než auto. K tomu se přidává nevychytávka nebo klišé asi každou 3.minutu a vzniká z toho co? Totální hovadina, která si snad nezaslouží ani ten odpad, nechápu jak tohle může vůbec někdo natočit a nejhorší je na tom to, že ještě natočili 2.díl. ()

waits

Horrorové béčko se zrovna dvakrát nevydařilo. Triky jsou i na béčko k smíchu a podvného plaza se bude stěží bát někdo, komu je víc jak pět let. Scénář a herecké výkony jsou přiměřeně pokleslé, režie se všemi těmi podivnými střihy a nešikovnám vyprávěním na úrovni nadšence amatéra. Přesto v klidu dám jednu hvězdu, film se dá v pohodě dokoukat, nabízí totiž lejckaká osvěžení, která nepustí film do ubíjející nudy. Divák se třeba celý film může znovu a znovu divit, proč se herci tváří tak vyděšeně, když na ně útočí viditelně špatná počítačová animace nebo se zachechtá u bojových akcí hdrinů s hadem. Taky scénárista připravil pár lahůdek, třeba když policista hledá svého kolegu, najde auto totálně postříkane krví a podezřívavě volá Halo, Lousi. Nejvíc mě potěšila scéna, kdy na mladou dvojici útočí obrovitý had, oni rychle nasedají na kola, ale nezapomenou věnovat několik drahocených vteřin tomu, aby si nasadili cyklistické přilby. Další hvězdu by si film zasloužil, kdyby se v závěru Englund proměnil na Freddieho, mládeži oznámil, že se nacházejí v blbém snu a že to skutečná hrůza je teprve ted čeká. Žel, nestalo se. ()

PanTumnus

Je to špartné? Jo. Je to zábavné? Jo. Očividně všichni věděli co točí a rozhodli se si natáčení užít. A já si to užil s nimi. ()

miron odpad!

nádhera , vytřeštěné oči přilepené na obrazovce , napětím jsem ani nedýchal , zejména postava zájemkyně o koupi domu - výkon na Oskara :-)) . Po shlédnutí dvojky měním alespoň vnitřně hodnocení na *** ()

Extrakritik odpad!

Film, u kterého přemýšlíte,zda mu dát odpad nebo pět hvězdiček.Pokavaď na film budete koukat pod vlivem omamných látek,budete se nejspíš skvěle bavit.Já se na něj však díval zcela při smyslech a proto musím dát odpad! ()

pospech11 odpad!

Opěd další rádoby horor. U tohoto filmu si opět scénaristi a režisér asi nepřečetli žádnou knížku o hadech a jen tak natočili film. Některé věci jsou tak přehnané že si místy připadám jako v parodii. Ve filmu je největší hvězdou rádoby herec Casper Van Dien a to už mluví za vše. ()

gemi odpad!

Tohle je opravdové dno. Pokud by vás vlivem pominutí smyslů napadlo podívat se na tento hnůj, potom vězte, že jsem vás varoval. Zlatý Uwe Boll... ()

lubomir91

Proboha, takové filmy se ještě natáčejí? Na odpad bych to úplně neviděl. Ano, je to otřesná kravina..vše amatérské...od hudby po vizuální efekty...ale když už nic, člověk se aspoň chvílemi pobavil. Každopádně nebýt naší televize, tak ani nevím, že takový film vůbec existuje. Nevím kdo je horší...ten, kdo film natáčí nebo snad ten, kdo nám ho cpe pod nos? ()

Godhaj

,,Já, Sekáč Kelly se tě ptám! Uzavřeš ten obchod?“ Python mě potěšil. Nesnaží se evokovat horor, místo toho je cítit komediální až parodická atmosféra. Herci jsou sice prkenní, ale scénář jim dává do úst perly. Například tak vtipné nakupování nemovitostí jsem ještě neviděl. Had při přimhouření jednoho oka nevypadá zas tak hrozně a objevuje se poměrně často, což je určitě jen dobře. A k tomu si dokáže se svými oběťmi pěkně pošpásovat, takže o zábavu není nouze. ()

misar3

Viděl jsem před X lety, když jsem ještě neměl zcela objektivní názor na filmovou tvorbu, ale tenrkát si mi snímek líbíl a měnit hodnocení už nebudu. ()