Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. Jejich myšlenka byla zcela nevinná – uspořádat večírek, na který nikdy nikdo nezapomene. Ale na to, co je čekalo, nebyl připraven nikdo. Zprávy se šíří rychle, sny jsou v troskách, pověst poskvrněna a na konci všeho se zrodí legendy. (oficiálny text distribútora)

Domec

Dobry je to maximalne jako video dokumentaz z jedny naprosto sileny party, ale jako film je prehnany, naprosto nerealny a pro me i nudny. ()

arcticsky

Tak tedy....nemyslel jsem, že dám po padesátce nejvyšší hodnocení takovému "pubertálnímu" filmu. Již první věty dávají tušit, že se schyluje k velkolepému mejdanu. Ale gradující divoká akce plná pubertálních, postpubertálních i odrostlejších postaviček kontrolovaná dvanáctiletými securiťáky mě doslova dostala do kolen....Někdy bych to chtěl taky ještě zažít, ale ne u sebe doma.... ()

BorisHron

Filmu se povedlo zasáhnou cílovou skupinu a stát se "viděl si ...?" filmem. Na facebooku vznikaly ve velkym měřítku události odkazující na tenhle film a i v tom nefacebookovym svete se film stal předobrazem house parties v několika posledních měsících. Kterýmu podobnými filmu se podobná odezva od AP povedla? Ta vlna postupně opadává a kdo ví jestli se ještě někdy zvedne. Ale i kdyby se z tohohle filmu stala chvilková záležitost, zůstanou mu nesporný kvality - film má tempo, nenudí, není trapnej a hlavně se v závěru nesnaží o nějaký morální moudra. A taky je tam midget v troubě a týpek s plamenometem. Takže tak. ()

fummyk

Zajimavý a pro starší lidi poněkud netypický film. Drogy, alkohol, hulení a další takové věci, to vše tam bylo. Prakticky dnešní svět v dosti přehnané situaci. Film působí ze začátku nudný, avšak poté se rozjede a můžeme vidět nahé holky a plno vtípků. Tento film se ničím neliší od jiných, je to taková klasická americká přehnanost a klasika.. ()

poet

Tak to bola hustá teenage party s uberfucking soundtrackom.... Tam kde končia prcičky a superbad tak tam začína projekt X:) ()

lardko

Fakt srandovní generační film. Byla fakt prdel se na ně koukat když dělají nějaký blbosti , ale jako nejlepší fim roku 2012 jak tady nějaký uživatelé napsali bych rozhodně neřekl. Sice skvělej film to byl i dost komediální , ale ve spoustách scén jsem se nehorázně nudil. Ale jinak docela dost slušně hustej film. ()

Hepy13

Viděl jsem spoustu filmů kde se parta kámošů snaží uspořádat, a nebo alespoň dostat na nějaký to mejdlo. Ale toto je fakt nářez. Takovouto oslavu narozenin nejspíš většina z nás nikdy nezažije. Totally Out of Control... ()

cskomando

Doporučuju prodlouženou verzi bez cenzury. Občas je třeba se trošku odreagovat od okolního světa a na vše zapomenout. Tahle párty k tomu přidává ještě narozeninovou oslavu a je se na co těšit ! Dějová linie toho filmu působila dost reálně (nic co by se nejspíš nedalo zažít v dnešní době). Jinak palec nahoru se sjetým týpkem na heroinu s plamenometem v ruce, to byla třešnička na dortu :D ()

TheSpearCZ

Heeeey, we want some pussy... Moje teenegerské já bylo naprosto uspokojeno, tímhle, teď už můžu říct kultovním filmem, který mi tak dlouho utíkal. Legendární epická pařba, která doopravdy spustila po celém světě další obrovské pařby a já se ptám... kdo z vás by něco takového nechtěl zažít?!?! No, někdo se určitě najde, ale pro ty, co tohle odmítáte... jste pussies. Po nočním premiérovém zhlédnutí jsem se s chutí ráno vykašlal na školu. 5* ()

nessbeal

Ked uz clovek necaka nic nove co by mohli natocit, tak oni natocia takuto vec. Den v zivote mladeho Thomasa, ktory urobil najdivokejsiu, najvacsiu, najEPIC akciu aku som kedy videl. Na druhy den sa ho foter pyta: Kolko tu bolo ludi? Thomas: 1500. Soundtrack volaco neopisatelne, naposledy som si takto nieco uzil pri Skins, ale toto bol proste naboj, ktory clovek musel zhltnut za 88 minut. Krasne zeny, najsialenejsie kusky, ktore som vobec v kine videl. DOPORUCUJEM: Dat si pred filmom nieco, pocas filmu pochopite preco, lebo je to natlak hudby, party a ked sa ludia rozbehli po eckach ako sliepky po zrne tak som umieral! Normalne som mal chut zdvihnut sa zo sedadla a ist dolu pred platno sa bavit, take emocie to vo mne vyvolavalo. Videne 19.04.2012 Cine-Max Nitra. *** <3 <3 <3 http://www.youtube.com/watch?v=2p6mjERecFk ()

TaanStari

Takovéhle párty občas pořádáme taky. Akorát bez holek a je nás tu tak 5-10 a nakonec nic nevybuchuje a nenatáčí nás vrtulník. Ale ožrat a zfetovat se umíme úplně stejně, né-li ještě mnohem lépe. ()

Chundys

Rozhodně se mi to líbilo mnohem víc než Prcičky. Pravda neviděl jsem nový díl Školní sraz! Ale zatím krásně převálcovalo prcičky, ale zase to trošičku pokulhává za první Pařbou ()

Game90

Proste nič originálne, film sa točí len okolo jednej veľkej epickej PÁRTY. Toto bolo naozaj moc, traja outsideri chcú urobiť narodeninovú párty pre maximálne 50 ľudí a nakoniec je z toho mega, ultra párty. Tak o tomto môžeme len snívať. A ono to nakoniec originálne naozaj je. ()

R4d3oN

K tomuto filmu bych řekl hlášku z Yes mana. "To byla pařba jako kráva." Je fakt, že na takovou akci jen tak nenarazíte a chvílemi mi film připadal jako promo video z Tomorrowlandu, než oslava narozenin, ale opravdu jsem se bavil. Skvělý soundtrack a nezapomenutelný hlášky. 4* kvůli posledním 10 minutám. Chlápek s plamenometem, to už je na mě moc. ()

Majkl1711

Naprostej úlet! Všem co se chystají na tento film doporučuji jedno. Vypněte!! Ale opravdu.. A užívejte si obraz naprosto nezřízené párty bez pravidel a na chvíli zapomeňte, že filmy je třeba soudit podle určitých kritérí... Užíjte si tuto 90ti min. pařbu!! ;-) ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Pokračování, pokračování, pokračování

Pokračování, pokračování, pokračování

10.03.2012

Americká kina se po zimní mizérii konečně teší solidní návštěvnosti. Hned několik filmů si vedlo tak dobře, že studia okamžitě nařídila pokračování. Především se daří Cestě na tajuplný ostrov 2,… (viac)