Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Sawy

Zábava na place ještě nezaručuje zábavu v kině. Díky castingu, otevřené sebereflexi všech zúčastněných a několika vypečeným momentům (probírání zásob, The Exorcism of Jonah Hill, McBrideův mazlíček...) si to jistě najde spoustu příznivců, díky kterým má Apokalypsa v Hollywoodu jasný náběh na kultovku. Mě to ale trochu míjí, protože film je zbytečně dlouhý na jeden vydařený špek někdy připadá klidně deset minut nepříliš zábavné hlušiny. Chtělo to víc pilovat scénář, dotáhnout některé nápady a pak krátit, krátit, krátit! Ale tím by to zase ztratilo to kouzlo nahodilé improvizace, které evidentně na dost lidí zabírá. 65 % ()

Morholt

Soudný den nastal, L.A. v plamenech a parta druhosledových herců uvízne ve vile Jamese Franca, kde se snaží za každou cenu přežít. Místy film sklouzává do trapnosti, sem tam padne dobrá hláška, nebo nadejde vtipný moment a místy jsem si pokládal otázku, jestli některé repliky vypouštěné jednotlivými aktéry nemají pravdivý základ. Třeba by mě zajímalo, jestli Francovi při píchání říkala Lindsay Lohan Jakeu Gyllenhaale. Jinak si nevzpomínám na žádný jiný film, který by se zabýval vyloženě biblickou Apokalypsou. 50% ()

jerry12

40%. Bláznivá komedie je ještě slabý pojem, jenž by se dal s klidem okořenit slovy jako "šílená" nebo "vyjetá". Apokalypsa v Hollywoodu je komedie s hororovými prvky částečně připomínající šílenosti typu Scary Movie, zde ale bohužel více o ničem a méně o vtipu. Zasmál jsem se párkrát, ale spíš vlivem toho, že se v některých částech film skutečně dotýká hranic komedie s totálním crashem, ale o vtipy je tu relativně nouze a scénář je příliš slabý na to, že dialogy tu figurují na úkor děje. Škoda, nápad i celkový potenciál slibovaly víc. ()

Shaqualyck

Asi to bylo myšleno jako pokus udělat si prdel sami ze sebe, ale dopadlo to jako křečovitá sérka stupidit na témata jako masturbace, močení, hulení a ... ehm, masturbace. Taková vděčná post-apatowovská taškařice pro nenáročné lobotomiky. Nepochybuju, že natáčení bylo děsně v pohodě, improvizace, hecování a tak… všichni si to moc užili, jenom koukat se na to nedá. Tradičně buranský Danny McBride chčije na záchodové prkýnko, Michael Cera fetuje a plácá Rihannu po zadku, Jonah Hill se modlí za smrt Jaye Baruchela, Seth Rogen (ne)odmítá lepek a Jamesi Francovi vadí slepený pornočasák. A kdyby vám to snad bylo málo, na závěr spustí resuscitovaní Backstreet Boys, které během titulků vystřídají noví Black Sabbath. To je skutečná apokalypsa. Ale proč ji vydávat za komedii? ()

ScarPoul

Delikatesná záležitosť. Je to vlastne parta hláškujúcich ľudí v jednom uzatvorenom priestore, kde je výplňou celého filmu referovanie o filmoch hlavných hrdinoch a ich spôsobe života. Skôr ako o samostatný príbeh, ide o dobre mierenú exibíciu hlavných predstaviteľov, ktorý dokonale prezentujú samých seba. Netraba sa s ničím stotožňovať, a len prijať fakt, že herci sú vlastne strašný debili, húliaci trávu a s prekrúteným rebríčkom hodnôt. Keď príde apokalypsa nerieši sa tu znova nič podstatné, len sa hláškuje a popritom, ako keby sa pozabudlo na to, že sa nachádzajú v existenciálnej situácií. A koniec, ktorý priamo konfrontuje nebeskú a pekelnú sféru je odrazu ako z iného filmu. Pritom je to všetko, ale neskutočne zábavné. Rovnako ako predchádzajúce filmy tvorcov aj This is the End je úkážkou hereckej vyspelosti a schopnosti spraviť si zo seba prvotriednu srandu. Zároveň je to film nadmieru referenčný s humorom, ktorý keď človek miluje, tak sa ho tu nabaží do sýtosti. Síce ma trocha mrzelo prvoplánové smerovanie filmu a finálneho rozuzlenia, ktoré bolo ešte ohraničené malým priestorom, ale zabával som sa kráľovsky. Jonah Hill rules a Baruchel s Rogenom ako obvykle ťahajú film niekde, kam by to taký James Franco nikdy sám nevytiahol(čo sa komédie týka). Guilty pleasure. ()

Luboshmir

Backstreet boys, umirajici rhianna, narážky na pineapple express sequel, Kenny powers, spousta drog a šílený nebe :D u gotta love this... ()

Lacike

Par dobrych vtipov sa tam najde ale nie je to nic extra. To mnozstvo cameo vystupov sa dalo vyuzit ovela lepsie. Franca s Rogenom ich majstrstyk este len cakal. ()

maseer2

místy zatraceně vtipné, místy naopak jen těsně nad hranicí trapnosti.. přesto je hodně příjemné sledovat, jak se zde všichni zúčastnění vyřádili, camea jsou boží a jako celek je to prostě sranda.. slabé 4* ()

BoPo

Keby samého seba v tejto komédii hrali väčšie filmové hviezdy, bola by tá jediná pointa oveľa silnejšia. Na jeden zábavný moment pripadal jeden nudný a zopár hluchot. Napriek tomu som mal nutkanie dať o stupeň vyššie hodnotenie, lebo tie podarenejšie frky celkom dlho dokázali držať fajn dojem. Záver však rozhadzovačné chúťky úspešne zabil. V pamäti mi určite zostane "pokus" o znásilnenie Hermiony, ejakulačné kecy a čubka Channing Tatum. Keby som mal zhrnúť dojem, tak by sedelo označenie Jedna z najlepšie zapamätateľných zbytočností roku 2013. ()

Borrtex

Nádherná ukázka toho, že dobré herecké obsazení skutečně, ale skutečně nestačí k tomu, aby vznikl dobrý film. Apokalypsa v Hollywoodu je nic, ve kterém jsem nenašel žádnou pointu. Úroveň vtipnosti byla velice nízká a dějově, nebo snad jen logicky to bylo úplně mimo. 20% dávám skutečně jen za dobrého Franca, Hilla a Rogena. Fuj. ()

Johny_fork

Hlína jako prase. Děkujme bohu za Setha Rogena a jeho odvahu stále předvádět svůj jedinečný, totálně vulgární, úchylný a trapný humor. ()

CiTrus007

Navzdory nízkým očekáváním jsem se celkem dobře bavil. Film je sice plný debilních vtípků, americké stupidity, násilného zjednodušování a hollywoodské komerce. Na druhou stranu je na něm ale také vidět, že se při natáčení bavili i sami tvůrci. Proto je mnohem zajímavější sledovat různá camea a narážky na jiné filmy, než se zajímat o samotný příběh, postrádající jakoukoli originalitu, koncepci i téma. 5/10 ()

Terva

CITÁT - To mi teda vyndej.............. Trapné, přioplzlé, humusácké, stupidní hudba až se mi už nechce ani pokračovat. To raději sním pár hnusných hamburgrů. CITÁT - Nemám rád Los Angeles........ Vydržíte-li dvacet minut, zažijete chvilkový zvrat a překvapení, ale ikdyž se to dostane do katastrofickýchmezí, ten laciný a humusácký humor tomu stále zůstane. Prostě se tam všichni chovaj jak paka. Kurva tohle se mi moc nelíbí - to byl CITÁT. ()

adamo_znk

The fucker has got to go ! Go !! The fucker has got to GO !!! ... Jako fanda týhle bandy nemůžu jinak, tohle je film přesně pro nás. Siptime ! ()

JohnCZ

Navzdory tomu, že film je děsná hovadina, musím ocenit tu hromadu hlášek a odkazů na filmy, ve kterých v tomto filmu obsazení herci hráli. Mělo to pár hodně hustejch scén, ale mělo to i dost scén naprosto debilních, zbytečně nechutnejch a tedy i pár hluchých míst. Na druhou stranu vidět pohromadě tolik oblíbenejch komediálních herců není tak jednoduché a bylo vidět, že si natáčení náramně užili. Příště by se ale měli tolik bavit i samotní diváci, něco tomu do lepšího hodnocení tak trochu chybělo. ()

Zeebonk

Drzý, politicky nekorektní náser, který vzorně reflektuje probíhající dekádu a pojem servítky je pro něj cizejší než pro cudnou jeptišku macatý černý čůrák. Celému ansámblu co nejuctivěji seru před špičky dvacetičtyřkarátového hovňousa za chvályhodné rozhodnutí udělat ze sebe naprosté kretény před miliony neúprosných diváckých ksichtů, jelikož na to se jednomu musí svršek gigantických varlat flambovat v atmosféře. Žvásty o trapnosti humoru zůstávají pouhými žvásty a jejich autorům bych rád vzkázal, že hranice mezi trapností a genialitou je tenčí než panenská blána. Na druhou stranu tu máme alarmující rovnici, která vypadá takto: Soundtrack mínus Sabbati rovná se uchorvoucí sranec. A to bez nadsázky. Takže tedy vizuálně podmanivé, extrémní nálož výborných gagů, explicitního násilí, celebrity v nejryzejší sebereflexi, ale pak také odpudivý soundtrack a otravná, byť lehce nadsazená závěrečná limonáda. Ať nežeru, tak čtyři solidní zasloužené hvězdy. ()

corpsy

Síce typický americký komediálny mainstream s momentálnymi americkými komediálnymi hviezdami, ale zároveň aj potešenie pre skalného filmového fanúšika, ktorý sa snáď v každej druhej scéne pousmeje nad nejakým kinematografickým odkazom. ()

Torision

To je přesně ten střih pitomý komedie, kterej je prostě jednou za čas potřeba jako ďábel. Totálně gumová zápletka, postavy, co se chovaj jak idioti a fórky o hulení (pinďourů i trávy), masturbaci, vydloubávání očí. Za cameo Backstreet boys dávám čtvrtou hvězdu. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013