Ninjago – Nindžova cesta

• Česko Ninjago (viac)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Recenzie používateľa Scanerior k tomuto seriálu (47)

Return of the Ice Emperor (2022) (S16E24)

Opět spíše průměrná epizoda. Návrat starých známých záporáků jako hrdinů je super (i jejich vyprávění je skvělý odkaz na S11), konfrontace mezi Lloydem a Hounddog McBragem je také dobrý krok, ale třeba návrat Ledového císaře bych si představoval raději jinak. ()

Safe Haven (2022) (S16E25)

Konečně opět povedená epizoda, která vrací jednu postavu a dává ji menší příběh. Objevuje se odkaz na hady a Skylor, Cole a Kai tvoří dobrý tým. Skrytý význam jedné z frází, a to noviny nikdy nespí je taky super. Navíc tu máme opět aspoň nějakou roli i pro Pythora. ()

Compatible (2022) (S16E26)

Neskutečně skvělá epizoda, která vrací zpět jednu postavu z Prime Empire, svolání nindžů dohromady je také důležitý bod, a především pak volání o pomoc spojencům. No, a to možná nejlepší se odehrává v Borgově věži, kde bodují záporáci a především tu máme scénu s Pixal a Zanem, která je naprosto úžasná a to upřímně především díky hudbě. Navíc na konci epizody ještě ultra combo mech. No wow tahle epizoda mi vyrazila dech. ()

Distress Calls (2022) (S16E27)

Tentokrát opět volnější epizoda, i když na plyn se tu šlape dost. Každopádně pořád pěkná jízda! ()

An Issue of Trust (2022) (S16E28)

Bitva se rozjíždí, tak uvidíme, co přinese další epizoda. Tato byla každopádně povedená. Nevěříte?! ;-) ()

Dragon Form (2022) (S16E29)

Skvělý příběh, skvělé návraty postav, neskutečná bitva. Tohle je opravdu perfektní epizoda. ()

Roots (2022) (S16E30)

Upřímně jsem čekal něco o trochu zajímavějšího, zvláště samotný konec po finální bitvě vzhledem k tomu, že se jedná o poslední epizodu seriálu aspoň v určitém smyslu, tedy konec aktuální velké dějové linky a kdo ví, v jakém novém stylu přijde Ninjago příští rok. Nicméně jsem rád, že se sezóna celkově povedla a mrzí mě, že seriál končí, nicméně tak to musí být. ()