Superhrdinové: Batman do Ligy!

(TV film)
  • USA Lego DC Comics: Batman Be-Leaguered

Za Batmanem jednoho dne přiletí Superman, aby jej pozval do nově vzniklého spolku superhrdinů, který se nazývá Justice League. Batman ale rád hraje sólo, a tak odmítne, nicméně nedlouho potom Superman záhadně zmizí, a tak se Temný rytíř musí spojit s ostatními členy Justice League, aby Muže z oceli našli. Postupně ale zmizí i ostatní členové týmu, a je tedy na Batmanovi, aby je všechny zachránil... (Elethber)

hous.enka

LEGo filmy se mi líbí jak ty delší (Everything is awsome), tak třeba tenhle kratší. Batmana láká Liga spravedlivých, aby se stal jedním z nich. Jenže Batman je zvyklý, že si všechno udělá sám (tahle scéna mě hodně pobavila), takže jejich nabídce říká NE v poušti, pod vodou i na vysokém mrakodrapu. Jak tohle dopadne...? LEGO jede a já se na jeho vlně ráda svezu. ()

jh666

Další LEGO filmeček a další porce LEGO zábavy. Musím říct, že těmhle LEGO filmům kratší stopáž sluší, protože se člověk nestačí nudit, navíc LEGO superhrdinové jsou o dost vtipnější než normálně. Jediná větší výtka, kde je sakra Green Lantern? Jinak hodnotím nasprůměrně 80 %. ()

HiddenDragon

Kratas, ktery je jako bonus na ceskem DVD "LEGO: Liga spravedlivych vs Bizarro" (2015) a je rek bych o chlup lepsi (a dejove tomuto snimku predchazi). V hl. roli je tu Batman, ktery celkem dobre cynicky hlaskuje a snazi se prijit na to, proc se ztraci ruzne artefakty spolu s padouchy a cleny JL, do ktere se ho vsichni snazi naverbovat. Zaporak byl pro me novinkou (i kdyz podobne jako Bizarro existuje od 50. let) a i kdyz stejne jako "Bizarro" je tento film spise pro mladsi divaky, prece jen forky nejsou tak trapne a bavil jsem se. (bonusem jsou i "nepovedene scenky", takze jako celek prima) ()

Shakers

Batman je proste najväčší frajer, čo si budeme hovoriť a preto zaslúžene dostal svoj Lego animák. Srandy je tu kopec, je to krátke, svižne a úderne, netopier proste nepotrebuje parťakov. 80% - 4* ()