Ninjago – Nindžova cesta - Prime Empire

(séria)
  • USA Prime Empire
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2020, 2 h 56 min (Minutáž: 11 min)

Cardo

Pro mě nezajímavé téma na sérii. BTW. jak může někdo vytvořit svět videohry mimo realitu, avšak stále pro každého dostupný a jakto že herní prvky existují i v reálném světě? Nedává to smysl. ()

Scanerior

Nové a svěží dobrodružství nindžů ve hře není špatné, ale dějově není tak náročné a zajímavé. Ačkoliv toto dobrodružství nindžů rozhodně není k zahození, tak právě trochu složitější příběh by nebyl na škodu. Značná část seriálu jsou ale slušně udělané výzvy a dobrodružství. Celkově tedy sezóna působí poměrně dobře a potěší nahlédnutím do světa hry. ()

ondraondra

Slyšel jsem, že je tahle série lepší, než ta minulá, která byla mimochodem fakt špatná, ale takovou pecku jsem nečekal. Má to skvělý videoherní vizuál a souboje vypadají neuvěřitelně. Vedlejší postavy nejsou jenom groteskní figurky, ale mají hloubku a zajímavý příběh (Okino a Závodník sedm mě hodně bavili). A po dlouhé době tu máme i docela solidního záporáka. Akorát to finále je už trošku slabší. Objektivně bych musel dát za 3*, ale nemůžu si pomoct. Tahle série si mě prostě získala a to jsem si myslel, že už mě Ninjago nebaví. 7/10. ()