Ninjago – Nindžova cesta - Ruce času

(séria)
  • Kanada The Hands of Time (viac)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2017, 3 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Ninjové čelí největší hrozbě všech dob. Dva padlí Mistři živlů chtějí zvrátit historii Ninjaga pomocí svých mocných Dýk času. (Netflix)

Scanerior

Kdo by nechtěl ovládat čas? Tak přesně o tom je sezóna sedmá z Ninjaga. Tentokrát musí nindžové ochránit nejen přítomnost, ale dokonce i minulost, protože noví záporáci mají v plánu cestovat časem. Jako vždy je příběh sezóny povedený a plný dobrodružství a udržuje kvalitní dějovou linku. ()

KGBelik

První série, která je vyloženě zklamáním. Jak jsem již zmiňoval Ninjago se dle mého názoru vždy v půli série přehoupne z průměru do nad průměru. Dnes se však tento jev neděje. Celá série je velmi podprůměrná. Myšlenka o cestování v čase již byla využita v epizodě Nesprávné místo v nesprávnou dobu , kde i přes to že se jednalo pouze o epizodu bylo cestování v čase tisíckrát více zajímavé. Scénář je zde opravdu slabý a příběh také. Jediná zajímavá a zapamatovatelná je kdy se ninjům do rukou dostane meč a finální epizoda. Linka s Kaiovými a Nyinimy rodiči je opravdu hloupá a zbytečná. Rozhodně nejhorší série. ()

• Když Lloyd představuje svůj plán, tak ho má nakreslený na papíře za sebou, ale v další scéně je papír prázdný. (Cardo)
  • Ve scéně, kdy Jay přijíždí na motorce, je v pozadí mezi ostatními ninji i druhý Jay. (Cardo)