Ninjago – Nindžova cesta - V nebesích

(séria)
všetky plagáty
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2016, 3 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Zlý Claus vypustí z kanvice džina Nadakhana, ktorý mu má splniť 3 želania. Nadakhan ale všetky priania berie veľmi doslovne a väčšinou to nedopadne dobre. (Bob0)

KGBelik

No nevim. Ninjago má dle mého názoru tendenci ničím nepřekvapit v první sérii a ke konci vymáčknout vše z každé epizody. Celkově linky o ninjích celebritách a jejich následném uvěznění byli opravdu průměrné nežli i lehce podprůměrné. Nadakan má potenciál být skvělý záporák, jeho motivace je dobrá, charakter a design jsou absolutně geniální ale provedení jeho plánu je velmi banální a nudné. Jeho linka o ženění s Nyou byla slabá. Opravdu jsem rád za to, že série je dedikována Jayovi a Nye. Konečně se vyřešil jejich vztah a Jay měl jakožto hlavní postava série spoustu prostoru pro character development což se mu povedlo naplnit. ()

Scanerior

Už šestá a zdaleka ne poslední sezóna Ninjaga tentokrát přivádí nového a jednoho z těch nejchytřejších záporáku Nadakhana. Kdo by nechtěl mít několik přání, ale měli byste si dát pozor na to, jak je vyslovíte. Každopádně tento záporák má i svou posádku, která nindži nenechá odpočinout a začne vyzvedávat kusy země do oblak. Potěší i návrat ke starším lokacím i nějaké to překvapení, které skrývá maják. Tato série je opět skvěle udělaná a přichází s originálním příběhem. ()

• Když mají jít ninjové po prkně, tak má Jay celé kalhoty čistě jen modré, namísto černých s modým opaskem. (Cardo)
  • V meči duší lze v několika záběrech zahlédnout i Griffina Turnera, mistra rychlosti z turnaje živlů. (Cardo)