Ninjago – Nindžova cesta - Zelený ninja

(séria)
  • Kanada Legacy of the Green Ninja (viac)

Když je poražen největší nepřítel, Ninjago si vychutnává období tolik potřebného míru. Ale hadí armáda stále existuje. (Netflix)

Scanerior

Druhá sezóna přináší po úvodních dílech řady, které jsou trochu zdlouhavé, ale rozhodně ne nudné a rozšiřují nové příběhové možnosti, příběh s kamennými bojovníky, kteří se zdají téměř neporazitelní. Sezóna skvěle dokončuje hlavní linku celého děje a finále je taktéž povedené. ()

chxr

2. Série - Rozdělil bych tuto recenzi na dvě části(S2E1-S2E6 a S2E7-S2E13)  První část trošičku pomalejší a občas zdlouhavá, kdybych nebyl tak velký fanoušek asi bych hodnotil trošičku přísněji. Nicméně jde vlastně o to že se Garmadon zmocnil 4 zlatých zbraní a vytvořil si "mega zbraň" se kterou tvoří věci proti kterým Ninjové bojují. E1-5 nejsou nějak extra dobré a za mě tak 7,5/10 - občas se tam dějí věci který mi přijdou až příliš dětinské nebo hloupé, za to body dolů. Epizody které bych vyzdvihnul: V nesprávný čas na nesprávném místě Druhá část ale nabírá na rychlosti a příběh i zápletka začínají být fakt dobrý. Sice zase s pomalejším rozjezdem ale perfektní vyvrcholení. Plavba lodí a dojemné Zaneovo setkání s otcem, hledání chrámu slunce, Kaiovi hlášky "Jay: To je určitě Garmadonův tábor! Kai: Né, vážně? Já myslel že zahradní restaurace!" "Lloyd: A nindžové ti se nevzdávají! Kai: Má pravdu! Musíme přeplavat moře abychom se dostali z ostrova? Směle do toho! Jay: Přeplavat celý oceán? Ale já si nevzal rukávky." a Poslední bitva, bitva všech bitev - wow, napínavé do poslední chvíle. Záporná postava v podobě pána temnot která ovládne Garmadona, spolupráce Ninjdžů a prostor pro více nových postav... úžasný. Celkové hodnocení 10/10 - Epizody které bych vyzdvihnul: Poslední plavba, Nejvyšší mistr Spinjitzu, Návrat Pána temnot, Poslední naděje, Ostrov temnot ()

KGBelik

Druhá série je v podstatě rozdělená na dva na sebe navazující příběhy. První polovina série se zaměřuje na boj ninjů s Garmadonem a jeho hadí armádou, v druhé se objevu Overlord a kamenná armáda. První polovina opakuje epizodní formuli z první série což není vyloženě špatná věc, ale osobně mi více vyhovuje více druhá polovina, kde je příběh více ucelený a epizody více navazují. Bitva Garmadona a LLoyada je zde více mentální nežli fyzický. I přesto, že jsou nepřátelé a proroctví předpovídá jejich bitvu, obou záleží na tom druhém a ani jeden nechce bojovat. Tento aspekt série byl velmi povedený a postavám to dodalo hloubku. Postavy jsou zde napsané velmi dobře. Jediný, kdo mi zde vadil byla Misako, ale to je spíše můj osobní problém, který nemá na celou sérii moc velký vliv. Série je povedená a ke konci ukazuje co může seriál nabídnout. ()

Bob0

No, vlastne také pokračovanie 1. série. Prvých 6 epizód má dosť nudilo, pretože smrťou Veľkého požierača som bral kapitolu s hadmi za uzatvorenú. Avšak tvorcovia sa rozhodli, že hadí sa vrátia a budú zase bojovať proti ninjom. Zdalo sa mi to neoriginálne. Ale ďalších 7 častí to fantasticky vyvážilo, pretože tam bolo veľa zvratov. Stretli sme Lloydovu matku Misako, opäť sme videli Garmadona a prišiel nový boss s menom Overlord. 1 hviezdičku strhávam za tých prvých šesť častí. /70%/ ()

• Když ninjové vytahují paní se psem z propadající se silnice, tak má Cole brnění, pak ho nemá a pak zase má. (Cardo)
  • Při jednom ze záběrů v Darethově dojo má Kai na sobě oblek z pilotní řady (0. série) – oblek DX. (Cardo)
  • Ve scéně u prázdného tábora kamenné armády má Lloyd starší verzi kimona (oblek ZX). (Cardo)