Ninjago – Nindžova cesta - Vzestup hadích kmenů

(séria)
  • Kanada Rise of the Snakes (viac)
všetky plagáty

Hrdinní nindžové Kai, Jay, Zane a Cole bojují s Lloydem Garmadonem, který při své snaze dobýt zemi Ninjago vypustil děsivé hadí kmeny. (Netflix)

chxr

Úžasná série, hltal jsem každý díl a i jako dospělý si to prostě člověk může vychutnat. Musím říct že lepší začátek si nikdo nemohl představit. Navíc příběh je skvělý, a i proložen nějakým tím vtipem,  co se týče zápletky jsem nadmíru spokojen. Otevírání potenciálů jsou asi mé nejoblíbenější epizody a obzvlášť ta s Kaiem(Zelený Ninja) a Zanem(Tik Tak).  Epizody které bych vyzdvihnul: Tik Tak, Zelený Ninja, Všechno nebo nic. Celkové hodnocení 10/10 + bonusové body za skvělý český dabing ()

Bob0

Výborná séria! Keď som prvýkrát našiel názov seriálu Ninjago, povedal som si: ,,To bude nejaká hlúposť!" No môj syn sa vtedy išiel zblázniť do LEGA, takže to začal sledovať. Raz som sa rozhodol, že si jeden diel pozriem s ním a zistil som, že to vôbec nie je len reklama na LEGO. Skvelý seriál s priemerným dejom. Aj keď ma prvá séria nejak extra nenadchla, bol to rozbeh tohto seriálu, takže z nostalgie 4 hviezdičky /75%/ ()

Scanerior

První série Ninjaga představuje skvělou sezónu, která potvrzuje to, že seriál má slušný potenciál pro budoucí řady. Sezóna má jednoho z nejlepších záporáků a celý příběh je dobře složen tak, aby více představil původní sestavu nindžů a dokonce jednoho nového. Stejně jako v pilotní sérii nechybí několik poučení od mistra Wu. Sezóna je dobře zpracovaná a příběh s hadími kmeny tu rozhodně nezklamal. ()

KGBelik

První série má pro mne možná největší nostalgický plášť možná proto nejsme zcela objektivní. I přes to, že se jedná o dětský seriál, jehož hlavním úkolem je prodat dětem hračky má své kvality. I když jsem si sérii užil uznávám, že má své mouchy. Příběh je zde více epizodní než v dalších sériích a postavy jsou zde velmi dětinské. Zvláště pak sensei Wu, který má představovat moudrého učitele zde kromě moudrých a tajemných rad dělá větší hlouposti a přihlouplé vtipy nežli jeho studenti. Hlavní postavy se zde teprve ukazují a jejich charaktery se ukáží lépe až v pozdějších epizodách. Pythor je velmi dobrý záporák a v pozdějších sériích se zdá mnohem chytřejší než zde. Hlavní zápletka o mocném Požírači a Zlatých zbraních nebyla špatná, ale provedení trochu pokulhává. Suma sumárum je série dobrý rozjezd seriálu, který ještě má co nabídnout. ()

• Když si Pythor bere hadí hole od generálů, tak mu Fangdam podává Pythorovu hůl namísto své. (Cardo)
  • Název epizody odkazuje na opakující se téma domova (a obecněji, pocit „sounáležitosti“), které se objevuje v průběhu epizody. (KGBelik)
  • Při požáru kláštera shoří pouze hlavní kostra budovy. Je možné, že Hypnobraiové před vypálením ukradli Jayovy videohry a tréninkové vybavení. (KGBelik)