Ninjago – Nindžova cesta

• Česko Ninjago (viac)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Recenzie používateľa chxr k tomuto seriálu (2)

Vzestup hadích kmenů (2011) (S01)

Úžasná série, hltal jsem každý díl a i jako dospělý si to prostě člověk může vychutnat. Musím říct že lepší začátek si nikdo nemohl představit. Navíc příběh je skvělý, a i proložen nějakým tím vtipem,  co se týče zápletky jsem nadmíru spokojen. Otevírání potenciálů jsou asi mé nejoblíbenější epizody a obzvlášť ta s Kaiem(Zelený Ninja) a Zanem(Tik Tak).  Epizody které bych vyzdvihnul: Tik Tak, Zelený Ninja, Všechno nebo nic. Celkové hodnocení 10/10 + bonusové body za skvělý český dabing ()

Zelený ninja (2012) (S02)

2. Série - Rozdělil bych tuto recenzi na dvě části(S2E1-S2E6 a S2E7-S2E13)  První část trošičku pomalejší a občas zdlouhavá, kdybych nebyl tak velký fanoušek asi bych hodnotil trošičku přísněji. Nicméně jde vlastně o to že se Garmadon zmocnil 4 zlatých zbraní a vytvořil si "mega zbraň" se kterou tvoří věci proti kterým Ninjové bojují. E1-5 nejsou nějak extra dobré a za mě tak 7,5/10 - občas se tam dějí věci který mi přijdou až příliš dětinské nebo hloupé, za to body dolů. Epizody které bych vyzdvihnul: V nesprávný čas na nesprávném místě Druhá část ale nabírá na rychlosti a příběh i zápletka začínají být fakt dobrý. Sice zase s pomalejším rozjezdem ale perfektní vyvrcholení. Plavba lodí a dojemné Zaneovo setkání s otcem, hledání chrámu slunce, Kaiovi hlášky "Jay: To je určitě Garmadonův tábor! Kai: Né, vážně? Já myslel že zahradní restaurace!" "Lloyd: A nindžové ti se nevzdávají! Kai: Má pravdu! Musíme přeplavat moře abychom se dostali z ostrova? Směle do toho! Jay: Přeplavat celý oceán? Ale já si nevzal rukávky." a Poslední bitva, bitva všech bitev - wow, napínavé do poslední chvíle. Záporná postava v podobě pána temnot která ovládne Garmadona, spolupráce Ninjdžů a prostor pro více nových postav... úžasný. Celkové hodnocení 10/10 - Epizody které bych vyzdvihnul: Poslední plavba, Nejvyšší mistr Spinjitzu, Návrat Pána temnot, Poslední naděje, Ostrov temnot ()