Ninjago – Nindžova cesta - The Island

(séria)
  • USA The Island
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2021, 44 min (Minutáž: 11 min)

Nindžové znovu vyrážejí do akce! Overlord se totiž chystá uniknout z Digiverze a rozpoutat peklo s pomocí armády zlých Nindroidů. (Netflix)

ondraondra

Tahle speciální série čtyř krátkých epizod slouží spíše jako předehra k následují sérii, ale i přesto to skvěle funguje jako samostatný příběh. Má to překvapivě solidní zápletkou a moc pěknou akci. Všechno se sice děje strašně rychle, ale na druhou stranu jsem se díky krátké stopáži čtyřiceti minut vůbec nenudil. Je to taková pěkná jednohubka. 6/10. ()

Scanerior

Další sezóna a tentokrát na ostrově, který není obyčejný. Sezóna představuje neprobádaný ostrov, který skrývá tajemný předmět, jenž hlídají strážci, kteří se ho snaží ochránit za každou cenu. Tato kapitola je celkem krátká, ale s časem nakládá slušně a jedná se o takovou průměrnou sezónu, která obsahuje třeba i zajímavou sochu, jenž je pro nindži velkou výzvou v souboji. ()

Cardo

Konečně série, která mě bavila. Díly 1-3 velice povedené, ten poslední moc smyslu nepobral, ale je akceptovatelný, po docela dlouhé době ode mně dostane série Ninjaga víc než tři hvězdičky, palec hore pro tvůrce. ()