Lego Star Wars: The Quest for R2-D2

Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Sci-Fi
Dánsko, 2009, 5 min

Réžia:

Peder Pedersen

Anakin Skywalker a jeho věrný droid R2-D2 infiltrují nepřátelskou základnu separatistů. Při jejich útěku R2-D2 vypadne a ztratí se ve vesmíru. Naneštěstí má v sobě cenné informace. Nepřátelé v čele s hrabětem Dooku využijí příležitosti a začnou droida hledat. Stejný úkol dostane i Anakin a jeho učednice Ahsoka. A tak začíná závod o čas, ve kterém obě znepřátelené strany prohledávají Galaxii, aby droida našly. (TwoFace)

D.Moore

Star Wars a typický Lego humor, berte, nebo nechte být. Každopádně vtipů se do těch pět minut vešlo tolik, že vás alespoň jeden z nich pobavit musí. A možná přijde i Indiana Jones. ()

hous.enka

Vstupenky do Skywalker worldu jsou sice fajn i nápadů je tu celá řada, ale nějak tenhle kraťas nedrží pohromadě. Doporučuju spíš dvacetiminutový Lego Star Wars: The Padawan Menace. ()

togaf

Pár zajímavých nápadů a některé z nich i nadmíru vtipné, ale pět minut je příliš málo na to, abych si užila starých známých ze Star Wars. ()

sskrblik

Star Wars mám rád už od úthlého dětství. LEGO je láska z dětství. Oboje dohromady nejenom výborně funguje, ale i skvěle vypadá. Důkazem budiž tento kratký filmek a počítačové hry. ()

Ravi

Klasicky trhlé a infantilní LEGO video, ale v zásadě perfektní. Vidět Indiana Jonese, jak nakupuje u Jawů, nebo ceduli "Secret bad guy base", to se cení. R2-D2 jako nastrčený agent, který má za úkol tajně získat informace o nepřátelské bitevní lodi, a samozřejmě všichni důležití staří známí z epizod II. a III. ()

mikulíšek

Občas vtipné, ale většinu času jen infantilní, ale jako reklama na Lego (Star Wars) to asi funguje dobře. Vzhledem k tomu, že se jedná o CGI animaci a nikoliv o animování pomocí Lega, celý filmeček působí dost zbytečně. ()

Rannveig

Hangar THX 1138 - něco pro mě! :-) A mám opravdu v lásce ty maličké odkazy na další trilogii, typu Anakin se stínem Vadera okukuje TIE Advanced s výrazem kluka před ferrari... :-) ()

Plechpetr

Krásně udělané pomocí lega a animace. Vtipnost zaručena! R2-D2 skvělí! Velmi vtipný part je, když Anakin a Ashoka prolétají asteroidy a na jednou me značka "Pozor padá kamení" :DD ()

sima275

Úžasný film.v 4minutě a 15 vteřině - to se nám ale sešlo světelných mečů v jedné místnosti.Yoda jako zkušený jedi ani nevytáhne meč, ale stejně to všechno zachrání.Potom vstupenka od R2 - D2 -do Skywalker world. No prostě super krátkometrážní filmeček.To chce celovečerák na 2 hoďky!!! 100% ()

Renie42

Úžasný, no i když to mělo jen těch pár minut, tak jsem se na to dívala jedním dechem. To je tak roztomilý, SW mám ráda a tohle se jim povedlo. ()

rhard

Vtipné a příjemné na odpočinek. Jen škoda že je to tak krátké, chtělo by to určitě delší, anebo udělat více dílů:) ()