Ninjago – Nindžova cesta - Vzestup hadích kmenů

(séria)
  • Kanada Rise of the Snakes (viac)
všetky plagáty

Hrdinní nindžové Kai, Jay, Zane a Cole bojují s Lloydem Garmadonem, který při své snaze dobýt zemi Ninjago vypustil děsivé hadí kmeny. (Netflix)

Scanerior

První série Ninjaga představuje skvělou sezónu, která potvrzuje to, že seriál má slušný potenciál pro budoucí řady. Sezóna má jednoho z nejlepších záporáků a celý příběh je dobře složen tak, aby více představil původní sestavu nindžů a dokonce jednoho nového. Stejně jako v pilotní sérii nechybí několik poučení od mistra Wu. Sezóna je dobře zpracovaná a příběh s hadími kmeny tu rozhodně nezklamal. ()

Bob0

Výborná séria! Keď som prvýkrát našiel názov seriálu Ninjago, povedal som si: ,,To bude nejaká hlúposť!" No môj syn sa vtedy išiel zblázniť do LEGA, takže to začal sledovať. Raz som sa rozhodol, že si jeden diel pozriem s ním a zistil som, že to vôbec nie je len reklama na LEGO. Skvelý seriál s priemerným dejom. Aj keď ma prvá séria nejak extra nenadchla, bol to rozbeh tohto seriálu, takže z nostalgie 4 hviezdičky /75%/ ()

chxr

Úžasná série, hltal jsem každý díl a i jako dospělý si to prostě člověk může vychutnat. Musím říct že lepší začátek si nikdo nemohl představit. Navíc příběh je skvělý, a i proložen nějakým tím vtipem,  co se týče zápletky jsem nadmíru spokojen. Otevírání potenciálů jsou asi mé nejoblíbenější epizody a obzvlášť ta s Kaiem(Zelený Ninja) a Zanem(Tik Tak).  Epizody které bych vyzdvihnul: Tik Tak, Zelený Ninja, Všechno nebo nic. Celkové hodnocení 10/10 + bonusové body za skvělý český dabing ()

KGBelik

První série má pro mne možná největší nostalgický plášť možná proto nejsme zcela objektivní. I přes to, že se jedná o dětský seriál, jehož hlavním úkolem je prodat dětem hračky má své kvality. I když jsem si sérii užil uznávám, že má své mouchy. Příběh je zde více epizodní než v dalších sériích a postavy jsou zde velmi dětinské. Zvláště pak sensei Wu, který má představovat moudrého učitele zde kromě moudrých a tajemných rad dělá větší hlouposti a přihlouplé vtipy nežli jeho studenti. Hlavní postavy se zde teprve ukazují a jejich charaktery se ukáží lépe až v pozdějších epizodách. Pythor je velmi dobrý záporák a v pozdějších sériích se zdá mnohem chytřejší než zde. Hlavní zápletka o mocném Požírači a Zlatých zbraních nebyla špatná, ale provedení trochu pokulhává. Suma sumárum je série dobrý rozjezd seriálu, který ještě má co nabídnout. ()

• Při souboji s Wuem má Samukai v ruce i šurikeny Ledu, ale když se shýbá pro meč Ohně, tak je v ruce nemá. (Cardo)
  • Při boji uvnitř sopky použije Jay, mistr blesku, schopnost větru, která však náleží Morrovi. (Cardo)
  • Při požáru kláštera shoří pouze hlavní kostra budovy. Je možné, že Hypnobraiové před vypálením ukradli Jayovy videohry a tréninkové vybavení. (KGBelik)