Revenant Zmŕtvychvstanie

• Česko REVENANT Zmrtvýchvstání (viac)

Severoamerická divočina bola v 1. polovici 19. storočia miestom , kde ľudský život nemal veľkú cenu. Keď sa Hugh Glass po stretnutí s rozzúrenou medvedicou ocitol na pokraji smrti, členovia jeho vlastnej výpravy lovcov kožušín sa ho rozhodli zbaviť. Ale Glass nezomrel. Vstal z mŕtvych, aby sa mohol pomstiť. Film, ktorého autorom je úspešný režisér Alejandro González Iňárritu, získal 12 nominácií na Oscara, napokon sa mu podarilo premeniť 3 z nich. (RTVS)

classic

„Ten sa vracia,” a to i napriek tomu, že bol predtým veľkým a ozrutným medveďom brutálne napadnutý, takmer celý dotrhaný a dohrýzený, pričom kvôli tomu bude čochvíľa svojim loveckým týmom i napospas osudu, a v treskúcej zime snáď naveky ponechaný ? Aby toho nebolo ešte zrovna málo, tak potom mu bude syn z kmeňa Póni, na smrť dobodaný ! Skrátka, lovci kožušín nemali na území dnešnej Dakoty okolo roku 1823, extra na »ružiach ustlané« , pretože každú vhodnú chvíľu im hrozilo nebezpečenstvo zo strany nasrdených indiánov Arikarov, ktorí si prišli nielen po « skalpy » , ale aj po už opracovanú bobrinu, za ktorú trebárs obdržali od Francúzov na oplátku zbrane a kone. Momentálne ale je Hugh Glass v ozaj naprosto nezávideniahodnej situácii, v naozaj nehostinnej prírode, plnej nevídanej panorámy. V extrémne zúboženom stave (z)ostal už iba úplne sám, kedy ho poslední dvaja druhovia nadobro opustili, pritom, tretieho, ináč Glassovho synátora Hawka, jeden z nich dokonca beštiálne zavraždil, ale zase druhý o tom vôbec nevedel, že v klamlivom presvedčení z miesta odišiel, naplnený vnútornými výčitkami. Čo by ste teda odporučili tomuto jedincovi ? Zmieriť sa so smrťou, keď môže (z)hniť zaživa, alebo sa ešte vydať naprieč celou krajinou, kadiaľ vedie cesta za (prípadným) zadosťučinením, zároveň aj za odplatou ku človekovi, ktorý ho mal síce pôvodne zabiť na jeho vlastný znak žmurknutia, čím by ho v podstate zbavil všetkých dostupných bolestí, len to by sa mu bohužiaľ nesmel pripliesť do cesty TEN, ktorému sa to stalo skoro (i)hneď osudné. Už táto nepríjemná udalosť bola jeho »hnacím motorom« , keďže sa viac-menej čakalo len na to, kedy konečne skoná, a nebyť toho, čo sa stalo, tak vskutku neviem, či by som sa prizeral usúženému Glassovi, alebo čo robia ostatní ? / I keď možno skutočný Glass ani nezažíval takéto všetky peripetie ? Plaziť sa stopercentne musel a nie málo, ale či prežíval i nasledovné, filmovo prezentované dobrodružstvá, to už je iba na fantázii scenáristu spolu s autorom predlohy, podľa ktorej prvý menovaný čerpal. Muselo sa to spracovať presne do takej podoby, aby to bolo zaujímavé, o čo sa všetci prítomní výsostne snažia, najmä protagonista pred kamerou a režisér s kameramanom za kamerou, a teraz akurát neviem, kto je na striebornom plátne lepší ? Či introvert, večne zadumaný, ktorý čuší, ako voš pod chrastou, to jest Hugh Glass s tvárou Leonarda DiCapria, alebo extrovert, slizký, odpudivý had, to jest John Fitzgerald s tvárou Toma Hardyho ? Zatiaľ čo u prvého pána bol "Oscar" doslova »vymodlený« , tak podľa mňa druhý pán by si ho oveľa viac « zaslúžil » , aj keď zaň tak neloboval, ako DiCaprio, ktorý by asi zinfarktoval, ak by ho nedajbože nezískal ! Tá prílišná snaha extrémne bije do očí ! Už aj renomovaný režisér Iñárritu, sa mierne prehráva, keď má vskutku dosť nečakane strhujúcu, otváraciu sekvenciu + jednoznačne aj tú, keď grizlisko napadlo Hugha Glassa, v neprerušovanom, asi 6 minútovom, dych vyrážajúcom zábere bez strihu ! Fascinujúce. No, súčasne by som našiel aj také, ktoré sa do filmu príliš nehodili, čím rušili celkové (pozitívne) dojmy, kvôli čomu som po rokoch odobral jednu hviezdičku. Najviac by som asi (d)ocenil mexického kúzelníka Lubezkiho, ktorý týmto počinom získal už tretieho zlatého plešivca za sebou, ale asi až práve teraz ho získal odôvodnene. Prosím, berte predchádzajúcu vetu s nadsádzkou. Pochválil by som tiež aj mimoriadne emotívnu hudbu Rjúičiho Sakamota a Carstena Nicolaia, ktorej soundtrack si vždy rád vypočujem. A priam skvelá je výprava, pretože sa nakrúcalo v autentickom prostredí s mínusovými teplotami, hlboko pod nulou ! () (menej) (viac)

Scalpelexis

Zas jednou film, u kterého jsem skoro usnul a párkrát si musel poklepat na čelo. Bohužel jsem předem tušil, že tento film mi určitě nesedne a nebudu jediný. Koukat se 3 hodiny na supícího, plazícího, umírajícího Lea je úděsný a i když o napínavé momenty není nouze, jsou na můj vkus podobné a opakované. Jestli tohle je na motivy skutečné události, pak klobouček nad survival schopnostmi hlavního hrdiny, které mi přišly lehce mimo z tohoto světa. Teď už víme, že Leo dostal za svou roli Oscara, ale pak asi musela být konkurence v kategorii vedlějšího herce nějaká super nadupaná? On totiž si tu Tom Hardy Lea namazal doslova na chleba a těším se na další filmy s ním. Krom toho je třeva vyzdvihnout nádherné exteriéry a Oscar za kameru je ve správných rukou. ()

Marze

To není spoiler čili prozrazení, obsah díla sděluje i distributor. Film totiž patří k těm, kde nerozhoduje co, ale jak vypráví. A Iňárritu je magický vypravěč, třebaže Revenant neomračuje takovou představivostí jako jeho loňský čtyřoscarový vítěz Birdman. Z komediální nadsázky snového Birdmana si divák sám luštil tajemství i sdělení, v Revenantovi se nastoluje vnější symbolika bez vnitřního přesahu. Smysly žasnou, srdce zůstává chladné: prostě příběh o přežití, směs trosečnické robinsonády a indiánek s Old Shatterhandem. Ovšem udělaná parádně! Scény komplikovaných představení, kdy herci tančí s kamerou v pečlivých choreografiích, jsou úžasné. V jednom záběru se z pohledu jednotlivce přechází do celku a zase zpátky. Přechody mezi hledisky postav jsou bezproblémové a i uprostřed bitvy s indiány je bezpečně sdělováno, co se v chaosu kolem nás odehrává. V tomto ohledu je tandem kameraman-režisér ještě odvážnější než v Birdmanovi. Celé to jde proti zvyklostem, protože klidné rozhovory jsou stříhány rychleji než akční scény s množstvím pohybu. ()

helianto

Lékař léčí, příroda uzdravuje a řeka čaruje aneb rádce mladých svištů, jak přežít naprosto všechno. Nádherné záběry přírody (kolikrát že jsme se to podívali do korun stromů?) a mimořádně podmanivá hudba. ()

mat.ilda

Takže se DiCaprio dočkal, ačkoli nevím, nevím, jestli je pro něj Oscar za akutní laryngitidu dosti relevantní... Jasně, kecám, ale stejně - přesto, že na place Leo kapku promrznul, šel do férovky s grizzlym a absolvoval nechutný nocleh ve vyvrhnuté kobyle, při učení textu se určitě neztrhal, i když tedy paleta zvuků, které vyluzoval, byla fakticky nepřeberná :-)... zase kecám, ale jen proto, že sama jsem z Iñárritova zimního westernu vyvázla divácky usmířená, jelikož jsem měla teplý ponožky, dostatek času a v neposlední řadě - všem (i těm skalpovaným ♥) smraďochům z roku 1823 to i tak slušelo... Odvážný temnář Iñárritu se krom jisté herecké suity spolčil s drsnou krásou nezúčastněné přírody i epicky orchestrální burácivostí proti strašákovi vražedné stopáže... a nenechal ho vyhrát. Ovšem, takový Peckinpah nebo Herzog by nad ním měli neporovnatelně navrch. ()

heyda

Ta kamera i celková atmosféra je na jedničku s hvězdičkou. Jenže příběh je tak primitivní, že i 90 minut na něj je docela dost, natož 156 minut. A právě kvůli nesmyslně protahovanému finále, které bylo předem jasné, musím jít až na 3 hvězdy, protože chvílemi jsem hlasitě zíval a to není dobrá vizitka. 65% ()

lillien

DiCaprio je bez diskuze jeden z nejlepších hollywoodských herců do teplot pod bodem mrazu, na tom se doufám po Revenantovi shodneme. Jeho odpůrci sice stále sveřepě tvrdí, že Leo nehraje, pouze se unyle tváří, ale to mi tady bylo dost jedno, neb zmrzlé grimasy v plnovousech vypadaly u všech stejně. Pro začátek zmíním jediné negativum. Očividně je to dlouhý jak prase a když se ani ve dvě v noci Leo nedoplazil do bejz kempu, musela jsem to vzdát, finále odložit a druhý den v práci sem pak dost naříkala. Dále ale nebudu hledat hnidy, pro mě je hrdina každý, kdo v té nukleární zimě byl ochotný vylézt před kameru, nebo se dokonce svlíknout do jégrovek. Přes dvě hodiny jsem drktala zubama, tahala hnátu cestou na záchod a kompletně se nechala pohltit tím neuvěřitelným bojem o život, který mohla zvládnout jen bytost výjimečná. Přísahám, že kdybych na jeho místě nezemřela hrůzou pod medvědem, požádala bych, aby mě rychle utratili ihned poté. Ale ráda se nechávám opájet iluzí, že někteří lidé v extrémních podmínkách vykřešou ze svých já odvahu, sílu, schopnost překonat bolest těla i duše, no prostě věřím, že člověk nemusí být vždy bezcenné, ukňourané a malomyslné hovado. Pro někoho to možná bude málo na takovou stopáž, ale mému sentimentu jeden statečný chlap a pár hodně syrových akcí bohatě stačilo ke spokojenosti. ()

evulienka3

Rozhodla som sa s krátkym odstupom času upgradovať svoj komentár k tomuto filmu. Jedným z dôvodov je možno aj to, že ten predchádzajúci nie úplne podchytil podstatu toho prečo z tohto filmu nie som až tak paf...ale pekne po poriadku. Tento film naozaj nebol presne tým na čo som od Iñárrituho zvyknutá. Povedala by som, že sa poučil z vlastných chýb z minulého roka. Jeho Birdman síce Oscara získal, ale prílišného uznania širokej verejnosti sa tomuto filmu nedostalo, čo do istej miery vyvoláva pochybnosti. Tento krát siahol teda na istotu a natočil jednoduchý príbeh survivor odysey, v ktorej vsadil na nefalšovaný a skutočne prenádherný vizuál, ktorému skutočne niet čo vyčítať a uznanie si rozhodne zaslúži. Zarazilo ma však, že pri tak dlhej stopáži, ponechali postavu hlavného hrdinu tak nevýraznú. Iste Leo to čo zahral s takým minimálnym rozsahom toho čo hrať mohol bolo obdivuhodné. Len ma tak kacírsky napadla myšlienka, či je skutočne takým umením zahrať, že ti je zima ak ti naozaj zima je, alebo keď to musíš v štúdiu predstierať...Čím rozhodne nechcem znižovať, kvalitu jeho herectva (a už vôbec nie to, že film bol točený v reálnych podmienkach, pretože to práve považujem za jeho veľké plus), len jednoducho tu naozaj nemal čo hrať a velebenie jeho výkonu za každých okolností v akejsi pomyslenej honbe za Oscarom, mi už niekedy príde, ako ten boj Hugha Glassa o prežite za dosiahnutím pomsty. Práve tu sa dostávame k druhému zásadnému problému, ktorý mám s týmto filmom. Možno som jediná, ale to vyznenie Glassovej pomsty po odznení záverečných slov jeho hlavného protivníka v podaní Toma Hardyho mi prišlo akési pochybné. Potom mi však svitlo, dielo pomsty dokonali Indiáni. Páči sa mi ako prefíkane to tam dali, aby to ani náhodou neudrelo nikomu do očí. Indiáni a jedno z čiernych svedomí Ameriky. Obľúbené to Oscarovské témy. Vzhľadom k tomu je totiž svojím spôsobom pochopiteľné aj chabé rozvinutie postavy hlavného hrdinu (nebola podstatná) a podstatne kvalitnejšie rozvinutie postavy záporného hrdinu. Podstatná bola jeho cesta za pomstou za smrť jeho syna Indiána. Záporák bol stelesnením tých "zlých dobyvateľov"...Nepovažujem práve za najšťastnejšie, ak z doterajšej príbehovej vrstevnatosti Iñárrituho filmov zostalo len toto. Verím, že sa nájdu taký, ktorým sa môj komentár nebude pozdávať a nikomu svoj názor rozhodne nevnucujem, ale pri tých siahodlhých ódach o kvalitách tohto filmu som si ja dovolila vytknúť momenty, ktoré sa mne, v ňom nepáčia. Každopádne Revenant za zlý film nepovažujem, za čo myslím dostatočne hovorí aj moje bodové ohodnotenie, len z neho jednoducho na zadok nepadám... ()

Stanislaus

Iñárritu je opravdu jeden z nejvýraznějších režisérů posledních let, o tom není pochyb - mě osobně učaroval hlavně svými filmy 21 gramů a Babel, které měly dusivou atmosféru a vcelku komlexní linii vyprávění. Co se Revenant týká, tak jde též o velice solidní a v nejednom směru kvalitní film, který mě rozhodně nenechal chladným - a to nejen kvůli tomu, že tam byla zobrazena krutá zima. Každý z faktorů, které dělají z filmu dobrý film, je povšimnutíhodný. Když řeknu, že si Leonardo letos půjde konečně pro "plešouna", tak budu nosit dříví do lesa, ale co už - tuhle roli si protrpěl nejméně z poloviny tak vydatně jako jeho filmová postava Glasse, takže si zaslouží divácký obdiv a oba palce nahoru (a toho Oscara, drahá Akademie!). Ani ostatní herci nezaháleli a ujali se svých partů s vervou, nicméně Leova sugestivně zahraná cesta za pomstou všechny převyšuje. Z technického hlediska jde o řemeslně zvládnutý filmařský kousek, přičemž bych rád vypíchnul kameru, hudbu, speciální efekty a make-up. Ze záběrů mi nejvíce utkvěly v hlavě čarokrásné přírodní scenérie a moc dobré a autentické zachycení akce a soubojů (viz opravdu dlouhé a "choreograficky" náročné scény ze začátku filmu). Hutnou atmosféru podporovala hudba, která byla v principu jednoduchá, ale o to více účelná a působivá. Co se digitálních zvířátek týká, tak jsem byl spokojený, protože dokonalou iluzi skutečnosti vytvořit nelze, leda se jí jde těsně přiblížit - tudíž vzhled medvěda, medvíďat, bizonů i vlků mě nijak výrazně neiritoval. V neposlední řadě je nutné zmínit děsivě realistické líčení herců, které skvěle odráželo všechny útrapy a strasti, kterými si postavy musely projít. Vskutku dobře udělané drama z mrazivého severu, jež vyniká hereckými výkony a drsnou syrovostí - a i když nedávám filmu plný počet, protože mě přece jenom výše zmíněné filmy vzaly více, tak i přesto si tohoto díla velice cením. ()

jojinecko

Je veľká škoda, že Revenant je prioritne vnímaný cez Lea a získanie/nezískanie Oskara. Leo je skvelý herec, ale tu robia tú najlepšiu prácu maskéry, kamera, režisér, lokácie... a medveď s koňom!:) ()

Flego

Alejandro González Iñárritu opustil zidealizovaný divoký západ, opustil romantiku širokých prérií a predostrel nám hrozostrašne drsnú realitu. Na skupinke lovcov kožušín dáva bezútešnú ranu americkému historickému romantizmu. Celý film je realizovaný silným sugestívnym sposobom, divákovi približuje neúprosný boj človeka s prírodou. Ten je však ďaleko menej nebezpečný, než zrada a zbabelosť samotného človeka. Režisér vkladá do príbehu aj určitý filozofický podtext, umne pracuje so spomienkami hlavného hrdinu a tým znásobuje divácky zážitok. Niet pochýb, že sme svedkami nevšedného príbehu a hoci existuje mnoho survival filmov, tento je uveriteľne realistický s dokonalým vizuálom. Technicky ide o vysoko vyspelé dielo, kamera s ľahkosťou odhaľuje drsnosť mrazivej prírody ale i duševné rozpoloženie postáv, hudba si neberie viac ako je treba, je temná a vycibrená. Leonardo DiCaprio si oddrel svoj herecký honorár a patrí mu zaslúžene najvyššie uznanie. ()

Pejpr

Film s trailerem roku. Reveverend má spoustu skvělých momentů, asi nejvíce se mi líbila úvodní bitevní sekvence, která připomíná vylodění ze Zachraňte vojína Ryana. Uvěřitelně brutální a syrová bitva se skvělou rotací kamery je překvapivě nejlepší moment filmu. Pak se začne projevovat Iňárritův minimalismus a divák se ocitá jako rozhodčí v boji člověka s přírodou. Moc se mi ale líbilo, že film nezůstává pouze na tomto střetu, ale ukazuje mnoha scénami, že příroda si žije svým vlastním životem (výmluvná je např. dech beroucí scéna s lavinou). Tím, že film ztrácí na tempu však vyprchává emoce z hlavní dějové linie, což má v samotném finále za následek určitý pocit nenaplnění, napsal bych, že se zkrátka nedostavila katarze, ale nechci vypadat jako suterén. ()

MontyBrogan

Mám zmiešané pocity. Naturalistické scény, pri ktorých krv, špina a upachtenosť striekajú takmer až von z plátna, sa tu striedali s tými, kde je realita trochu pritiahnutá za vlasy v záujme toho, aby z daných situácií hlavný hrdina vyviazol živý. Ďalej DiCaprio, ktorý už čaká na oscara, ako mestský vegetarián na koniec tohto filmu, mi tu nepripadal, že by hral nejak výrazne. Fyzicky musel kvôli Revenantovi podstúpiť určite veľa, ale to nie je len o herectve. Fanúšikov výpravného dobrodružného filmu môže potešiť, že isté scény pripomínajú klasiky ako Tanec s vlkmi a Posledný Mohykán, ale na druhej strane napadnutie medveďom na mňa pôsobilo menej intenzívne ako v nenápadnom počine Backcountry. Priznávam, že po predošlej skúsenosti som od dvojice Iñárritu - Lubezki čakal už fakt zázraky. A nedostalo sa mi nudy, ale ani zábavy, plytkosti ani väčšej katarzie. Je to proste odysea o prežití a pomste, kde vám napriek extrémnym podmienkam hrozí väčšie nebezpečenstvo od čiastočne civilizovaných ľudí ako z lona prírody. A má sa v nej udiať tak veľa, že nie je čas na umelecké zábery o viac sekundách, ako sa dá zrátať prstami jednej ruky. Takže 156 minút, ktoré stoja zato viac z pohľadu príbehu než pre ukážku autorskej exhibície. Vedľa nás v kine sedela pani, ktorá častokrát odvracala zrak. No napriek všetkému som tentokrát zažil jedno z najdisciplínovanejších obecenstiev. Zároveň však o niečom svedčí aj fakt, že som si našiel čas všímať si tú pani. Kto mi poradí, ako mám hodnotiť, dostane odo mňa spacák v podobe dalmatínskeho koňa... ()

VášaVF

REVENANT určitě patří mezi lepší snímky, které nabízí divákům mnohem více než laciné záběry a jednoduchý děj. Příběh Hugh Glasse zaujme a rozhodně si zaslouží oněch 156 minut vyprávění a pravděpodobně i více. Film rovnou skočil do období, kdy pan Glasse měl za sebou již historii piráta a adopci do kmene Pauwnee. Pan DiCaprio si vybírá náročné role a film je díky jeho výkonu (pan Hardy ale rozhodně nezůstává v jeho stínu) jedna velká show, které opravdu stojí za shlédnutí na velkém plátně v kině. Teď už jen držet filmu pěsti, aby si z udílení oskarů odnesl co nejvíce zlatých sošek, protože si je opravdu zaslouží. ()

BMW12

Povedený snímek, i když na začátku mi dost chyběla informace, v jakém roce se ten film odehrává. Hnedka nás hodili do doby mezi Indiány, ale ta je dost široká, takže jsem celý film nevěděl, kdy se přesně ten příběh odehrává. Na začátku máme také slavnou bitku s medvědem a souhlasím s ostatními, že je opravdu hodně povedená. A pak už začíná ten hlavní příběh, který je fakt dobrý, Leonardo DiCaprio to zahrál skvěle. Potěšili i herci v ostatních rolích. ()

poz3n

Stejně jako u Hateful Eight jsem dostal očekávané. Boj tvůrců s vlastním egem. A mám dojem, že stejný duel, jako podstupuje na plátně DiCaprio s Hardym, prožívá Iñárritu s Lubezkim za kamerou. Jenže ten na rozdíl od toho hereckého nic pozitivního divákovi nepřináší. Vzdor tomu je však Revenant natolik orgastická podívaná, že zatímco těm dvěma Mexičáncům plivu do tváře, tleskám jim u toho. Nádherný fake. 7/10 ()

Jinny

Revenant je především skvělý ve vyvolávání smyslových vjemů. Za DiCapria je vám zima a cítíte jeho fyzickou bolest. A kameraman Lubezki překonává sám sebe. Tahle horská zimní příroda (občas opepřená krvavým sněhem) je nádherná, pokud ji vidíte z bezpečí vytopeného kinosálu. Na začátku se zdálo, že film skočí přímo do akce a půjde o masakr postav přírodou, zvířaty a indiány... inu, ve filmu to všechno uvidíte několikrát, ale spíš čekejte spoustu scén o meditování v promrzlých jeskyních, jezení syrového masa a přespávání ve vyvrhnutých zvířatech. Příběh je westernově přímočarý (vše v dobrém). Revenant je ukázka skvělé filmařiny, mě osobně ale jenom v jedné scéně s medvědicí dokázal rozbušit srdce. ()

Roman.Ticka

Jak to tady hezky kecál rozvinul do několika vět roz(v)bitých, snaživý Leo se tak plazil, aby si konečně zasloužil vysněného naleštěného plešouna, až by se nad ním slitovala i božská veverka Božka a nakonec, aby svých devět životů nepřečerpal, mu ho z milosti dala. Né, že by si ho nezasloužil už tenkrát na západě v Titaniku, ale přece jen musel ještě dojít severní cestou přes východ na jih a dozrát k velkorysému odpuštění. Amen. ()

Pítrs85

Jako vždy přehrávající DiCaprio, jako vždy výtečný Hardy, jinak je Revenant docela zklamání, teda film by to nebyl špatnej, ale dvě a půl hodiny toho, kterak tam božský Leo chrčí, naříká a vůbec háže hrozně utrpený držky, musí být silný kafe i na jeho početný zástup fanoušků... Být na jeho místě takovej Fassy Classy nebo třeba Jake Gy"něco", mohla to být drsná podívaná a zálesácích, co jsou zarostlejší víc než ty lesy navokolo. Ale abych jen nefrflal, Hardy si tady toho záporáka zas dává ve velkým stylu. z toho chlapa bude druhej Clint Eastwood- jeden drsňáckej ksicht, ale budem mu to žrát až do důchodu- jeho. No a scéna s medvědem, to je přesně ta scéna (ať už je sebemíň reálná), co se bude citovat ještě za hodně dlouho. Spokojenost tedy tak napůl, o to víc se těším na novýho Tarantina. ()

Cyberpunk 2077 se dočká hrané adaptace

Cyberpunk 2077 se dočká hrané adaptace

05.10.2023

Jak to vypadá s pokračováním Twisteru?

Jak to vypadá s pokračováním Twisteru?

22.12.2022

Nový Predátor má název, už se natáčí

Nový Predátor má název, už se natáčí

28.07.2021

Loni na podzim přišlo oznámení, že se slavná značka Predátor dočká dalšího zářezu. K režii nového filmu nastoupil Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10), mimo to jsme ale nedostali žádné nápovědy k… (viac)

Hvězda Tenet v dalším špionážním thrilleru

Hvězda Tenet v dalším špionážním thrilleru

30.08.2020

Herečka Elizabeth Debicki (Tenet, Krycí jméno U.N.C.L.E.) se upsala hlavní roli v nové špionážní minisérii ze druhé světové války Code Name Helene. Na produkci seriálu se bude podílet studio… (viac)