Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

ivan_drago

Příběh vycucaný z prstu jen kvůli postavám, strašně málo vtipných momentů, strašně moc situační komiky... Film stavící na roztojmilosti tých mimoňů, kteří se už ale vystříleli v minulém filmu... O nějaké originalitě také nemůže být řeč a těch pár dobrých nápadů a zahraných scén film v mých očích do nadprůměru neposouvá.. Nic moc pokračování, spíše tedy nic... ()

ecceHOMMO

Viac ako Padouch ma tentokrát bavili a zabávali Mimoňové...a to nielen vo svojom Minion movie. Príbeh však bol oproti jednotke jednoduchší a slabší. ***/**** ()

JimmyII

Díky faktu, že se Gru polepšil již v prvním díle, se druhý Já, padouch nese čistě v duchu rodinné a mimoňské zábavy. Takže je to jízda od první do poslední minuty, tentokráte bez ultimativních moralit, což potěší. Navíc ti mimoni...:-) Srovnatelné s jedničkou, ergo velká spokojenost. ()

Mrkvič

Problémy stejné jako jednička, jen už to postrádá příběh úplně, originalita taky nikde, humor takřka žádný a jen se to vozí po "oblíbených" mimoních. Někdy v polovině filmu jsem mrknul, jak to dopadlo (i když je to stejně všem dávno jasné). Za necelou hodinu jsem se tak dvakrát pousmám a dětem bych to také raději nikdy nepouštěl. ()

Dado

Názov je v tomto prípade trochu zavádzajúci, keďže narozdiel od predchodcu hrá Gru v tomto prípade až na nevýraznú zápletku, ktorej navyše chýba napínavejšie finále, skôr druhé husle a žiaru reflektorov si tentokrát užívajú najmä Minioni s ich nezameniteľným zmyslom pre humor a prúsery každého druhu. Práve vďaka nim si pokračovanie prvého dielu udržuje aj napriek slabšiemu príbehu a nevýraznému záporákovi stále kvalitu a schopnosť upútať nielen najmenších divákov. (75%) ()

kinghome

Stejnej podprůměr jako jednička, prostě nemůžu vystát tu nechutnou animaci lidí, trapnej příběh a jediný plus jsou zase mimoni, je jich tu víc, takže to potahali alespoň na ten průměr, ale jinak není o co stát. ()

Sokkk_y

Pokračování našláplého originálního animáku už není tak kvalitní. Hudba a animace si sice ponechaly svůj standard, ovšem příběh byl ještě více dětský než u jedničky. Vše naštěstí zachraňovali moji milovaní hihňající mimoňci, které bych mohl sledovat celý den a vůbec by mne neomrzeli. Velké plus získávají také tři původně rozmachané děvčice, asi dostaly rozum a už se nechovaly jak největší parchanti. Vlastně naopak, celkem se mi i líbily, takže nepůsobily na mne tak antikoncepčně, jako v jedničce. Ve výsledku pěkný animovaný snímek, mezi elitu se ale u mne nezařadí. ()

Ryuuhei

Pokračování překvapivě nezklamalo. Zatímco předchozí díl byl o rodičovství, tento spíše o vztazích. Opět bráno s humorem, nadsázkou, parodující nejen mnoho situací ze života, ale i prvků ze slavných filmů. Příjemná, zábavná podívaná, nemůžu si stěžovat. I přesto, že to bylo přece jen nepřekvapivé a předvídatelné, což ovšem bylo spíš účelné. 80% ()

Lachtaan

O nic horší než nesmírně milá a vtipná jednička. Dneska se už minimálně v polovině těch koukatelných animáků strašně moc tlačí na emotivní stránku, přitom před pár lety jsem se právě u filmů typu Despicable Me řezal smíchy po většinu jejich stopáže. A to mi setsakra chybí. ()

venison

Z jedničky jsem byla nadšená hlavně kvůli příběhu, správňáckým holčičkám, nadsázkovému padouštví a vtipným vstupům mimoňů.. Dvojka za jedničkou pokulhává slabším příběhem, vstupů s holčičkami bylo málo, padoučství u Grua vymizelo a bylo tu přemimoňováno.. Navíc všechny nejlepší joky tvůrci pustili na Youtube jako upoutávky na film.. Na doma dobrý, ale v kině jsem se trochu nudila :-) ()

elanius

(135/2013) / Výborné pokračovanie! Chytilo ma to viac ako jednotka. Je to presne taký ten vyvážený animák že aj detváky sa zabavia a humor stále neni tak infantilný aby dospeláci ohŕňali nos. Ide asi aj o to, či vám hlavný padouch sadne alebo nie. Ja som bol s dvojkou viac ako spokojný. (8/10). ()

Pavlínka9

Viděla jsem to třikrát během jednoho týdne :D :D A jsem z toho nadmíru spokojena :) To je po dlouhé době, co uznávám druhý díl filmu lepší než první :) Je to naprostá bomba :) Prvních 15minut filmu je nejlepší, co jsem viděla a celý zbytek snímku je ve stejném stylu :) Plno humoru, gagů, zábavy a prostě je to jeden z nejlepších animovaných filmů, co znám :) ()

Phietros

S padoucha se stal hodný tatka a žije poklidný život s dceruškamy. Na svět chce ale zaútočí dávný zločinec Eduardo a ve smrtící hrozbě mu mají pomoci Gruovi předělaní mimoni. A tak je Gru povolán do služby, aby vypátral za pomoci FBI zločince. Za spolupráce agentky Lucy, nejen odhaluje zločince, ikdyž mu nikdo nevěří, ale zjištuje že se do Lucy zamiloval. První díl byl o něco lepší, ale tady zas dostali více prostoru mimoni. 60% ()

Palvinie

Není mimoň jako mimoň. Jedni jsou žlutí, druzí fialoví. Každopádně srandu zažijete s tou i tou odrůdou. Agnes už ví, co dělá Grua chlapem, z Edith je ninja a Margo zjistila, že Antonio rozhodně není ten pravý. Jojo, rychle nám ty holky dospěly. Řekněme si však upřímně, že nejvíc na prdel tomu dal pan Velezadek. Boží podívaná, která i toho nejdospělejšího dospěláka vrátí zpátky do dětství, aby se zasmál nad opravdovými blbostmi. Film k zulíbání! ()

Trustme

Kvalitativní stagnace na poli animovaných filmů, zbytečná pokračování, nastavování kaše, nevyužití potenciálu - to jsou animáky posledních dvou let. Rok 2013 se však vzchopil a téměř každé kreslířské studio dodalo divákům minimálně svěží zábavu, rozverné gagy a fantazii praštěnou akcí. Já, padouch 2 je čirá směsice radosti, vypnutí mozku a v mém případě i ještě nespoutaného mekotu (smíchu) retardovaného starého kozla. Perfektní animace, blbinky, spád, hudba a hlavně ksichtění veškeré havěti a postav. Takhle má vypadat animovaná rodinná komedie. Minions rulez! ()

hroubek

Pokud se Vám líbila jednička Já, padouch, tak Vás dvojka rozhodně nezklame. Celý film se veze na stejné vlně, jako předchozí, jen má jiný děj. Jinak vše zůstalo při starém. Se vším dobrým i špatným. Co se týče samotného filmu, tak baví po celou délku stopáže a mnohokrát mile překvapí nějakou filmovou parodíí, parádní akcí nebo gagem. Jediný co mě trochu zklamalo, bylo to, že většina vtipů je tlačena přes mimoně, což se po čase okouká, jelikož jsou vtipy zbytečně jednoduché. Viděl jsem film v originálu a hlas Stevea Carrella je moc dobrý a totéž platí i o hlasu Kristen Wiig, který k postavě Lucy naprosto padl. Moc fajn animák, kterému jde jen o to, aby Vás pobavil, což se mu daří moc dobře. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)