Nikto jej neverí. Nič ju nezastaví.
Jill jedného dňa zistí, že jej sestra bez stopy zmizla. Sériový vrah, ktorý Jill uniesol pred rokom, sa zrejme vrátil a chce sa jej pomstiť. Aby zachránila sestru, Jill musí celkom sama vypátrať únoscu a znova mu čeliť tvárou v tvár.
Pred rokom uniesol Jill záhadný muž a vrhol ju do hlbokej jamy plnej mŕtvol svojich predchádzajúcich obetí. Ako jedinej sa jej podarilo únos prežiť, pretože spoznala páchateľovo tajomstvo. Rok po tragickej udalosti rovnako záhadne zmizne aj jej sestra Molly. Jill je presvedčená, že únosca sa vrátil. Jej sestru zrejme čaká rovnaký osud a do zajtrajšieho dňa môže byť mŕtva. Polícia jej, tak ako predtým, neverí a Jill nezostáva nič iné, len začať pátrať na vlastnú päsť. Podarí sa jej však do dvanástich hodín nájsť vraha a zachrániť sestrin život? (TV JOJ)

TommyDiamond

Nudné, nezáživné a ubíjející. Příběh, který nedává moc velký smysl a vybízí k řadě otázek. Co víc říct? Amanda Seyfried tentokrát sáhla po špatné roli… ()

DavidWebb

Bolo celkom zábavné sledovať, ako sa tvorcovia a film samotný snaží cez vysokú stenu preliezť z béčkovej kategórie do áčkovej a prvých 10 minút vyzerá v tomto smere naozaj nádejne. Jednu vec musím tomuto fliku priznať. Celé je to vskutku pekne natočené, dobrý vizuál (meno Heitor Dhalia si musím zapamätať) - žiadna televízna slabota, tak prelezie či neprelezie? Jednoduchý príbeh, klišé ani samotný scenár nie je podľa mňa to, čo snímku najviac podkopáva nohy. Mňa najviac vyrušovala postava hlavnej hrdinky, ktorá v podstate nezlezie z obrazovky počas celej doby. Čo by asi nevadilo keby hral postavu niekto iný. Tým nechcem povedať, že Amanda Seyfried je nedostatočne pekná alebo vyslovene zlá herečka, to určite nie. Ale mňa jednoducho nepresvedčila. Na takúto postavu-ťahúňa, na ktorom všetko stojí a padá, potrebujete vynikajúceho herca/herečku s charizmou, ktorej držíte päste a to mne osobne v Gone chýbalo. A tak Zmizelá zostala visieť na vrchu steny zamotaná v ostnatých drátoch a mne neostáva nič iné ako dať priemerné tri ester. PS: Na sychravý víkendový podvečer to nie je zlá voľba. ()

Shitonit

Smíšený pocity. Jill běhá po městě sem a tam, za ní běhaj poldové, a před ní.. Možná nějakej záporák. Sic těžko uvěřitelný, chvílemi dost naivní, ale, ona je Jill vlastně taková dost neuvěřitelná naivní kráva, která vyzbrojena mini smisendwesnem nebojí se ničeho, a za účelem záchrany své snad unesené séstřičky, vrhá se po hlavě proti jakémukoliv nebezpečí. Závěrem se chudák vrhá po hlavě do jámy lvové, kde nacházíme vcelku povedený happy end, a tím to dostalo smysl. ()

DoubleJo

Skoro celý film je príjemná jednohubka a potom príde nezvládnutý záver, aký som už dlho nevidel. Všetko budovanie napätia, divácke podozrievanie potencionálnych páchateľov razom padne ako domček z kariet. A mňa mrzí, že sa moja obľúbenkyňa Amanda dala opäť nahovoriť na podobné sklamanie, akým bolo aj Red riding hood. ()

jafuska

Slušně zahraný napínavý film, ale to je tak všechno, dějově je film hodně slabý, snad jen posledních 10 minut filmu je obstojných, hlavní aktérka, která hledá svoji sestru Molly, která záhadně zmizí, ale nikdo nevěří, že se to skutečně stalo, nebylo to špatné, ale jako film na večer a nebo do kin si představuji rozhodně jinak ()

Olafsson

FIlm jsem zkouknul kvůli Amandě, jejíž kukuč nevinné sovětské lolitky v kombinaci s postavičkou modelky ve mně po shlédnutí Mean Girls zanechal hluboké stopy.. Leč kromě její tvářičky (škoda že tady ani jednou neodhodila šat) jsem se toho moc nedočkal.. Hloupý scénář, nelogické ba stupidní chování postav (hlavně poldů v čele s lieutenantem s ksichtem Obamy, ewww...) a nezáživný konec nezaslouží tomuto dílku ode mně více než dvě hvězdy... ()

Vykuk

Překvapivě dobrý béčkový thriller, samozřejmě má své chyby, ale amanda má ten správný magorsky vyjukaný kukuč čerstvě vyorané myšky, který do filmu skvěle zapadne. Toho úchyláka mohli víc ukázat, trochu s ním seznámit publikum a ten závěr, kdy sama jede do lesa, ano omlouvá to fakt, že jí nikdo nevěří, poldové ji hledají a má u sebe bouchačku, navíc normální člověk nepochopí, co se honí hlavou člověku s takovým zážitkem, takže to beru. Jen závěr mohl být trochu napínajvější a procítěnější, ale na druhou stranu v jiných podobných filmech konec roztahují a rozmazávají, pronášejí stupidní hlášky a mlátí jeden druhého do poslední špetky sil, tady se s tím prostě jen nes**li. Celkově spokojenost a to na takovéhle filmy moc nejsem:) ()

vieriX

Spousta těch největších klíšé co se v takovém filmu můžou objevit. Smysl vraha proč to všechno dělá je neznámý a v podstatě jako by to bylo jedno. Takových filmů je tu spousta a jsou mnohem zajímavější než tento ale pokud chcete zabít odpoledne nebo večer, když je venku škaredě tak si to klidně bez obav pusťte. Být tu trochu zajímavější vrah a ne tak stupidní, že si koupi věci na únos a nechá účtenku v autě to už je na pováženou. ()

MillaJ

Nápad příběhu zajímavý. Děj filmu mě udržoval stále v napětí, jak to dopadne, jestli byla opravdu blázen anebo jen chudák, kterému nikdo nevěří. Upřímně bych se nechtěla dostat do této situace. Jedinou kaňkou filmu je, že bohužel byl rychlý konec, ale i tak film je podařený. Scénaristi tohoto filmu mohli více prodloužit pomstu hlavní hrdinky. Doporučuji se dodívat až na konec, kde to Amanda Seyfried natře všem těm policistům, kteří jí nevěřili. Hodnotím 4*. ()

mark9th

Priemer nad priemery. Priznam sa, ze som to pozeral len kvoli Amande a Jennifer. Ta napokon figurovala v tej najpodradnejsej roli, co ma dost sklamalo. Ale co ma sklamalo viac, bol nezazivny, jednoduchy zaver, v ktorom satisfakcia hlavnej hrdinke nemala miesto a co je horsie, mohla si za to sama. Takze napokon som z tohto filmu dost zmateny. 40% ()

Mr.nachos

Fňuk, on mě uunesl, fňuk, nikdo mi nevěří, fňuk, půjdu a najdu ho sama, protože jsem odvážná a úplně hloupá. Šmarjá, i moje sousedka je lepší herečka než tahle (a to vážně, naše ložnice dělí jen všechnoslyšímpanel). No, tak přes absolutní nesympatie k hlavní hrdince musím konstatovat, že poslední dobou mám smůlu na hloupé thrillery. Příběh hloupej, nataženej, nudnej, stupidní. ()

Brano

Zaujímavý príbeh, ktorý je poznačený samým nelogickým konaním postáv. Amanda, alebo novodobý Sherlock Holmes, ktorá sa rozhodne vypátrať svoju sestra a nič jej nezabráni v tom, aby ju našla. Pre mňa priemerný film s otrepaným námetom únosov, z ktorého sa dalo dostať viac. Herecké obsadenie tiež veľmi nezaujalo. A ten záver bol dosť lacný. Aspoň, že to malo ako takú atmosféru, krátku stopáž, takže sa to dalo dopozerať. ()

Pitryx

Ale jo. Čekal jsem kecací blbinu a nachystal si práci, ale ani jsem se jí nedotkl. Má, to, pravda, pomalejší rozjezd, ale když se do toho vloží policajti má to i něco do sebe. Holčina zahrála dobře, nepřejížděl jsem, tak proč nedat šedesátku. ()

mrclTV

Filmy na tento štýl mám celkom rád, aj keď nie sú svetová liga, celkom zabavia. On/ona je prefíkaná líška, ktorej nikto neverí, všetci ostatní sa tvária ako potenciálny podozrivý, každý má nejakú špinu za nechtami a polícii sa do vyšetrovania veľmi nechce. Ale kto je vrah/únosca/zlodej? Alebo existuje nejaký vôbec? (vyberte si podľa aktuálneho filmu) Samozrejme má to svoje chyby - ako je možné, že Jill všetko vychádza a policajtom nie? Scenár ma nejaké diery, ale dá sa to pozerať (napríklad, prečo Jill vyvolala policajnú naháňačku? Z pohľadu deja bola úplne nepotrebná. A mimochodom vyzerala dosť trápne) a ďalšie veci, ale to už by som spoiloval. Ale na druhej strane sa mi páčilo, ako je Jill výrečná a v každej situácii si vymyslí presvedčivý príbeh. Amanda Seyfried celkom dobre zahrala svoju psychicky nestabilnú postavu :D Hodnotenie filmov na tento štýl veľmi závisí od záveru (vlastne všetkých filmov, ale tu obzvlášť). Buď je sračkoidný alebo dobrý. A tento bol celkom vydarený. Pozerateľná vec. ()

Gamekeeper77

Tak tohle jsem si pustil omylem. Chtěl jsem totiž tu druhou Zmizelou a když jsem to po deseti minutách zjistil, už jsem to nechal běžet. Je to sice jen taková průměrná jednorázovka, ale když se ke konci setmí, začne to bejt i docela napínavý. Je to film kterej nenadchne, ale ani neurazí. 60%. ()