Sexy party

• Slovensko Sexi párty (viac)

Van Wilder je nepísaným kráľom provinčnej vysokej školy. Netreba sa čudovať – je to aj preto, že už sa mu darí na štúdiách zotrvávať celých sedem rokov. Ďalšími jeho „prednosťami" sú – pravidelná aktívna účasť na všetkých možných večierkoch všetkého druhu, mixovanie perfektných drinkov a dokonalá znalosť flákania sa. To všetko však platí len do chvíle, kým ho je otec ochotný dotovať. Keď však otcovi dôjde s nevydareným synom trpezlivosť, zarazí mu finančný príjem a mladík sa musí rozhodnúť, čo vlastne s načatým životom. Napokon nájde jednoduché riešenie – bude sa živiť tým, čo robil doteraz – organizovaním veľkolepých večierkov a párty. Do jeho života však nečakane zasiahne upätá a nedotklivá študentka žurnalistiky Gwen Pearsonová, ktorá chce o ňom napísať článok do študentského časopisu. Dozvie sa o ňom však len nelichotivé informácie. Van sa preto chce pred ňou predviesť v tom najlepšom svetle a pod jej vplyvom sa napraví a zbaví sa oidipovského komplexu, ktorý mu bránil doštudovať. Zmení sa však aj Gwen, pretože sa kvôli nemu napokon rozíde so svojím snúbencom, samoľúbym premiantom Richardom, ktorý o ňu vlastne nemal ani záujem... (TV JOJ)

kingik

Nějak mám pro tyhle teenage komedie slabost a tahle není nejhorší, ale tak trochu šetří s vtipy. Ty když se dostanou ke slovu, tak nepostrádají originalitu. A Ryan Reynolds spolu s Danielem Cosgrovem to jistí. Škoda, že těch vtipů je málo. ()

klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol... ()

LaciLC

Z Beckerovho filmu mám viac-menej zmiešané pocity, ale vzhľadom na to, že dnes vznikajú mnohé teenagerské fekálnosti, ktoré obsahujú viacej trápnosti ako skutočného humoru som sa rozhodol jemne prižmúriť oko. Ono to vlaste vôbec nie je až tak tragické. Teda, ak si odpočítam nejaké tie scény so zvieracími telesnými tekutinami, bolo to pre mňa aj stráviteľne nechutné. Samotný film je vcelku zábavný po celú stopáž, škoda niekoľkých absolútne zbytočných scén a trápnych fórov, celkovo však prevládajú tie relatívne vydarené vtipy. K tomu, že celé je to jedno veľké klišé a herci sú až na výnimku doslova príšerní sa na záver radšej vyjadrovať nebudem. Suma sumárum - 2 a 1/2* ()

Oktavianus

Je to pitomost. Sem tam nechutná scéna, vtipy dobrý, horší i trapný, klišovitá postava indického studenta. Vlastně všechny postavy jednají jako šablony, ale co bychom od teenagerské komedie čekali, Felliniho? Ale Reynolds válí a toho frajera mu baštím, Tara Reidová je půvabná... ()

eraserhead666

Asi jeden z prototypů filmu, který časem nezraje, ale naopak. Když jsem to před lety viděl poprvé, strašně se mi to líbilo, teď už to nebylo ono. Fekálně prdící vtípky mě zpravidla rozesmějí vždycky, tady jsem se málem počural. Pár fórků je dobrých, jinak je to lehce nadprůměrná klasika. Ryan Reynolds je parádní herec a tady si to evidentně dost užíval. Kdepak je dnes konec Taře Reid? Jen nechápu, že (a proč) to má ještě další dvě pokračování. ()

Thomick

Trojku jsem chválil za krocený fekál, jednička je přesnej opak. Ohraný, trapný - totální krávovina. A Tara taky neboduje, já ten její divně barevnej obličej asi už nedokážu vystát. ()

Handle

Ano, je to klišé. Pro někoho i jistě tuctový a snadno zapomenutelný film, ale mělo to alespoň plno vtipných scén a navíc Ryan Renolds a Tara Reid jsou sympatičtí herci, za mě musím říct, že se mi to vážně líbilo. A co určitě nezapomenu je věta, která ve filmu zazněla - Život by se neměl brát příliš vážně. Stejně jednou umřeme.. ()

ScarPoul odpad!

Nie naozaj nie. Ja som za každú srandu ale TOTO nie. Fekálne, nevtipné a hlavne absolútne podkopávajúce herecký talent Ryana Reynoldsa. na tomto filme nie je absolútne žiadna scéna natoľko vtipná aby som sa jej mohol zasmiať. Tara reid ako slušné dievča - pch pch pch. Dovoľte aby som pokrútil hlavou. Becker absolútne nedokáže zosinchronizovať vtipy tak aby boli vtipné alebo DOKONCA dávali zmysel. Jediné čo na tento film môžem je nadávať. ()

Johny_fork

Úžasný filmeček, Vin je borec a Tara je jednodušše kouzelná, výborný výběr postav, parádní vtípky, možná už jste něco podobného viděli mnohokrát, ale mě tento film zkrátka učaroval, vždy(a to už jsem ho videl nějmíň 10 krát) mi způsobí úsměv na tváři a to je to hlavní.... Navíc Kolos je úžasnej....." Nic není horšího než nekongenitální zakrslost":))) Ano je to puberťácká zábava pro nenáročné, ale já nevim jak vy, ale mě takovýhle film prostě dovolí zrelaxovat a ten kdo tomu dal jednu hvězdičku a míň je u mě nechutný pruďas a snob a ať de prdele:) Navíc mi přijde, že v tom jaksi vidím jakýsi hlubší smysl... jelikož už sem to viděl tolikrát, musíte mi zkrátka věřit, nelze dát míň než 5. ()

Torision

"Jsem nešťastnej, nešťastnej z lásky. A padaj mi, padaj mi vlásky." Dost v pohodě oddychovka ve stylu Prciček s ďábelskou úřední dvojicí Reynolds - Pen, která mě vždycky dokáže pobavit. Kopec fekálního humoru je samozřejmostí (a jakože scéna s psím spermatem je megafekální, ale nechci spoilerovat). Takže jestli tenhle druh filmů můžete, tak by vás to mělo aspoň trošku zaujmout, pokud jste intouši, dejte tomu předběžnej odpad. ()

Astaroth12

Tu to komédiu som pozeral viac krát a viac krát ju vidieť budem. Komu sa páčilo American Pie, tak tento film sa im musí páčiť tiež. Je tam par nechutností ako napr. z tím psím sem.... to sa vždy otočím, keď si pomyslím, že by to poslal niekto mne. Ale teraz hodnotím celkový dojem a ten je veľmi dobrý. Túto komédiu a American Pie zaradujem medzi top komédie tohto žánru. A dvaja hlavní predstavitelia ťahali celí film a bez nich by som dal slabšie hodnotenie. R. Reynolds ako boss školy bol fakt skvelí a naozaj som mu to všetko veril. T. Reid bola po jeho boku ozdobou a spolu im to pristalo. Keď si chcem príjemne oddýchnuť pri filme, tak si pozriem práve tento. ()

gogos

Klasicka debilni komedie, kde jste sice obcas donuceni se usmat,ale to je tak vse... Hloupy film s hloupymi herci a s fekalnim hnusem... Kteremu se obcas musite smat ()

kaylin

Ale jo, místy je to docela sranda a je na tom vidět, že se to svezlo na vlně oblíbenosti sprostých teen komedií, které se začaly objevovat na přelomu tisíciletí ve větší míře. Není to nijak překvapivé, ta romance v tom je skoro zbytečná, bez toho by postava Van Wildera fungovala také a možná i lépe. Je to tak nějak poplatné klasickým romanticko-komediálním kostrám. ()