Šéf na grilu

(relácia)
Talk-show / Reality-TV / Rodinný
Česko, 2011, 25 min

Třetí pořad TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem se týká grilování. "Šéf" nás seznámí nejen s mnoha novými recepty, ale také s radami ke správné přípravě a samotnému grilování nejrůznějších lahůdek. A navíc se prostřednictvím Haliny Pawlowské dozvíme něco o Zdeňkově životě.

Témata jednotlivých dílů:  1. Steaky
2. Burgery
3. Kotlety
4. Ryby
5. Drůbež
6. Speciality (Deco.20)

FortKnox

Osobně Zdeňka moc nemusím, ale tady to má náboj. Jasné, stručné, výstižné, skvěle sestříháno a vůbec nedávám 5* za to, že můj zaměstnavatel je jedním ze sponzorů :) ()

Gamekeeper77

Neuvěřitelný, co tenhle chlap u toho grilu všechno dokáže a ještě pobaví. Vrchol mojeho grilovacího kulinaření začíná klobásou a končí třema druhama masa na jeden způsob, takže nezbejvá než koukat, slintat a závidět, protože než se dostanu k akci, už si z toho nic nepamatuju a abych si po pěti vysoslých šlahounech v pergole listoval na iprima.cz nebo kde, jakže to vlastně bylo, tak na to jsem moc línej. Takže mi nakonec nezbejvá, než opět hurá do klobás. Ale pořad opravdu výbornej. 85%. ()

Prechytraly

Zdeněk Pohlreich nejenom perfektně ovládá své řemeslo, ale má i talent na předávání svých zkušeností poutavou a zábavnou formou. To potom i tak zarytý odpůrce vaření (nikoli konzumace !!!), jako jsem já dostane chuť zkusit si uplácat nějaký ten hamburger. Z celého pořadu voní maso a kvalitní suroviny a intermezza s masitou Halinou Pawlovskou přináší zajímavé "zákulisní" informace ze života člověka, který práci s jídlem zasvětil celý svůj život, a od kterého se máme hodně co učit. Za to mu potom odpouštím i "nenápadný" product placement, reklamy a další komerční pitominy. ()

Dave_ff

Sice ne tak dobré jako Ano, šéfe!, ale i tak je to kvalitní pořad, některé recepty jsem zkoušel a opravdu stojí za to! P.S.: Psema má naprostou pravdu... ()

swinevenca

Hlášky tu a tam dobrý, ale to jak ochotně dělá reklamu budvaru a hlavně nebeský vychvalování masa, který je spálený jak sahara, mě uráží. Recepty jsou výborný, ale 3mm rakoviny na každym kousku masa, to takovýmu fajnšmekroj jako je Zdéňa ani chutnat nemůže. ()

Skytavka

Samozřejmě se u toho tak nenachechtám, jako když si pustím Ano šéfe. Nečůrám si z toho zábavou do kalhot. Přesto nechápu ta modrá čísla. Je to prostě instruktáž o grilování. Co by na tom mohlo být ještě špatně. Myslíte jako, že to moderoval zrovna ON? Anebo že tam nenaflákal všelijaké levné a dostupné suroviny a spatlal to dohromady, jak Babica? Nemusíte za dobrý recept utratit mraky peněz, ale s grilovacím kořením žádnou super parádu nikdy nenaděláte! ()

Matamoroz

Hele, tohle je instruktážní seriálek vynikající úrovně! Konečně v "Zemi proslulé výrobou hokejových puků" někdo ukazuje, jak udělat pořádný steak! Teď začíná běžet druhá série, moc se na ni těším. PS: Fakt není nad domácí burger! ()

BisiJoker

Je to velice dobře ža Zdeněk Polreich udělal tenhle pořad,přece jen v Ano,šéfe nbylo možno vidět moc dobrých receptů a tady když to máte se vším všudy je to paráda. ()

Mikakel

Super recepty na gril... Jde mu to fakt od ruky a jen slintám na TV...Jen tak dál Zdéňo... PS: možná více se mi zamlouvá Ano Šéfe! ()

t.b.kat

Celkem velké zklamání, pořad na mě nepůsobil příjemně a Zdeněk Pohlreich mi za grilem moc neseděl. Ano šéfe mělo správnou šťávu, zde se jen vytvořil paskvil, který měl být "cool". Všude dobře, bez grilu nejlíp.1-2* ()

Lethe

Chateau Headache...:))))))))......jinak ale nic moc, Zdenek je dobrej, ale jeho humor nejvic zaril v Ano,sefe. Tenhle format je dost podivnej - je to neco mezi reklamnim shotem, bananovymi rybickami, italem v kuchyni a klukama v akci. Jako bych z toho citila, ze hlavnim ucelem poradu je vyvarit z Pohlreichovy popularity co nejvic. ()

The_God

Dobrý pořad o grilování, pokud grilujete rádi jako já (bohužel se k tomu moc často nedostanu). Lecos se při tomhle pořadu člověk dozví, co dělá špatně a že správně to není tak náročný. ZP nemusí na nikoho křičet, takže se to dá vysílat v prakticky kteroukoliv denní dobu, aniž by to ohrozilo mravní výchovu mládeže. Jen při tom sledování člověku tak trochu může kápnou slina z pysku. ()

joxerveliky

Pořady Zdeňka Pohlreicha mě prostě baví a tohleto grilování obzvláště. Nejen, že se na to dobře dívá, ale člověk se opravdu i něčemu přiučí. Ze Zdeňkových rad čerpám při vaření a teď i grilování neustále. ()

unclejack

Je príjemné pozerať sa na reláciu, kde sa griluje a ešte k tomu aj zaujímavo. A hoci v svojom najslávnejšom programe pôsobil ako kráľ všetkých hrubiánov, nemožno poprieť že Pohlreich sa do svojho remesla vyzná. Pre nás chlapcov z dediny je v grilovaní čosi príjemne nostalgické a Pohlreichove praktické rady sa možno raz budú hodiť. ()

easer07

Šéf mě tentokrát vůbec neoslovil. Měl zůstat u starých dobrých blafových restaurací, už je skoro jako Halina, nebo Karolína. ()