Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiálny text distribútora)

kubilov odpad!

Když je tam Vodochodský, je to alespoň na tu jednu hvězdu, to je aspoň kuchař. Hrubešová? Její křivej a nehezkej úsměv to taky moc nevylepší, za odpad. No a když je tam Gondík, kterej je mimochodem bez svýho bratra ještě zoufalejší než s ním, je to asi tak na mínus deset. Už jen za tu znělku bych zabíjel! ()

blackrain odpad!

Je sice moc pěkné, že každý den na nás z obrazovky vyběhne Markéta Hrubešová s nějakým novým a do jisté míry i zajímavým receptem, ale když na začátku neřekne nebo respektive nepředvede všechny ingredience, které bude divák potřebovat, tak je všechno špatně. Na začátku rovnou vybalí, co se bude připravovat a pak to rovnou začne s dalším člověkem dávat do kupy. Takhle si pořad o vaření nepředstavuju. Potom si musím všechno hledat na internetu, ale ne všichni jsme se světem spojeni tímto geniálním způsobem. ()

crackonosh odpad!

Jediným smyslem existence této reklamy převlečené za televizní pořad je presentace plastových vyfikundací firmy Tescoma. Tím spíše mě udivuje, že se v něm v posledních létech objevují respektovaní kuchaři (např. Marek Fichtner). Vrcholem televizní zábavy je pro mne díl, kde Marek Raditsch vaří těstoviny v mikrovlnce, a to za použití převratného produktu nebo též vítězství ducha nad hmotou pod názvem Tescoma Purity MicroWave. ()

Chajimwitz odpad!

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad! ()

Kosir

Tenhle pořad by se měl hodnotit podle jeho určení. Jde především o reklamu Tescomy, zejména v poslední době. S Romanem Paulusem však o úterkách úroveň stoupla a jeho vaření je inspirující. Jinak je neuvěřitelné, co dokáže Kristýna Kalinová spatlat bez masa a nepochybuju, že je schopna si vymyslet ještě tisíc vegablafů, které bych bral do huby s velkou opatrností. Pavlína Berzsiová je na tom v dezertech podobně. Největší kšeft je to ovšem pro Vodochodského, neb se předvádí dvakrát týdně. Je vidět, že papá i vaří rád, často mě však jeho kreace nezaujmou. Začíná "vařit z vody." ()