Teď vaří šéf!

Kamera:

Jan Pivoňka

Účinkujú:

Zdeněk Pohlreich

Vařit jako profík není prý žádná věda. Zejména doma, kde není žádný stres. Podstata je v jednoduchosti, přesných informacích a správném plánování, které začíná už nákupem. Rada nad zlato zní: Neplýtvat a vše zpracovat! S lehkostí, nápady a dobrou náladou. Jak skvěle a rychle uvařit bez zbytečných finančních ztrát se dozvíte v novém pořadu Zdeňka Pohlreicha Teď vaří šéf!
Zbrusu nová cooking show Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem je založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Obojí je třeba dělat s nasazením, a navíc to musí člověka i bavit. A o tom, že Zdeňka vaření opravdu baví, snad už nikdo nepochybuje! Zdeněk coby profesionální kuchař divákům přiblíží chod zavedené a fungující továrny na gastrozážitky, se stejným nadšením vaří ale i doma. Podle jeho názoru není žádný problém připravovat znamenité pokrmy doma jako profesionál. Přesvědčte se o tom i vy a sledujte první díl jedinečné cooking show se Zdeňkem Pohlreichem Teď vaří šéf! (TV Prima)

ppospisil

Překvapuje mě vysoká sledovanost pořadu.Ne, že by byl špatný,ale není to nic nového...zřejmě je to tím, že současný divák nic nového nepotřebuje.Je to prostě standardní Zdenkova show, jídlu rozumí tak proč ne, a navíc stále přichází s novými hláškami a vtipy, i když občas na mě některé situace působí naaranžovaně. 70% ()

silak_xup

Další supr pořad od Zdéni, teď daleko více ,,lidskej´´ - v poslední řadě Šéfa na grilu sice vařil super recepty, ale na vybavení dohromady tak za 100tis a to nepřeháním, a každej asi prostě nemá na zahrádce 6 druhů grilů, udírny atd... Tohle je super, vychází to prostě z toho, co má člověk doma a stíhá si v klidu udělat večer k jídlu. Jen mi přijde, že občas trošku zbytečně ,,přehrává´´, občas z toho dle mého názoru dělá už moc divadlo. Ale pořád je to jedna z mála věcí, kvůli kterým má smysl pustit televizi. ()

DeRoyce

Baví mě tu názory typu "Zdendo dovař, jsi okoukanej..bla blaa" ...to jsou jen krátkozraký sračky..ne názory. Napadlo tady někoho, že někoho tento žánr opravdu baví, že navíc nejde jen o těch pár receptů, ale že se pan autor snaží divákům již několik let zažít filozofii potravin, jejich pořizování, vaření, kombinaci surovin, využití, že se skutečně není čeho bát..., že velikánská gastronomie opravdu není jen o několikahodinovém stání u plotny, ale vše jde jednoduše, lehce.. Něco někomu vsugerovat samozřejmě není krátkodobý proces, možná proto Zdenda pořád vaří a vaří.. Já osobně si myslím, že společně s panem Vaňkem dělají pro tenhle gastronomicky nepolíbenej národ ohromnej kus práce, kterej nás posune zas o něco trochu blíž "vyspělejšímu západu", alespoň v gastronomickej kultuře a myslím, že od nich to lidi vezmou k srdci víc než od takových igráčků, jako Babici či Láďi Hrušky.. Takže já osobně nejen z úcty dávám full hodnocení. ()

Vančura

Sledovat takového mistra při vaření je vážně zážitek - ta lehkost a současně naprostá suverenita, s níž ten charismatický chlapík vystupuje! Ačkoli kuchařské pořady nevyhledávám, tento mě zcela dostal. O to víc, když Pohlreichovy pokrmy srovnám s tím, co připravují "amatérští kuchtíci" v pořadu PROSTŘENO vysílaném na stejném kanále. Ten kontrast je vážně bolestný. Nechápu, jak dnes může někdo lézt do televize a prohlašovat o sobě, že umí vařit, když Pohlreich nastavil laťku tak vysoko. ()

MShawnLynch

Pohlreicha může spousta lidí nenávidět, ale kvalita a to, že se zasloužil o "gastrorevoluci" v Čechách se mu upřít nedá. Na rozdíl od některých jeho pořadů, např. Česko vaří s Pohlreichem, je Teď vaří šéf ukázka superkvalitní a moderní gastronomie. Samozřejmě hodně Zdeňkových receptů je finančně náročných, nikdy tomu nebylo jinak, ale jak sám říká "přece se nebudu šidit, když vařím pro sebe!". 5/5 :-) ()