Zdeňkova akademie

Kamera:

Jan Pivoňka

Účinkujú:

Zdeněk Pohlreich

Nový pořad Zdeňkova akademie je nefalšovanou školou vaření Zdeňka Pohlreicha. Ten si své žáky vybral doslova z řad diváků a neváhal je pozvat rovnou do své kuchyně! Dvanáct premiérových dílů, dvanáct kuchařských technik! Přímo v praxi je zažijete nejen prostřednictvím kuchařů těch nejlepších restaurací, ale i v domáckém prostředí Zdeňkova oblíbeného statku. Jak si Zdeněk povede v roli učitele? A jak obstojí jeho žáci? To si rozhodně nenechejte ujít! (TV Prima)

oskiii

Mudrc, telebrita, znalec všech kuchyní světa a obhajovatel matlala Vodochodského - jeho velicenstvo Zdeněk Pohlreich aka jsem dokonalý aka mám vždy pravdu.... ve svém pětadvacátem pořadu o vaření... ()

MM_Ramone odpad!

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad! ()

kingik odpad!

Zdenda je ze žrádla živ. Že to ale vysílají v televizi, je div. Kupící se vrstva jídla, to jsou ale nekoukatelná díla. 0/10 ()