Šéf na grilu

(relácia)
Talk-show / Reality-TV / Rodinný
Česko, 2011, 25 min

Třetí pořad TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem se týká grilování. "Šéf" nás seznámí nejen s mnoha novými recepty, ale také s radami ke správné přípravě a samotnému grilování nejrůznějších lahůdek. A navíc se prostřednictvím Haliny Pawlowské dozvíme něco o Zdeňkově životě.

Témata jednotlivých dílů:  1. Steaky
2. Burgery
3. Kotlety
4. Ryby
5. Drůbež
6. Speciality (Deco.20)

JohnDeRooy

Je vidět, že Pohlreich je mistr a snaží se jednoduchou formou vysvětlit to, co jiní zbytečně považují za magii. Stále se drží opakování jasných a jednoduchých pravidel, která samozřejmě fungují do posledních detailů. Oproti jeho dřívějším sériím je zde konečně prostor aby on sám uvedl jak to má rád on, jak by to doporučil, atd, a ne pouze na opravování ostatních kuchařů. Více pořadů s tak lehkou a příjemnou atmosférou :) ()

Fenk

Pohlreich bez sprostých výrazů (zato s kečupem v ruce) dává dobré rady a typy pro grilaře všeho druhu, které dokáží nabudit chuťové buňky. A já si teď šupajdim hodit párek do trouby! ()

nickymilka

Česká hvězda gastronomie a jeho nová show se mi oproti Ano šéfe! zamlouvá o moc moc víc. Zdeněk Pohlreich mluví věcně, má velice zajímavé recepty a jelikož na nikoho nepokřikuje a nemluví jak kanál, člověk se dozví i něco víc než jen ty vole sem a ty vole tam. ()

mcamino

Pohlreicha beru jako znalce, takže i jeho pořady celkem sleduji. Ukazuje různé způsoby přípravy, v tomto případě grilování. Jeho pořady, a tedy i Šéf na grilu mě baví, i když do Ano, šéfe! má hodně daleko. - 4* ()

Kinderr

Zajímavý pořad o grilování. Určitě poučné a inspirativní. Některé recepty jsou však složitější a ingredience hůře dostupné:-( ()

ggggg

Mě Zdeněk Pohlreich bude bavit i kdyby tam 30 minut jenom stál a nic neříkal, nemohu jinak než za ***** pro Zdendu mám prostě slabost ()

Mr.Nobody

U pořadů a filmů o vaření je potřeba rozlišovat více věcí než u ostatních žánrů. Naštěstí u Zdeňka Polreicha se netřeba o gastronomickou část obsahu tohoto pořadu bát. Velmi dobře lze hodnotit témata jednotlivých dílů i to jak jsou díly zpracovány. Jistě nejsem jediný, kdo se k tomuto pořadu v létě rád vrací. ()

JARDAHONDA

Myslím si, že Zdeněk je člověk na pravém místě co se týče kulinářství, ví co dělá a pořad šéf na grilu je v tuto dobu zrovna na místě. Osobně jsem fanouškem a držím palce !! ()

WiLLsTeiN

škoda že na tohle pan Pohlreich přistoupil...v pořadu nám ukázal, jak se z ostříleného inovátora stal nudný Babica. Dvě hvězdy za to, že ukázal široké veřejnosti, že hovězí steaky se prostě Well Done nejí! :) ()

ajne

Normální pořad o normálním grilování a s opravdu odbornými radami. Aspoň takhle by měl vypadat pořad o vaření. I Kluci v akci jsou slušným, použitelným a koukatelným materiálem. Babica, Vodouch, či Vaření s tatínkem co nám dále servírují jsou naprosté odpady. ()

Kosir odpad!

Zkoušel jsem sledovat dva díly, ale nešlo to. On i ona (Halina) byli docela slabí. Tady se ukázalo, že když má sám vařit, tak je docela chromej. ()

Kritik

Miluju grilování a když vidím, jak pan Pohlreich to masíčko hýčká, tak mám chuť ten gril vytáhnout, pozvat přátele a udělat si krásný den. Krom toho jsem se dozvěděl i pár tipů, triků. ()

kratajirka

A je fuk, jestli to bude se šéfem v posteli nebo šéf na ulici. Pořady s Pohlreichem budou vždycky hrát všemi barvami a slin - těch se jen tak nezbavíš. :) vol3 ()