Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

OJan

Zaslouží si to plný počet. Improvizační humor je fajn a v podání těchto chlapíků je to velmi vtipné. Avšak novější epizody jsou slabší. |95%|, Můj 3. nejoblíbenější pořad ()

gefr

Tenhle typ pořadů je podle mého gusta. Jednoduchý humor natlačený do pár minut pátečního večera. Člověk se může uvolnit a solidně pobavit. ()

infernet

Viděl jsem zatím jeden díl a bavil jsem se skoro stejně dobře, jako u původní slovenské verze. Dál se uvidí. Je pravda, že na pořad dvojce Kaiser/Lábus - Ruská ruleta, to prostě nemá, ale myslím, že pánové zvládají improvizaci celkem obstojně a já se nasmál. P.s.: Tento komentář mě opravdu pobavil: "O poznanie slabšie ako slovenská verzia." - napsal Slovák... co může taky Slovák napsat o "Čehůnech",že... :-) 20.9.2011-musím říct, že jsem do dnes viděl skoro každý díl stále se dobře bavím. Zvlášť mě celkem neznámé tváře-Igor Chmela a Ondřej Sokol-velmi mile překvapují. Tihle dva zvedli moje hodnocení na ****. ()

HeyHou

Nemůžu se ubránit srovnání se slovenskou verzí, která je beze sporu mnohem lepší. Geňa a Suchoš občas pobaví, ale ničím nepřekvapí, spíš to často hraničí s trapností.. Těm, kterým se improvizace líbí, doporučuju shlédnout UK a US verzi, u které máte zaručeno ucvrnknutí si smíchy do spoďárů :) ()

Pajela

Z nudy koukám na každý díl. Musím říct, že jsem se i párkrát od srdce zasmála. Ale myslím, že to bylo především díky Igorovi a Ondřejovi. Podle mě tito dva tu show táhnou. Jinak se pokaždé děsím disciplíny "poezie". Suchánkovi to táááák moc nejde :-( Mám pocit, že musí mít v té hlavě úplně vymazáno. No prostě - G&S bych poslala do starého železa, Tatiana se tam vůbec nehodí a kdo mi neuvěřitelně leze na nervy je Dano Dangl s jeho přiblblým americkým úsměvem. Nehledě na to, že mu přitom jde vidět až do žaludku :-! fuj... ()

Moni33

A já si podle reklam říkala, co to zase bude. A náhodou po pěti minutách sledováni, jsem díl musela shlédnou celý a poté hned další den všechny ostatní díly na internetu. Já tyto herce i zčásti obdivuji, protože zrovna improvizace, to je něco, co vážně vůbec neumím, takže kdyby mi někdo zadal takové úkoly, co musí v televizi předvádět oni, stála bych tam na místě, mlčela a po chvilce bych hrůzou utekla. U nich se aspoň pořádně zasměju a vím, že žádný ten humor není hraný :) Tak snad nové díly budou na stejné úrovni, jak ty první... ()

Kokutek odpad!

Ne, ne, ne, tohle je teda humus...promiňte, myslej to asi dobře, ale nedá se to...a tomu "režisérovi" bych nejraději nasral do tý jeho věčně rozglábený držky... ()

p.i.t.b.u.l

Nerad přidávám komentáře k TV pořadům, protože hodnotit pořad je jako bodnutí do vosího hnízda. Sto diváků, sto názorů. Každý pořady má své příznivce nebo zaryté odpůrce. Ale přijde mně, že tento pořad je nedoceněný. Stejně jako mně se nelíbí převážná většina TV pořadů, především seriálů, které jsou všechny točené stejně a herci se zde střídají rychleji než v Melrose Place, nebudu nikoho přesvědčovat o tom, jak je tento pořad výjimečný. Improvizace je velice těžká. Párkrát jsem se zúčastnil jako divák tzv. improvizační amatérské ligy a vím, jak je obtížné improvizovat a navíc tak, aby to bylo vtipné a pobavilo to diváka. Ne vždy se totiž povede, aby se humorem trefily do vkusu všech diváků. Každý má svůj humor, každý od toho čeká něco jiného. Neříkám, že je to vyloženě bomba, ale v současné době TV tvorby, kdy letí jedna telenovela za druhou, jsem velice vděčný za každé odlehčené téma a pořad, který mně aspoň trochu pobaví. A i když někdo může namítat, že se scény často opakují, já se bavím dokonale. Nevím, po měsících, roce mně to může přestat bavit, a je to i pravděpodobné, ale i tak oceňuji snahu a tleskám hercům, kteří se toho nebojí. ()

swinevenca

Pravda, že nejčastěji Geňa za zbytkem týmu zaostává, ale jinak je parta výbornejch improvizátorů, a to tomuhle pořadu stačí, aby splnil účel. Nejlepší je stejně Sokol. ()

hadouken

Pořad mě velmi překvapil, znal jsem slovenskou verzi a musím říct, že ta česká se mi začala líbit víc... Velmi mě překvapil Chmela, že tohoto pořadu šel, ale nakonec je tam vážně vtipnej, myslím, že dělá nejlepší rýmy ze všech co tam jsou. Sokol je pro mě nová postava a doufám, že ho uvidím v nějakém filmu, chtěl bych ho vidět v něčem jiném než partička. A na závěr musím říci, že Suchánek mě jako bavič taky překvapil, znal jsem ho zejména z Tele tele a řekl bych, že humor Partičky je na lepší úrovni než Tele. Fandím tomuto pořadu a doufám, že jeho kvalita bude zrát jako víno. ()

Pimpy

Tak musím upravit můj původní hanící komentář, asi sem v tu dobu viděl nákej slabej díl. Včera sem dal klukům novou šanci a musím říct, že sem se od srdce smál. ()

Pete24

Pro mě dost překvapivá a nepochopitelná kontroverze. Improvizace je nejtěžší herecká dovednost, hodnocení je naopak všední vlastnost každého primitiva. Hodnotíte tu monotónost vtipů Genzera a Suchánka a že už ničím nepřekvapí. Pardon, ale viděli jste Partičku vůbec? Vždyť se jedná o diametrálně odlišný typ zábavy, než produkovali dříve!! Někdo tu psal, že se jedná o nejhorší zábavný pořad. Dnes je 8.11.2011, pěkně prosím, ukažte mi v současné chvíli lepší český pořad. A konečně k samotnému hodnocení. Zlaté pravidlo vyrovnanosti je vcelku dodržováno, k divokému Ríšovi naoko nesmělý Igor, k dokonalé hře Seznamka slabší kousek s názvem Zvuky. Je škoda, že se některé hry, které jsou téměř dokonalé a jsou nejčastěji vyhledávány, např. Blázni či Seznamka, neobjevují pravidelně. Popravdě je mi celkem jedno, jestli si to Dan Dangl přivlastňuje či nikoliv, on je tam nepostradatelnou součástí, on tvoří to pojítko mezi divákem a umělcem, on je díky svému smíchu zprostředkovatelem zábavy pro diváky. Já se na každý další díl velmi těším a ikdyž to není ve finále celých 30 minut plných zábavy, tak mi to stačí a je to jediný český pořad, na který se v současné chvíli těším. Ještě na závěr musím pár procent odebrat za nešťastné angažování diváku do pořadu, kde zkrátka nemají co dělat. Krásných českých 85%. (edit: po čtyřicátémprvním dílu přídávám 5% a jednu hvězdu) ()

jokerik

Jediná věc dneška, která mě dokáže přitáhnout k televizní obrazovce. Opravdu, jedinečný humor Suchánka a Geni se tak trošku ukazuje v jiné dimenzi. Igorův stupidní výraz ve mě vždy vzbudí záchvaty smíchu a Ondra? Ondra je zlatíčko, cukrátko - prostě to nejlepší co mohlo partičku čtyř herců doplnit. Semtam je to trošku trapné, to je pravda, vzhledem k tomu, že herci improvizují, dá se ta troška absurdity omluvit. Protože většinou je to stejně o tom, že padám smíchy z gauče. Jinými slovy: jediná porádná zábava na televizních obrazovkách. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj