Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Stepka.T

Párkrát mě fakt rozesmáli k slzám a co víc si přát... Vlastně jo, vím co - aby tam nebyl ten šílenej moderátor! Fakt mě irituje, prostě bych mu nejradši jednu vlepila, jsem jediná? :D ()

Teachman

Tento televizní projekt je vhodný jako inspirace do hodin českého jazyka a literatury, hodin výchovy k občanství nebo třídnických hodin. ()

kobras5

Sem tam se tam nějaké světlé místo objeví, bohužel drtivá většina "her" je spíše trapná, než-li zábavná. Dano ultra trapný, řehtá se úplně všemu, i když to není ani v nejmenším vtipné a hodně často už dochází nápady, že to dochází až do nucených vulgarismů, aby se to vůbec někam posouvalo. Třeba to někdy bude oživené v budoucnu, ale moc tomu nedávám. ()

ill

Čerstvý vítr do zatuchajících plachet televizní zábavy. Plující a potápějící se s výběrem protagonistů. Tady se to daří tak ze tří čtvrtin, nicméně samotný koncept drží svou atraktivitou tuhle entertainment loď hrdě nad hladinou. ()

TheMe

Mě to baví! Mám pocit, že někteří mají alergii na Ríšu s Míšou a automaticky tam solí špatné hodnocení, aniž by něco viděli. Neříkám, že je to dokonalé, ale vždycky se zaručeně pobavím a většinou i rozpláču smíchy. Stačí to jen trošku vnímat. Navíc ona taková improvizace není vůbec, ale vůbec nic jednoduchého - zkuste si to :-) ()

Hans07

Super zábava, daleko lepší než ty mr*ky, které vysílá prima či nova v jiných vysílacích časech a na které se koukají tak maximálně důchodci nebo ženy na mateřské. Kéž by se vysílalo víc takovýchto show místo stupidních telenovel nebo krimisra*ek. ()

Krocko

Zajímalo by mne, kolik "odpadlíků" by dokázalo být aspoň z poloviny tak vtipných jako tahle čtyřka...Velkolepá show to sice neni, ale zábava na české poměry více než dostačující.... ()

Eniaswow

Můžete si myslet, že jsem jen po zábavě dychtící idiot, ale mě se to líbí. Některé díly mi dokonce zpříjemňují celé dny, když se mi nedaří :) ()

Ellush

Z rádoby zábavných pořadů, které televize nabízí, patří Partička rozhodně mezi ty vtipnější. Královsky se bavím při jednotlivých etudách a kupodivu musím také říct, že mi poměrně "sedla" celá improvizační čtyřka. Ovšem co je na tomto pořadu mimořádně otravné - to je moderátor. Nevím, zda nejsem příliš zaujatá, ale on prostě neumí být vtipný, mluvit s lehkostí a nedokáže dodat programu ten správný spád. A další věc, která se dle mého ne úplně povedla je celková kompozice, neboť to, že z 35min stopáže asi tak polovinu zabírá výklad pravidel a házení si sluchátky...ehm...trošku trapné. Škoda, že tyto banality znemožňují pořadu být lepší než průměrný. ()

Dekovnik

Podle mého názoru lepší než slovenský originál. Genzer a Suchánek konečně ukazujou, že dokážou dělat i solidní zábavu, obrovské zazemí na Facebooku a pro mnoho lidí už dnes legendární hlášky jako: Pirtički, Pane, vězmete mňa do Brna. Partička i přes problém s nevyvážeností jednotlivých dílu určitě patří k tomu lepšímu z českých zábavných pořadů, řekl bych že v současnosti to je i jeden z vrcholů. ()

Apule odpad!

Odhad myšlenkových pochodů : " Tak hodíme tam Suchánka a Genzera, protože nám udělají xicht. Do toho hodíme Sokola a Chmelu, protože jsou přece jenom o minimum lepší než ti dva mamlasové. Sem tam do toho šoupneme tu beznadějnou krávu Vilhelmovou a budou se na to všichni dívat, protože je to in." Já sama dělám improligu (nebo-li improvizované divadlo) jen rok, ale i tak vidím, jak je to příšerné, pod úroveň, beznadějné a ztracené. ()

Monika22

Nejdřív (asi tak první dva díly) jsem si na naší českou partičku nemohla zvyknout, protože pravidelně sleduji Slováky, ale teď díl od dílu tento pořad miluju víc a víc. Nejlepší "improvizáci" jsou pro mě Igor Chmela s Ondřejem Sokolem. Prvně mi v televizním pořadu nevadí Geňa se Suchošem, myslím, že se konečně v nějakém pořadu našli. ()

HennessyVSOP

Začnu hercema. Geňa je víc vulgární než vtipný a pohotový a Igor nemá dost fantazie k tomu vymyslet opravdu vtipné scény, ale Suchoš s Ondrou táhnou tenhle pořad neskutečným způsobem. Některé hry jsou slabší a časem úplně přestanou bavit (Reklamace) a jiné jsou neskutečně dobré a nikdy neomrzí (Blázni a Seznamka). Většina lidí co dává nízké hodnocení asi většinou jen nemá ráda tvrdý a suchý humor. Já se bavil u každého dílu, takže dávám čtyři hvězdy. ()

Benjo

Nápad zajímavej a zábavnej, ale mnohem lepší než na to koukat je být v dobré společnosti přátel a hrát si to sám.... a proč jsou všude ty dvě hovada ( M.S. R.G.) na který už nikdo neni zvědavej?.....no bohužel asi někdo furt jo..:-( ()

Obchodka95

Úžasná improvizační show u které se ráda zasměju. Když mi nebylo zrovna do smíchu oni mě dokázali rozesmát a spravit mi náladu. Svým způsobem každý z nich je nějak originální a tak je to správné.!Bez nich už by to nešlo! :) ()

Kalda69

Skvely porad kde nemusi byt kazdy vtipek nejlepsi a proto mozna neni az tolik trapnej. Takovyto porad by meli zvladnout vsichni herci a jestli ne tak to potom podle me nejsou zadni herci. Tento porad bych hodnotil i vice kdyby to tam nekazil ten slovak co to uvadi, ten to proste cely tahne ke dnu a nebejt jeho tak to ma daleko vetsi hodnoceni ()

Jamall

Původně se mi dívat nechtělo. Genzer se Suchánkem u mě předtím dost klesly. Ale nakonec jsem viděl jednu scénku, pak jednu epizodu a teď sleduji pravidelně. Duo GS si u mě napravilo reputaci. Ondra Sokol má často vtipné hlášky, které zachraňují rozpačitější situace. Jeden z mála pořadů, pro který je důvod zapnout televizi. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj