Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Nebe007

No není to nejhorší. Dal bych i více hvězdiček, ale 50procent je podle mě akorát, protože v pořadu jsem se setkal zároveň se scénkami velice trapnými, ale i brilantními. ()

Carlos.Meo

To, že se občas něco nepovede je bohatě vynahrazeno tím, že se často něco vyvede. Dobře namíchaní improvizátoři. O dvojici Suchánek Genzer se netřeba dlouze rozepisovat, i ten Chmela se občas chytne, ale pro mě je největším překvapením Sokol, to je borec! ()

John Dunbar

Pokud by měla jakožto celá kvalitu jedné ze svých disciplín a to seznamky, neminulo by Partičku maximální hodnocení. "Stůůj, níííkam neechóóď, čtyři hvězdičky přicházejí!" ()

retrix

Připadá mi to stupidní a hloupé. Není to můj šálek zábavy. Kdybych to samé předváděl na jevišti já s jinými neznámými osobami, určitě by se tomu nikdo nesmál a zřejmě by nás i dav vypískal. ()

racing666

Nechápu, jak jsem mohl zapomenout na Partičku! Je pravda, že se rozjížděla pomalu, ale dneska je to bezva a o hodně lepší a zábavnější než slovenská verze. Jedním slovem - SKVĚLÝ! ()

Mukl007

Bohužel mám dojem, že česká Partička značně zaostává za ostatními pořady se stejným základem v jiných státech. Není potřeba chodit nikam daleko, stačí se podívat k našim bratrům Slovákům. Duo Genzer a Suchánek se do tohoto typu show nehodí. Oprava: Tak jsem tomu dal ještě šanci a hvězdu přidal. ()

Dino13

Každýmu se líbí nějaký druh humoru. Mám známé, kteří se nesmějí jediné scéně v seriálu jako je MASH a z tohoto pořadu doslova smíchy nemůžou. Mě ale nic, co Partička nabízí, neoslovilo. A i když jsem to s pár díly zkusil, nenašel jsem ducha humoru, který doprovází Partičku a skvěle baví tribuny včetně až falešně se smějícího Dangla. Tu jednu jedinou hvězdičku dostává scéna ,,Jiří Pomeje: Jak zchudnout", u které jsem se, jako jediné, trochu pousmál. 20% ()

nuwer

Pani,vazne prekvapeni! Dlouho jsem se Particce vyhybala,po Comebacku apod. s*****ch,ale zasmala jsem se jak uz dlouho ne. A Ondra Sokol je peknej chlap :) ()

vooddoo

Tak Partičku jsem měla tak před půl rokem hodně ráda... Ale příjde mi, že ty novější díly už nejsou tak dobré jako ty starší... Jinak velice dobrý nápad - někdy se až nechce věřit, že je to skutečně jen improvizace a nejsou domluveni. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj