Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

kikin01

Když se tento pořad začal vysílat, úspěšně jsem mu vyhýbal, a to byla chyba. Některé scénky jsou lepší, některé horší, a u některých mi tečou i slzy. Geňa se Suchošem prostě pořád válí. Navíc to je jeden z mála pořadů, na který se dá opravdu dívat. ()

kolly13

První díly nudné, se slovenskou verzí nesrovnatelné. Později se chlapci našli. Není to nekonečná smršť gagů, ale improvizace je pekelně těžká a pánové jsou stále koukatelní. Jen ten přiblblý Dangl by už mohl uvolnit místo někomu normálnímu... ()

Brenda.Ch

No ze začátku odpad. Slovenská verze tisíckrát lepší. Ale po čase se kluci sehrali. Teď můžu dát s klidem tři hvězdy, improvizace je dobrá, někdy až geniální. Nečekejte od toho nic bombastického, ale zábava je to dobrá. :-) ()

LencaN

Na naše české poměry je to legrace. Lepší než koukat na nějaké (s prominutím) trapné seriály typu Helena apod. Sice je to slabý odvar Whose Line Is It Anyway, jde o stejný formát, ale herecké obsazení je dost podstatné a je to hodně znát. V některých dílech cítím, jakoby se Igor už moc nechytal a většinou to Ondra musí zachraňovat, protože Ondra Sokol je dle mého názoru v improvizaci z téhle party nejlepší. Geňa s Michalem mají občas své horší díly, ale vesměs se hezky doplňují :) ()

Pete1790

Já jenom nechápu proč má slovenská Partička 72%, když je to proti její české sestře jenom hodně neslaná polívka! Nechápu, jak se tomuhle někdo nemůže smát, alespoň několikrát, když ne pořád jako já! Čím to bude?..... Jo, ono je to na území ČR a SR a není to anglicky.... díky sám sobě za odpověď. ()

Idoviren

Zpočátku byl můj vztah k Partičce takový nijaký, jenže se mi časem dostala pod kůži a má na svědomí mnoho mých záchvatů smíchu. Improvizace se ne vždycky povede, ale u těchto pánů mi na tom nikterak nesejde, protože mě jejich improvizace prostě baví. ()

R.I.S.A

Je to fakt partička :) Jedinej kdo mě tam sere je ten vychechtanej slovák, to nevim proč ho tam jako nasrali a ten dement za klávesama je tam taky platnej jak hovno v trávě ... Suchánek a Geňa nikdy neomrzí a Sokol je hovado :D ()

Merenre odpad!

Nechutná krávovina obsazená ohyzdnýma, vyčpělýma ksichtama, kteří se snaží zuby nehty oddálit svou smrt - v čele s se Suchánkem, který už pozbyl i zbytky někdejší soudnosti, a mentálem Genzerem, který nikdy žádnou neměl. Fekální dílo. Slovenská partička je na tom nepředstavitelně lépe. ()

SZYslak odpad!

Particka ma hodnoceni 68%. Ceska soda 88%. Takze 20%, to je ona krehka hranice mezi echtovni debilitou a genialitou. Otevrene priznavam, ze jsem nepochopil, v cem spociva smysl a hlavne vtip teto taskarice. ()

Oxik49 odpad!

Dekadence kultury a společnosti přímo na našich obrazovkách.... Je vidět, že tahle civilizace už má svá svůj vrchol za sebou... ()

FlySKS odpad!

Ukázka, jak málo stačí českému tupému divákovi, aby se zasmál. Nevím co je smutnější, jestli rádoby nepřipravené výkony hlavních aktérů, nebo šíleně okaté a trapné záchvaty smíchu lidí v publiku, co si tam za pětikilo dělaj ostudu... Genzer se Scuhánkem jsou normálně vtipný, ale tady už se moc přemáhaj. ()

rytir1

Málokdy se už v naší tv najde mezi všemi těmi stáry a faktory opravdu dobrý zábavný pořad ale žel bohu českému diváku se nezavděčí zřejmě nic jak zde vidím. Smutné že takový vtipný skvost obrazovky ať už přenesený jako by snad ty stáry u nás zkopčené odnikud nebyly či ne má jen 67% zde. Někoho třeba tenhle typ humoru bavit nemusí ale že by měl mít jen jednu hvězdu je hanba i na uživatele Csfd . ( ()

Tessina

Super televizní pořad, který skvěle pobaví. Nejvíce mě baví Geňa se Sokolem. Vždy něco vymyslí. Když sleduji některé díly, mám záchvaty smíchu. Opravdu povedený zábavný pořad! :) ()

Tuty

Her je zbytečně moc a těch opravdu výborných (párty, seznamka, Brechtovo divadlo, blázni, stop...) je jen několik. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj