Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Oudis

Výborná TV show, která nemá u nás konkurenci, jenom tady uvidíte opravdové umění herců, protože umět improvizovat to chce trošičku umu. Samozřejmě není to naše práce, je to převzaté jako mnoho dalších pořadů nejen u nás v ČR. Někdo Mr.GS nemá rád, ale zde jsou oba opravdu v jiné roli než měli doposud. Některé díly jsou slabší, ale někdy se dokážu smát od začátku do konce a věřím, že některé scény se stanou legendou. ()

cunicekb

jsem ráda, že máme improvizační pořad, naposledy pamatuju ruskou ruletu, která byla sice podle mě lepší, ale zase tu máme více aktivit. Některé díly jsou opravdu vyvedené. ()

Dragiii

Sice nejsou tak zábavní jako jejich britští kolegové i tak si myslím, že místy se člověk může velmi dobře bavit. Složení čtveřice mi naprosto vyhovuje a Dano Dangl mi do pořadu jako moderátor prostě sedí. Mínusem jsou občas nudné hry, ve kterých účastníci tápou a diváka ne a ne rozesmát. I tak to patří ale k tomu lepšímu, na co se dá na české televizi ještě dívat. ()

anticapa

nemám rád laciný humor, tyto pánové mě ale až na Geňu vážně baví..... Jak to říká Bolek, hrát v dobém filmu je sranda... Udělat vlastní vtipnou show, to jest um.... A zde se to daří opakovaně. ()

Mustaffa

Není to zase až tak špatné, sice hodně trapné a ten slovák za stolem s tím debilním úsměvem taky nic moc, ale pořád lepší než většina pořadů, které dávají v tv zrovna když se vysílá Partička. Jako rádio na dobrou noc, to celkem funguje. ()

Ani.

Skvělá improvizační hra na Primě s perfektním bavičem Ondřejem Sokolem. Alespoň tohle jsem si říkala zpočátku. Jako nápad velice dobré, ale 'opakovaný vtip není vtipem'. Těch prvních pár dílů stojí za to, ale se zvyšujícím se počtem dílů upadá bohužel i kvalita. ()

Citera_Mor

Nedá se to sledovat pořád. Byla doba, kdy jsem se jak malej Jarda těšila na další díl, každé pondělí jsem kvůli tomu měla večer volno a nedokázala jsem si bez týdenní dávky partičkovského humoru život představit. Ale přešlo mě to. Jak kdysi řekl Sokol, je to ten styl stupidního humoru, při kterém se nemusí přemýšlet. A on občas člověk takový humor potřebuje, ale všeho s mírou. Některé díly byly vysloveně trapné a moc jsem se u nich nezasmála, jiné mě srážely ze židle. Chápu riziko improvizace, ale mnohdy to ze snahy o inteligentní humor sklouzne až k pouhému vulgárnímu a téměř hospodskému humoru, kdy vzduchem létají nadávky a nadržené vtipy. Nezlobte se na mě, ale čekala bych něco víc. Suchánka s Geňou jsem sledovala ráda v Tele Tele, dokonce pro mě ti dva byli velkou inspirací, ale Partička je opravdu jen o vypnutí mozku a oddání se pudům (neříkám, že je to špatně, ale je to právě ten důvod, proč se mi to přestalo líbit). Už to nesleduji, jsem přesycena. ()

kubilov

Jelikož jsem milovník přesně takovéto zábavy, a i když tady spousta lidí naoko takovouto "pokleslou" zábavu nenávidí, věřím, že je to jen přetvářka. Že chtějí vypadat jako strašně moc chytří a na výši, šašci. Suchánek s Genzerem nejlepší český baviči!! ()

Sattiens

Ať si kdo chce co chce říká, až na neuvěřitelně nafrněnýho "ptáka" Sokola a scénky s Bílou nebo Vilhelmovou skvělej pořad. ()

Corey(8)

Ten veletrapnej druh pořadu, kde se směje očividně sjetý režisér (nebo co to je za chlapa za tím stolkem), samotné osazenstvo partičky i (zjevně) zaplacení diváci. Akorát vy u televize zvažujete, kolik sekund to ještě vydržíte. Trapas.. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj