Obsahy(1)
Zábavný pořad je vždy věnován jedné známé osobnosti, která si na pomyslný věšák odkládá své zážitky, vzpomínky, životní zkušenosti a humorné i nostalgické historky. Pořadu se zúčastní i další známé osobnosti a i televizní diváci se stanou spolutvůrci Věšáku tím, že mohou zasílat protagonistovi pořadu své dotazy.
Jednotlivé díly: 1.-Vlastimil Brodský
2.-Stella Zázvorková
3.-Jiří Sovák
4.-Květa Fialová
5.-Martin Dejdar
6.-Dagmar Pecková
7.-Marek Eben
8.-Jiřina Jirásková
9.-Petr Nárožný
10.-Jolana Voldánová
11.-Jiří Lábus
12.-Július Satinský
13.-Václav Postránecký
14.-Iva Hüttnerová
15.-Štefan Margita
16.-Pavel Zedníček
17.-Pavel Nový
18.-Petr Kostka
19.-Milan Knížák
20.-Jiří Suchý
21.-Bolek Polívka
22.-Jiřina Bohdalová
23.- Miroslav Donutil
(oficiálny text distribútora)
Účinkujú
Juraj Herz
Československo
Najlepšie filmy:
Obchod na korze (1965)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jana Paulová
Československo
Najlepšie filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelný záznam)
Smrť krásnych srncov (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelný záznam)
Bolek Polívka
Československo
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Chantal Poullain
Francúzsko
Najlepšie filmy:
Šašek a královna (1985) (divadelný záznam)
Koniec starých čias (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Juraj Jakubisko
Československo
Jana Hlaváčová
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Tereza Kostková
Československo
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Madam z Izieu (2007) (TV film)
Ženy v behu (2019)
Carmen Mayerová
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Krvavá svatba (1987) (divadelný záznam)
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelný záznam)
Miroslav Moravec
Československo
Najlepšie filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (TV film)
Pozor, vizita! (1981)
Pavel Soukup
Československo
Najlepšie filmy:
Lovec (1980) (TV film)
Zatmění všech sluncí (1987) (TV film)
Anatomie zrady (2020) (TV film)
Jitka Molavcová
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (video kompilácia)
Boris Hybner
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpustený a vypustený (1984)
Zlata Adamovská
Československo
Najlepšie filmy:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Michael Kocáb
Československo
Najlepšie filmy:
Marta a ja (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Galoše šťastia (1986)
Zdeněk Zelenka
Československo
Najlepšie filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Čas sluhů (1989)
Julek (1979)
Jiří Kodet
Československo
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (divadelný záznam)
Milan Lasica
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV film)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (divadelný záznam)
Traja veteráni (1983)
Jolana Voldánová
Československo
Jakub Smolík
Československo
Milan Knížák
Protektorát Čechy a Morava