Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Skretule

Je mi úplně jasné, že tu jde jen o prachy, které z toho vytříská monstrum jménem TV NOVA a né o hledání nových českých talentů, ale občas se na tuhle finanční kamufláž aj s chutí podívám. ()

SZYslak

Idol našich mrtvých prababiček Zdeněk Troška a trapňáci Genzer a Suchánek. A i Leoš Mareš musí platit povinné ručení za své Ferrari. Trochu to všem "kazí" Adéla Banášová, jako nejlepší moderátorka současnosti. ()

Holusacek

Měl velké dilema-na Nově běžela Talentamania se Zdeňkem Troškou,Adélou Banášovou,Paľem neboli Pavolem Haberou,Alenou Šeredovou a moderátorem Leošem Marešem aneb všechno obsazení které jsem již někde v televizi viděl.Na Primě běžela show ČeskoSlovensko má talent a tam jsem znal moná jen z televize Lucii Bílou a nakonec jsem se špatně rozhodl pro Talentmaniu,čehož nyní lituji.Byl tam špatný způsob hodnocení a obrovské mínus nastolo když zřejmě na režisérské stoličce režisér nahradil Alenu Šeredovou za nevkusné a neustále trapné či dokonce sprosté (ne)baviče Suchánka a Genzera ala Mr.GS.Plus jsem viděl v soutěžících jako třeba nesmrtelného chlápka,cvičitelku se psem,různé tanečníky a nebo třeba Reného Richtera,který vše zvedal zuby(a je mimchodem matčin bývalý spolužák).Dále nechápu co mělo znamenat ta módní přehlídka na začátku o výběru spolumoderátorky,která poté vůbec nebyla!To i mnohé další špatnosti zde nastaly,ale vzhledem k tomu,jsem se prostě a jednoduše bavil a to mi stačilo.Jako pořad na 50% celkově na polovinu plynu.A zdá se,že v souboji titánů nejpíše s převahou zvítězila show ČeskoSlovensko má talent,neboť druhá řada tohoto pořadu se ještě neukázala a druhá řada ČeskoSlovesko...již sklízí úspěch.Jestli tedy Talentmania 2 bude,je těžké řící i vzhledem k procentuálnímu hodnocení. ()

MorraEddie odpad!

V tomto případě se dá použit pořekadlo: Když dva dělají totéž,není to totéž. Nova v souboji s primou totálně propadla. Okoukaný Leoš Mareš a furt to samé dokola. ()

Roxeet odpad!

Prima oznámila vysílaní československé obdoby Britains got talent. Ani ne den poté už Nova oznamovala vysílání soutěže navlas stejné, jen s trošku jiným názvem. A jakmile začalo vysílaní obou pořadů (ve stejný den), Nova nezklamala a z jejího zoufalého pokusu, jak zabránit tomu, aby ji konkurence nepředstihla o půl míle ve sledovanosti, se vyklubal totální shit. Mareš je idiot a ne moderátor, Troška blbec bez vkusu, který nepozná talent, ani když ho má před očima...no, prostě, nebudu tu zbytečně zavařovat klávesnici. Nestojí to za to... ()

Kiryl odpad!

Jen další trapná kopie zahraničních talentových soutěží, když zjistili že Prima bude mít Česko-Slovensko má talent tak na koleně udělali nějakou z poloviny úspěšnou talentmánii, něco jako za dob Vyvolených a Big Brothera. Podle mě je to rozhodně propadák ()

FILMOVKA odpad!

Talentmánie svého času zdaleka nedocílila takové popularity jako tou dobou na televizi Prima, kde probíhal první ročník Talentu. Na Nově asi nechtěli být pozadu ale chtěli mít něco svého a originálního. Výhodou se to možná stalo jenom pro Trošku, který za účast porotce dostal nemalou peněžní částku, kterou věnoval do tvorby jeho v tu dobu natáčené Čertovy nevěsty. Z čehož mi vyplývá jediný klad tohohle nováckého potratu. ()

Grimaldi odpad!

Když konkurence oznámí mezinárodně licencovaný projekt,co uděláme?Během pár hodin to obšlehneme a máme vykradenou,zato českou verzi.Dělají to všechny naše komerční televize a tentokrát přišla řada na TV Nova.A je to až neuvěřitelně znát!Angažování Mareše bylo logické,ale do tohoto formátu nevhodné a porotci,ti tam byli jenom kvůli prachům nebo z donucení,když v minulosti podepsali smlouvu s novou.Pokud vás zajímá zpěv či talent,tady ho nenajdete! ()

Kubiiiczeek odpad!

Velmi nepovedená kopie Got talent. Ubohost aneb snaha zaujmout za každou cenu nemusí vždy vyjít ! ... a za tohle dostal mareš kolem 15 míčů .. tragédie ! .. ještě chybí Kokršpaněl ze Superstar ! ()

Mr.Dark odpad!

Já se zbláznim.....kdyby Prima udělala soutěž v pojídání knedliků,Nova na ten stejný čas dá soutěž v pojídání párků....mam fakt dost těchto soutěží.......a Mareše ()

Adoshek odpad!

Videl jsem kousek a stacilo, novácká trapná kopie originálu Got Talent, Prima s ČS má talent zvítězila na plné čáře a jsem za to moc rád, stejně jako v souboji VV vs. Big Brother ()

h.madlenka odpad!

Okoukaný Mareš (nikdy jsem proti němu nic neměla, ale jeho moderování už mi začíná lézt na nervy), Troška v porotě (?!) a rádoby vtipná, třeskutá a neokoukaná "show". Po pěti minutách jsem přepla na Primu a nelitovala jsem. Kéž by Nova následující nedělní večery radši zaplácla premiérami nových filmů. ()