Nohou šliapu na pedál plynu na doraz, jednou rukou šoférujú a v tej druhej držia zbraň alebo aspoň ukazujú vztýčený prostredník. Sú jednoducho rýchli a zbesilí. Už po piaty raz. Toto pouličné besnenie sa bude odohrávať v rozpálených uliciach brazílskeho Ria. Až sem utiekli pred spravodlivosťou notorický zločinec s dobrým srdcom Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O'Conner (Paul Walker), bývalý policajt, ktorý mu naposledy pomohol utiecť z väzenia. Nie však náhodou. Do mesta pod obrovskou sochou Ježiša ich priviedol plán, na konci ktorého na nich čaká vstupenka k slobode. Problém je v tom, že ten plán, v nominálnej hodnote 100 miliónov dolárov, ktoré na nich čakajú v trezore policajnej stanice, je úplne šialený. (TV Markíza)

Corek

Konečně povedený díl série. Co mě ale dostalo, tak ten trezor, to bylo jako moc, aspoň tatry si mohli borci americký na to půjčit ;-) ()

pekkanik

Militarizovaná dementná a exotická Dannyho jedenástka (alebo trinástka) na rýchlych autách mi skoro zobrala chuť do jedla, našťastie tam Rock všeličo pozachraňoval a záver úroveň trošku zdvihol, takže nakoniec horkoťažko za tri. ()

Masterskill2

Vin, Paul a Jordana sa opäť vracia spolu s novým členom série Dwayneom Johnsonom. A tiež s režisérom Justinom Linom ktorý režíroval predošlé dva diely (Rýchli a zbesilí a Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda) Rýchli a zbesilí sa mu celkom podaril ale trojka vôbec. Teraz to poriadne rozbehol a vytvoril tento fascinujúcí diel plný naháňačiek, bitiek, áut a hlavne krádeže. Tá scéna s trezorom je neuveriteľná. Chválim Justina za jeho prácu na tomto filmu!!! ()

gambler3

Toto je pre mňa jednoznačne najlepšia časť série až na to , že som 6 nevidel. Hudba,Obsadenie,Akčné Scény až na niektore scény je to proste výborný film. Tento film ma príjemne prekvapil za to mu dávam 85%. ()

Joe1998

Vše co bych si mohl ve filmu přát. Sestavení týmu, plánování loupeže a samozřejmě velká loupež. Nejen že je na konci filmu překvapivé zakončení, když vypadalovše ztraceně, ale samozřejmě i honička v autech. Můj názor je, že je to nejlepší díl ze série. ()

lordlisak2

zbraně,hezký holky,našlapaný auta a peníííze. Již neodmyslitelné věci patřící k sérii filmů Rychle a zběsile.Škoda, že Paul Walker zemřel rozhodně to byl "libovej" herec a je mi ho líto i jako člověka. Lordlisak2 ()

azazem11

Musím říct že po shlédnutí jsem byl naprosto unesen akcnimi scénami které se ve filmu objevili. Ta realicnost je naprosto úžasná a já se jen ptal jak tohle sakra natočili. Že je to místy přitažené za vlasy ale to je úplně jedno. ()

Johny_Blaze

Ve chvíli kdy to Vin Diesel začne "nandávat" Dwaynu Johnsonovy u mě film zdratil veškerou naději....naleštěné a vytuněné káry vidíme v každém díle, těžce nenáročnou zápletku taky a jediné co mi zbývalo jako divákovi bylo sledovat akční scény. A když pak do mě nasypou že člověk o dvacet kilo lehčí toho druhého jednou rukou zkroucenou za zády odhodí na auto tak už mě nebaví ani ty akční scény. ()

The_woman

Určite je potrebné si tento film pozrieť viackrát, pretože na prvýkrát si nevšimnete všetky tie geniálne prvky, ktoré do toho tvorcovia vložili. Byť uchvátený, dojatý a zároveň plný očakávani čo bude ďalej vás neminie. Určite najlepší zo série Rýchlo a zbesilo. ()

eliza56

Z rychlé jízdy zrozen, vydává se neohrožen, proti větru, vodě, tam kam se nedostanou ani lodě. Projde ohněm, projde zdí, kde to jeho kouzlo tkví? Jsou neporazitelní, skoro jako deset Rocků, když něco nejde jdou do ještě vyšších skoků. Rychlost jest jejich hlavní zbraň, když je uvidíš hned se klaň. Respekt jim vzdej, do nosu dej, však dostaneš ránu zpět, a bude z tebe zvadlý květ. K tomu všemu skvělá hudba hraje, bez ostychu a slzy nemaje, celé tělo se tiše chvěje, pod tíhou adrenalinu se směje. V čele dva vtipálci a jeden černoch, co není lenoch, ač se tak jeví, jen se občas připosere do kalhot, což je někdy vhod, pročež díky tomu sradna bývá. No....jo je to prostě best film. Bez ironie. ()

BH7

Stejně jako jednička se čtyřkou se pětka krásně drží původní koncepce a původní party, což mi u dvojky a trojky trochu chybí. Na tomto dílu je opravdu vidět největší vzestup týmu - vpodstatě z popela z chudobné nicoty až k dosažení bohatství a samozřejmě i svobody, což efektivně umocňuje divákův prožitek. Motiv důležitosti rodinného pouta je tu ještě silnější, než v předchozích dílech a dodává příběhu 3. rozměr. Nasazení Dwayna Johnsona je opravdový zážitek - ještě v třaskavé směsi s Vinem Dieselem. Rozložení akcí nemělo chybu. Možná se zdál závěrečný závod s megatrezorem trochu přemrštěný, ale po zkušenostech s následujícími díly je to jen obyčejná tuctová akce, takže super. :) ()

Jinrey-1

Tak tento díl začíná být konečně směsicí násilí, aut, zločinu a hlavně se zde sešli všichni ti báječní herci a SUPERMAN The Rock. Tohle je tak našlapané, že budete chtít stále víc a víc. Tohle by si zasloužilo mnohem víc hvězdiček, než je zdrávo :) ()

mpet

Nejlepší FaF, které bylo zatím natočeno. Skvělá parta herců, výborná akce a luxusní honičky ve špičkových kárách, které mě snad nikdy neomrzí. To vše přináší tento skvělí snímek, o kterém se nebojím říct, že je ve svém žánru absolutní špičkou. ()

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (viac)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (viac)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Rychle a zběsile 5 bylo hodně fajn, takže se těšíme na Fast Six. Natáčení je za rohem, Justin Lin zavelí do akce už příští měsíc v evropských lokacích. Logicky právě finišuje obsazování. Kromě Vina… (viac)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011