Walking Dead - Série 6

(séria)
USA, 2015, 12 h 39 min (Minutáž: 43–65 min)

Tvorcovia:

Frank Darabont

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Hudba:

Bear McCreary

Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Steven Yeun, Norman Reedus, Lauren Cohan, Danai Gurira, Lennie James, Sonequa Martin-Green, Alanna Masterson (viac)

Šestá řada seriálu sleduje vývoj situace v Alexandrii, kde se po provedené popravě stává Rick zodpovědným za vše, co se týká obrany, zatímco si Deana ponechává vedení v oblasti běžného života. Je stále jasnější, že Alexandrie není jedinou osadou v oblasti a že bude nutné pokusit se navázat kontakty s lidmi v okolí. Dále je evidentní, že bude nutné zajistit dostatečné zdroje potravy, léků a munice pro populaci osady. (Necrotongue)

Jason13

88%.. Oblíbené postavy: Daryl, Michonne, Carol - Začátek opět skvělý. Rick a jeho skupina si postupně osvojují Alexandrii. Výrazně u mě stoupla Carol, naopak Morgan mi lezl na nervy. Výborná část se soubojem s Vlky, zajímavá nová postava Ježíše a představení Spasitelů. Finalový díl? 3/4 nic moc, posledních 10min (Negan) TOP.. ()

omri

Šestá série The Walking Dead. I když díly této série působí zprvu nikterak nezáživně, tak poukazují a připravují diváka na vcelku nečekaný konec. Ti jež nedočkáním četli komiksovou verzi, tak mohou hodnotit a vyzdvihovat, co kam nedali a co jak nevysvětlili. Jelikož já také patřím mezi tyto jedince, tak mohu pouze vytknout nepřesně vysvětlené a zachycené poslední díly, ale kdo čeká že seriálová verze bude totožná s komiksovou. Celkově hodnotím tuto sérii čtyřmi hvězdičky. ()

d-nao

Keď dám vedľa seba postavy guvernéra a Negana tak nevidím nejaký posun v scenári. Jedného sráča nahradil skoro rovnaký a až sa ho zbavia, bude to dookola ten istý stereotyp. Žiaľ, tento seriál už len stráca a kto to nevidí, tak asi sleduje celkom iný seriál, než ja. ()

K1K0

6 séria je plná neočakávaných udalostí a je lepšia oproti predošlej sérii, ďalšie tábory přeživších ľudí čo známe ďalšie komunity ľudí, boj o prežitie a boj o to najdrahšie čo je a čo zostalo jedlo, zbrane, muníciu a predovšetkým “strechu nad hlavou” po tom ako Rickova skupina prebrala vedenie nad Alexandriov. Koniec tejto série ma dosť upútal a vobec som nečakal ako sa všetko vyvinie a som zvedavý na pokračovanie ()