Starého známeho Morgana Jonesa spoznáme v úplne inom svetle. Môžu si v týchto neistých časoch ľudia ešte vôbec dôverovať? A dokáže sa človek ešte zmeniť k lepšiemu? Morgan Jones rozpráva vodcovi Vlkov o svojej minulosti a ceste, ktorú prešiel z King County do Alexandrie. Po tom, čo stratil svoju rodinu, stal sa zúrivým a neovládateľným vrahom, zabíjal všetkých ľudí aj zombie, čo mu skrížili cestu. Potom však stretol muža menom Eastman, ktorý mu zmenil život. Najprv ho chcel zabiť, ale Eastman ho premohol, spútal a uväznil v svojom dome. Rozprával mu, prečo je každý život veľmi vzácny. Vysvetlil mu, že princípy Aikido mu zmenia život a sám ho naučil ovládať toto bojové umenie. Eastman, bývalý forenzný psychiater, dokázal Morgana upokojiť a zmenil mu dušu. Po stretnutí z ním sa z Morgana stal celkom iný človek s novou životnou filozofiou. (TV JOJ)

Kuzlo

Prvá a zdá sa, že aj jediná epizóda seriálu, ktorú mal pod palcom Williams. Myslím, že dobre urobili keď tak rozhodli. Strašná to bola nuda. ()

Necrotongue

Tento díl byl zřejmě tím nejotravnějším, co zatím seriál přinesl. Morgan vypráví svůj příběh, který mě absolutně nezajímal, bylo mi úplně jedno, s čím se musel potýkat, koho potkal, co se naučil a podobně. Hvězdičku jsem dal vtipnému Eastmanovi, zbytek byla jen nuda, nuda, šeď, šeď. ()