V Alexandrii sa pomaly míňajú posledné zásoby jedla. Rick s Darylom nájdu vo vzdialenom skladisku nákladniak plný potravín a vydajú sa s ním domov. Cestou však stretnú záhadného muža menom Jesus, ktorý skrýva mnohé tajomstvá. Napokon im Paul "Jesus" Rovia auto s nákladom jedla ukradne a Rick s Darylom sa pusia po jeho stopách. Kým Rickov syn Carl sa lieči zo zranení, Michonne sleduje Spencera, ktorý za hradbami Alexandrie po niečom snorí s lopatou v ruke. Už onedlho zistí, čo Spencer hľadá... (TV JOJ)

Necrotongue

V desáté epizodě se toho až tolik nestalo a původně mělo být mé hodnocení nižší, ale neskutečně mě pobavila dvojice Pat a Mat v epizodě "Na cestách". Výborná byla i postava Ježíše, která funguje jako skvělý startér komických situací. Ještě teď se musím smát, když si vzpomenu na scénu u rybníka, která mi silně připomněla film "Jáchyme, hoď ho do stroje!". ()

venca

konečně po více jak roce od smrti manželky si rick vrznul a znikim jinym než z tou která zachránila judith před vyhladovenim ve 3 serii tím že se doslova prosekala svou superostrou katanou přes hordu mrtváků aby přinesla sunar pro malou judith. Ano správně myslím tím michonne. už od příchodu do alexandrie sem doufal že mezi nima přeskočí jiskra a ejhle ono se to zrovna ted stalo jen doufam že to nebyla chvilková slabost a vydrží jim začínající vztah pěkně dlouho. P.S. Tomu nazaretskýmu tesařovy (Ježíš) dávam maximálně 5 dílů a pofrčí zpátky nahoru za Tátou ()

ALIENka_

Chlápka se super schopnostma ti fakt nežeru AMC, doufám že se to objasní, prozatím ale pobavil a navíc je to prostě Ježíš, takže ten asi jen tak normální člověk nebude. Carl dělá výlety za zeď z důvodu kterej, i když tam vysvětlil, tak jsem nepochopila a syn exstarostky se jí rozhodnul zabít. Tahle epizoda měla slušnej humor (ne jako ve filmu od Disneyho), což se dá ve Walking Dead vidět jednou za 10 dílů. Epizoda na odlehčení, jop to trochu chybělo, i lidi v apokalypse se přece musej bavit. :D ()

Rodriguez

Alexandrie je zachráněna! Ale zásoby jídla se ztenčili na minimum a tak je potřeba vyrazit zase do světa. Cestou narazí Rick s Darylem na Paula, který si říká Ježíš. Štípne jim klíčky od auta a ujede jim. To si však naše dvojice nenechá líbit a vyrazí za ním. Přeci jen auto plné jídla je pekelná výzva! 90% ()

• V této epizodě můžeme naposledy vidět postavu Deannu Monroe (Tovah Feldshuh) jako chodce. (willy1)