Legenda o Tarzanovi

• Česko Legenda o Tarzanovi (viac)

Odkedy sa muž, kedysi známy ako Tarzan (Skarsgård) rozhodol opustiť africkú džungľu a žiť civilizovaný život ako Lord Greystoke (civilným menom John Clayton III), spolu so svojou ženou Jane (Robbie), uplynulo už veľa rokov. Teraz ho parlament vyšle ako obchodného vyslanca do Konga, kde sa stane figúrkou v nebezpečnej hre, dokonale zosnovanej jedným Belgičanom, Kapitánom Leonom Romom (Waltz). Tí čo za vražednými plánmi stoja však netušia, čo svojimi činmi rozpútajú. (Continental film)

PamPero 1

Nebavilo mě to! Režijně mdlé, technicky hrozné! Nebyl jsem nadšený ani z nedávné Knihy džunglí, ale ta byla alespoň po technické stránce o třídu jinde. Ve 21. století bych očekával malinko něco jiného. Fantastic Beasts mě začínají zajímat čím dál tím méně. ()

Wade W.

Feel-good movie, no i to občas nestačí. Dávam 3* ktore považujem za triezvo zadelené kedže si cením snahu tvorcov pridať prvky z kníh o Tarzanovi ktore doteraz neboli v žiadnom filmovom prevedení, pričom i letmo nadviazali na Lambertovu verziu dospelejším poňatím a na staré Weismullerovky akciou. Za vačšinu negatívov spájaných s tímto filmom akými sú napr i tie do očí bijúce digitálne efekty môže naťahovaná produkcia. Čo je smola, keďže vďaka knižnej predlohe z toho pokojne mohol byť film ktorý by prekonal aj preceňovanú Knihu džunglí. ()

rigby

Tarzana jsem měl vždycky rád, už jako kluka mě silně bral osmdesátkový Christopher Lambert. Proto jsem se těšil na jiné ztvárnění. To, že je to vlastně pokračování, bych překousl. Ale nakonec je z toho jen podprůměrná akční mlátička, kde i té akce je docela málo. Příběh je jednoduchý a nezajímavý, diváka nechává chladným. Stejně tak představitel hlavní role, který se mi zdá navíc značně nesympatický. K divákovi si drží jistý odstup, i když snad větší má ke své manželce, která se tam jen mihne v naprosto zapomenutelné a zbytečné roličce. Zbytečné pokračování, bez kterého bychom se obešli. ()

jojto

Nezaujalo. Pár liánových scén a vyrysovaný Alexander nepresvedčil ako Pán džungle. Na to aby som uveril, by sa musela zmeniť polovica akcie na súžitie s opicami. Tarzan nie je akčný príbeh, ale dobrodružný. Kľudne to mohol zahrať "The Rock". ()

andrewXx

Nové spracovanie Tarzana má vlastne všetko, čo by film predurčený na úspech mal mať- hviezdneho režiséra, vysoký rozpočet, vydarené herecké obsadenie (Margot Robbie, Christoph Waltz, Djimon Hounsou, Samuel Jackson...), nie najhoršiu hudbu, výborné efekty a celkovo vizuál, pri ktorom som si vravel, že krajší film som už naozaj dlho nevidel. Kde bol teda problém, ktorý vo výsledku spôsobil, že tento nový Tarzan dopadá priemerne a miestami až podpriemerne ? Jaj...tí scenáristi, HANBA IM ! Celkový dej nemá vôbec spád, je to suché, bezmyšlienkové, chabé, slabé ako 3x luhovaný čaj, postavy majú slabú motiváciu, dejovo rozťahané aj napriek tomu, že ten dej nemá veľa čo ponúknuť ani keby film trval 30 minút nie 110 pričom postavy naozaj nemajú čo povedať, nie preto, že by herci boli zlí, tí sa snažia ale preto, že scenáristi šetrili slovami. Po pár dňoch si pamätám len naozaj skvelý vizuál a preto mi je obzvlášť ľúto, že výsledok je takto spackaný. Tiež si nie som istý, či voľba Skarsgarda bola šťastná. Ach, večná škoda.... ()

Pe!eter

No na mě to bylo málo hetero, ale zase musim ocenit, že šlo o novej příběh a ne o něco co už známe. Kámošky to hodnotily jako blbost, ale aspoň se mohly pokochat tarzanovejma břišákama. Každopádně, nevidět to, o nic bych nepřišel. ()

notozjano

Tak rozhodně stojí za to film vidět. Co se týče příběhu, asi není nikdo, kdo by neznal jméno Tarzan. Klenoty z Oparu je jeden z prvních příběhu, tak doufám, že budou následovat další. Co se týče herců, tak mladý Skarsgård rozhodně má co nabídnout zejména ženskému publiku a my chlapi si vystačíme s Margot Robbie. Trochu mi připomínala naší Borhyovou, ale tak byl jsem unavený po celodenní dřině, takže mi fantazie pracovala trochu jinak. Příroda fajn, občas trochu až příjemně mrazivá. Herecké výkony si myslím přesné (spoiler) a Waltz v roli zákeřáka velice uvěřitelný, až jsem si přál, aby mu hlavní hrdina urval hlavu a něco podobného jsem i dostal, takže za mně spokojenost. ()

Katjushkator

Znovu se na tento film nikdy nepodívám a jsem ráda, že jsem na něj nešla do kina, jak jsem plánovala.Hvězdička za jako vždy skvělého Waltze a druhá za Alexandra, ze kterého mi běhal mráz po zádech celý film. Příběh mě nebavil a opice byly umělý jako kuřecí šunka v Kauflandu. ()

HellsAngel

Pohodová letná oddychovka. Nič svetoborné, no oceňujem snahu autorov neopakovať už veľa krát rozpovedaný príbeh o Tarzanovi, ale dejovo sa posunúť za udalosti, ktoré všetci poznáme. Ono ten príbeh je vo svojej podstate dosť jednoduchý, čo môže niekomu dosť prekážať, no ja som sa celkom príjemne bavil (najmä vďaka postave Samuela L. Jacksona). ()

Merenre odpad!

Jdu blít. Pro mě jako skalního fandu jediného pravého Tarzana (samozřejmě toho s Ch. Lambertem) je toto něco, za co by všichni zúčastnění zasloužili přinejmenším bičem do rozkroku. Tarzan byl vedle Conana a Ramba ikonou mého dětství....kdybych tohle viděl jako kluk tak si nasadím růžové tanga a pověsím si na zed plakát justina biebera, kterému budu každý večer olizovat rozkrok, abych se zbavil pachuti z tohohle "filmového" svinstva. ()

Radek273

Neříkám, že je to nějaký neuvěřitelný film, ale tak strašně nízké hodnocení je snad pro nějaké blafy typu Taxi 3 či Batman a Robin. Proberte se, vážení. Tohle si absolutně tenhle snímek nezaslouží !! ()

gstudio odpad!

Zřejmě nejdražší srágora, jakou jsem kdy předčasně vypnul. Přitom jinak mám bizarní filmy celkem rád. Ale tady nefunguje opravdu naprosto nic. BTW Tušíte někdo, proč se vlastně Tarzan mezi těmi opicemi holil? ()

bonovox

Veľmi zle natočené, herecky zahrané a hlavne nudné. Oproti novej Knihy Džunglí je to len slabý odvar. Tvorcom příliš nevyšlo hlavne obsadenie hlavných rolí (Margot a Alexander sú asi nejhorším párom roka). Filmu nepomáha ani "velkolepá" digi výprava, ktorá je miestami až rušivá. ()

Margot Robbie bude bruslit

Margot Robbie bude bruslit

27.03.2016

Blonďaté krásce z Vlka z Wall Street momentálně leží u nohou celý Hollywood. A rozhodně potěší vědět, že neusíná na vavřínech. Margot Robbie snad brzy uvidíme v komedii Whiskey Tango Foxtrot, která… (viac)

Warneři zbožňují Margot Robbie

Warneři zbožňují Margot Robbie

24.01.2015

Takový vzestup tu nebyl snad od... Megan Fox v Transformers? Blonďatá kráska Margot Robbie nabrala díky Vlkovi z Wall Street armádu fanoušků a studio Warner Bros. to dobře ví. Přihrává jí proto samé… (viac)

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

22.08.2014

8 filmů, 7,7 miliardy dolarů. Potterovská filmová sága sice skončila před třemi lety, její odkaz ale jen tak nevybledne. A studio Warner. Bros. si toho je dobře vědomo, pročež před nedávnem oznámilo… (viac)

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

15.11.2013

Klasika Rudyarda Kiplinga, jejímž základem jsou příběhy o vlky (a medvědem a panterem) vychovaném divokém chlapci Mauglím, už byla zfilmovaná mnohokrát – nejslavnější adaptací je zřejmě animovaná… (viac)