Pětadvacetiletý Adam žije obyčejným životem se svou přítelkyní a prací. To ovšem jen do chvíle, než ho zasáhne zpráva, že má rakovinu. Nečekejte však dojemné drama, ale komedii o tom, jak se hlavní hrdina a jeho okolí s osudnou zprávou vypořádá a o tom, jak se svou zákeřnou nemocí bojuje. (oficiálny text distribútora)

vieriX

Hodně dojemný a nervy drásající film a tématem, které se snad dotýká každého a každý muže být jeho součásti. Seth Rogen málokdy jsem ho viděl tak hrát a nedělat ty jeho klasické pozy co má skoro v každém filmu. Každá z postav má něco do sebe a je svým způsobem sympatická. Nerad sleduji takový druh filmů, ale má téma, které je hodně aktuální. A až do konce jsem nevěděl jak se misky vah překlopí. ()

Blenny

Velmi inteligentně a velmi citlivě udělaný film. Ale celou dobu jsem nepřišel na to proč bych se na to měl vlastne dívat. ()

MaxForValue

Veľmi, veľmi, veľmi zručne odrozprávaný príbeh s (ne)tradičným námetom a (ne)tradičným spracovaním. Film niekde na pomedzi komédia a drámy, pri ktorom si poplačete od smútku, od dojatia, od smiechu sa dostanete k slzám a zas naopak. Levitt je sám o sebe skvelý herec, ale bez "vaty" okolo, skvelých vedľajších hercov hlavne Anna Kendrick, Seth Rogen, by si nevystačil. Akademikmi i ďalšími dosť prehliadnutý snímok, hlavne, že Klopanie na nebeskú bránu je tak (nezmyselne) populárne. J. Levine sa týmto filmom vracia do prvej ligy, som zvedavý s čím príde nebudúce. Mimochodom, tie ocenenia pre scenáristu W. Reisera nie sú náhodné. ()

jafuska

Film s vážným tématem s vážnou nemocí- rakovina, na tento film jsem se docela těšíla, ale pro mě zklamání, ano, je to drsné téma, ale spíše jsem očekávala nějaké ty emoce, ale nedostavily se bohužel, ani herci tento žánr moc nezachrání, což je škoda, viděla jsem více filmů na podobné téma ale takto jsem si to nepředstavovala, jediné, čemu jsem snad mohla uvěřit, posledních 15 minut filmu, kdy si člověk uvědomí, že rakovina je fakt svině, ale rozhodně to nebyl nijak špatný film, jen jsem opravdu očekávala něco jiného ()

Sabisk

Videl som už zopár filmov podobnej tématiky, ale tento film bol jedinečný svojím možno trošku humornejším poňatím. Ale aj tak to na mojich full nestačilo. ()

Berry0153

To, že to nemá s komedií nic společného, je hrozně moc dobře. Je vážně hloupé a ubohé jak si "ti za mořem" snaží ze všeho dělat legraci, nebo se to prostě snaží podat vtipně. Navalí tam plno sprosťáren a nezáváznýho sexu, trávu a hahaha konzumní lide, bav se. Naštěstí jsem si v půlce filmu uvědomila, že to tak nesmím brát (škoda jen, že ne dřív. Ale vážně za to můžou tvůrci, že to uvádějí jako komedii a člověk pak v podstatě očekává, že smíchem spadne ze židle) Když jsem se tedy na celé téma podívala úplně z jiného úhlu, z úhlu dramatu, zjistila jsem, že je to vlastně hodně dobrý film a jedné z nejtěžších věcí života. Takže doporučuju shlédnout, když máte pocit, že svůj boj nemůžete vyhrát. 75% ()

Mr.nachos

Když film skončil, říkala jsem si, kde sakra jsou ty uslzený scény o kterých tu někteří píšou? Jediná chvilka, která byla citově aktivní byla chvíle před operací, jinak nic (a to jsem veliká cíťa, kterou dojmou i jen ukázky na film). Hlavní hrdina mi dvakrát sympatický nebyl. Jistě, každý se s nemocí vypořádává po svém, ale přeci jen trochu těch pocitů a emocí by nebylo na škodu. Celek jako takový se mi líbí, ale není to nic, co by mě chytilo za srdce, že bych vzdychala blahem. 70% je podle mě akorát. ()

Kutkey

Rozhodně jsem nečekal až takovou pecku, už od začátku filmu na mě oba hlavní herci působili nesmírně sympaticky a ještě když se k nim přidala Anna Kendrick, nemohl jsem si nic lepšího přát. Příjemně pomalu plynoucí děj, který se neustále nějak zajímavě vyvíjel a taky postupné získávání sympatií mezi hlavním hrdinou a jeho doktorkou bylo velmi přirozené. Škoda jen, že byl film relativně krátký. ()

Mabfred

Výtečný film o těch nejjednodušších a nejzákladnějších věcech v životě. Věřil jsem tomu od začátku do konce, je to ucelené, výborně zahrané, vyvážená hloubka a humor. Doporučuji. ()

pridala

Nejde o ždímačku emocí jako u jiných filmů s tímto tématem... je to krásně natočená komedie o smutném tématu, každopádně i tak sem si pobrečela :D A Joseph Gordon-Levitt podle má rozhodně na to, aby hrál hlavní role. Celou dobu sem si říkala, že se celkem dobře vypracoval a z pubertálního blbečka se stal poměrně sympatický mladý muž. 95 % ()

BeeEsh

V tomhle filmu je nádherně ukázáno, že i snímek popisující cestu s rakovinou nemusí být nutně ždímačka na slzy. A tak zkrátka pozorujeme příběh Adama, který nikdy neriskoval svůj život, kterak se srovnává s takřka nejhorším druhem rakoviny, poznáváme jeho bláznivého kamaráda, jeho nevěrnou přítelkyni, nemocného tátu a přehnaně starostlivou mámu... Nejvíce mne samozřejmě zaujal herecký výkon Josepha Gordon-Levitta, který byl naprosto bravurní - ku příkladu ta scéna v autě, kdy si až příliš jasně uvědomuje, co ho čeká - perfektní...Dále zmíním Annu Kendrick - ta mě hrozně moc potěšila - i když takovou terapeutku bych mít teda nechtěla. Nechybí mnoho vtipných hlášek. Vůbec by mi nevadilo takovýchto filmů víc - to poletování mezi komedií a dramatem mi úplně vyhovuje. 5* ()

Horxus

Komedie, která mě rozbrečí. Ráda se u filmů dojmu (kromě romantických filmů, které z celého srdce nesnáším) a i když jsem to zrovna u téhle komedie nečekala, byla jsem za to velmi ráda. Od první minuty mě to bavilo, Gordon Levitt dokonale zahrál svou roli, až by si člověk řekl, že si tím snad doopravdy prošel a Rogen mi také zabrnkal na city jako podporující přítel. 5*, i když jsou v tom prvky romantického filmu. Vlastně je to ale skoro všechno za Gordon-Levitta. A možná malý kousek za Rogana. A taky kousek za opravdu dobrou černou komedii (no one wants to fuck me... I look like Voldemort - tady jsem se při Josephovo výrazu sklátila k zemi.) ()

yaqwsx

Tak tohle jsem nečekal. Opravdu. Už po pár minutách jsem tušil, že se mi tenhle film bude líbit. A celý film jsem doufal, ať se to nepokazí - díkybohu se to nepokazilo. Film stojí na perfektních postavách. Naprosto dokonale střídá nálady. Film mi sice nepředal nějaký intenzivní pocit, nějakou atmosféru; ale místo toho mi jich předal desítky. Zpčátku byl děsně milý, poté přešel do vážnější polohy, kterou vkusně prokládal humorem a nadějí. Všechno to tak perfektně plynulo, až byl najednou konec. Jsem bezeslov. Už dlouho jsem neviděl film, který by byl tak nenucený, přirozený a hlavně tak akorát sladký. ()

Falstad

V celku slušný snímek mapující život člověka postiženého rakovinou, doplněný navíc o specifický humor Setha Rogena, který ovšem na vážnosti snímku vůbec neubírá. Další vynikající věcí na tomto filmu je samotný scénář, který z dané problematiky dostal opravdu maximum. Velikým unikem je název snímku, který vystihuje průběh a závěr příběhu. Celou dokonalost filmu uzavírá výborný výkon Gordon-Levitta - v některých scénách jsem mu opravdu věřil, že je nemocný a umírá. Neleze hodnotit jinak než pěti hvězdičkami. ()

Kanalizato

Necekane koukatelne, (pro nekoho kdo nesnasi dramata,) nejspise tim ze to bylo originalni, dokazalo se to vyhnout ten nejtupejsim klise, a mistama dokonce vtipne. ()

Melpomene

Citlivý príbeh o vysporiadaní sa s rakovinou a ešte k tomu miestami aj vtipný? Všetko však zafungovalo vynikajúco a filmu niet čo vytknúť, čo však treba naopak vyzdvihnúť sú určite herecké výkony počnúc hlavne Josephom Gordonom-Levittom, ktorý je mojím stále väčším obľúbencom každým zhliadnutým filmom. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

01.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

15.12.2011

Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby, které jsou tradičně považovány za oscarové předskokany. Letos se nejvíc těší George Clooney… (viac)