Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

(Z)denny

Těžká kocovina, těžké zklamání.. Kdo v pohodě zapařil s klukama ve Vegas a nechce si přivodit nepříjemnou otravu alkoholem, drogama a stupidním humorem, tak ten by měl raději "Pařbu v Bangkoku" vynechat. Jedinej opravdu povedenej fór byl strejdova povídačka o ledním medvědovi albínovi. Ale to byl bohužel jediný světlý bod tohoto snímku, což je opravdu málo. ()

Ole92

Už když jsem si toto pouštěl řikal jsem si jestli se mitohle bude líbit víc jak Pařba ve Vegas tak to bude zázrak. A podle očekávání se zázrak nestal. Bohužel se osvědčilo pravidlo této doby že když je jeden film úspěšný, rychle musíme natočit drůhý aby sme z toho vytřískali co nejvíc peněz. Já bych se klidně bez Pařby v Bangkoku klidně obešel. ()

B_EyE

Je to jasná vykrádačka jedničky, intelektuálně naprosto nenáročný kousek, ale lhal bych kdybych tvrdil, že mi to vadilo - celou dobu jsem se celkem dobře bavil a myslím si, že o to přece jde. ()

LukyNike

Mám rád vlčí smečku a jsem pro pokračování, ale už s jiným příběhem. Jinak vcelku průměr, ale to se mi zdála i jednička po prvním shlédnutí. ()

M1k9

Pařba ve Vegas podruhé? Nééé. Nesnáším *** marketing v této *** formě. Přirovnal bych to k McDonald's. Schválně si otevřete tento odkaz a chvíli se zamyslete. Nepřipomíná vám to tento film? Naprosto stejné hranolky, v jiném městě, po dvou letech. > Čtu komentáře typu "Skvělá zábava i na podruhé...". Dobře, někomu to tak vyhovuje. Ale snad nejsem sám kdo si klepe na čelo, jak sprostá je to kopie. < Pominu tento fakt, na Bangkok zbylo méně vtipu. Opička je hojivou náplastí. :) 3/10 ()

Domec

Parba v Bangkoku de v presnejch slepejich jednicky. Hodne se tam toho opakuje a me to prekvapive vubec nevadilo. Ja jsem se bavila dobre, co si budem povidat opice jako dealer je genialni a Mr. Chow s hlaskou "ready for craziest fucking story u ever..." a prask ho hlavou do stolu, o boze, ten fetak je vtipnej. Takze strucne a jednoduse, prudernim lidem se to libit nebude a zbytek bude pomerne spokojenej. ()

Skarface

Skvělá podívaná stejne a stejně dobrej trip jako v pařbě ve vegas nic víc asi nemusím dodávat snad jen-že bangkok se mi zdál lepší možná ale jen díky tomu prostředí ()

majo_svk

Každý, kto má rád komédie si spomenie na excelentnú parádičku s názvom Vo štvorici po opici (Hangover), pri ktorej človek od smiechu nemohol ani dýchať. Nikto by ani nepomyslel, že sa niečo podobné môže stať dvakrát. A čuduj sa svetu, môže. Úplne rovnaký prúser, len v inom meste. Chvalabohu (pre niekoho možno žiaľbohu), že je to stále o tom istom. Je to zábavné, vtipné a totálne uletené. Za Vegas to trochu zaostáva, no i tak si človek užije poriadnu dávku zábavy, smiechu a magoriny. PS: Toto pozerajte len triezvi, ináč to nemusí dobre dopadnúť:) ()

j0nathan

Opakovaný vtip už není vtipem. Po skvělé a originální jedničce přichází pokračování. To stejné a víc nepravděpodobné, akorát v Bangkokském obalu. Ne, že by se na to nedalo koukat, člověk se u toho i zasměje, ale už to není tak přirozené. 50% ()

lili6

Prakticky identický film jako Pařba ve Vegas. Bez ohledu na detaily mi oba filmy přijdou identické (avšek v konečném důsledku Pařba ve Vegas byla lepší) . Stejný dějový princip, stejný průběh a vyvrcholení filmy, zakončené nakonec stihnutou svatbou, s malými ztrátami. Myslim, že kdyby autoři zůstali jen u jedničky, divácký svět by nebyl nikterak ochuzen. ()

waits

Podruhé to už bylo trochu křečovitější, což se ovšem dalo čekat. Že je mustr naprosto stejný mi nevadilo (i když nějaké malé osvěžující překvapení by neškodilo), ale situační zápletky místo toho aby byly vtipnější nebo orginálnější jsou často spíš nepravděpodobnější a drsnější. Las Vegas by se s přivřeným očkem stát mohlo, proto (a protože bylo nové) působilo přirozenějí, Bangkok už velmi těžko. Případnou trojku asi nedám. ()

Papaboot

Ubohý derivát prvního dílu. Kde mě Las Vegas pobavilo a překvapilo, tam mě Bangkok nudil. Nejde ani tak o nulový posun a invenci, tentokrát se prostě ani "osvědčené" vtípky nepovedly. Nemyslím si, že by autoři koncept plně vyčerpali, vždyť na podobné téma se dá udělat x-variací, které budou stále aspoň trochu vtipné, ale tohle byl krok vedle. No a finále to zabilo definitivně, ani chudák Galifianakis to nedokázal zvednout. ()

Greg25

O jedničce by šlo uvažovat - ve stylu tuhle párty bych chtěl zažít, z dvojky byste zažít nechtěli nic, protože scénaristi přitvrdili. A to dost. Tam, kde v jedničce nastupovala uhlazenost, nastupuje ve dvojce syrovost s drsností. Proto tvrdit, že je Bangkok stejný jako Las Vegas je blbost. Tvůrci se hnuli z místa a to docela markantně (v rámci svých možností, protože strhnout to jinam úplně nemohli). V rámci udržení konceptu se jim přesto podařilo vykouzlit trochu jiný film, kde je pořád dostatečně času na zábavu. Jediné co to nemá je ten moment překvapení, který přinesla jednička a to je to, co většině diváků zřejmě vadí. Těším se na třetí část - ucelená trilogie o pařbě tu rozhodně předtím ještě nebyla. :-) 80% ()

Flopik

Skvelý film , bavil som sa neskutočne , smial som sa nahlas a to celý film. Záverečné fotky to tak isto zabili :D . NA 3 sa teším a zase som sklamaný vašimi hodnoteniami. ()

Pavelos

Totální vykrádačka prvního dílu:-( Téměř nic nového, akorát trochu v jiném podání (např. v prvním díle dítě, v tomto díle mnich na vozíčku). Zasmál jsem se opravdu jenom párkrát, a proto si to více jak dvě hvězdy nezaslouží.. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)