Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Radyo

O kousek slabší, než jednička - asi jste nečekali, že bych tohle napsal, co? :-P No ale vážně - některým fórům opakování pomáhá, některým neškodí a některé se opakováním stávají trapnými. Těch posledních je naštěstí poměrně málo. Výborným nápadem se jeví angažování té malé opice, ta směle aspirovala na Zlatého Plešouna a jen kvůli nepřízni Akademie neprošla sítem nominací. A co jinak? Vlastně pro ty, co viděli jedničku se nekoná žádné velké překvapení - fórky jsou umístěny vesměs na správných místech, herci předvádějí vše, co byste od nich (ne)čekali, nechybí ani svatba a možná přijde i Mike Tyson. :-)) Poctivých 70%. ()

verbal

Ach jo, to jsou mi zase plačky erudovaných filmových kritiků! "Úplně stejné, jako jednička, vykrádačka, kopie, nechutný plagiát, blá, blá, blá....". To jste jako čekali, že tentokrát se hoši nezjebou do bezvědomí a budete celý film čumět na kultivovanou thajskou svatbu s dokonalým psychologickým rozborem všech hostů, kde se na závěr jen někdo decentně poblinká, protože to přehnal s punčem?? Tak to jste žhaví kandidáti na Trierovu Melancholii! No, to jsem možná trochu přehnal, takový trest by byl i pro vás kapku brutální a nehumánní. No, ještě to mohlo být třeba sci-fi (Pařba v Proxima Centauri) nebo rozmáchlý historický spektákl (Pařba u Little big hornu), že ano! Co je, kurva, na tom, že autor nezměnil úspěšné schéma? Prostředí je jiné, frky jsou mnohdy lepší a dokonce se povedlo udržet od trapností i toho hnusného, řeckého buzeranta, což považuji za malý zázrak. Doporučuji si před trojkou objednat nějakou tu rozkošnou, přičmoudlou transku, co by vám pořádně protáhla vaši kritickou mysl!! ()

Tom Hardy

Po svěží a nenucené jedničce umělá a hrozně často okatě konstruovaná záležitost. Pořád je tam dost momentů, během kterých se člověk neubrání úsměvu, ale hlasitý smích se dostavuje sporadicky a co víc, většina povedenějších scén jen kopíruje již viděné. Neříkám, že je to úplně blbá komedie, ale oproti jedničce působí hrozně neupřímně (a Alan je tentokrát většinu času „jen debil“). Pokud jsem měl po jedničce chuť vyrazit na tah, po dvojce mám chuť spravit si náladu jedničkou. ()

J*A*S*M

Tam kde Vegas překvapovalo osvěžujícím konceptem letní komedie a nekorektním humorem, překvapuje Bangkok tím, že je ÚPLNĚ stejný. Kromě postav, námětu a stylu humoru zůstaly i všechny zvraty, všechny zápletky, některé scény Todd Phillips snad jen přetočil v jiných kulisách. Jako ona je to samozřejmě velká sranda i podruhý, ale nenávratně zmizel moment překvapení, což je prostě škoda. Ken Jeong vyskakující z kufru auta byl vtipný jedničce, Ken Jeong vyskakující z mrazničky je vtipný ve dvojce, ale když jste si po několika zažitých deja-vu stoprocentně jistí, že odněkud určitě vyskočí, tak už to holt tolik nepůsobí. No a postava Alana se od charakteristiky "debil" přesunula nebezpečně blízko k charakteristice "psychicky nemocný chudák", čímž se stala méně směšnou a více k pláči. Ale i tak mírný palec nahoru, zasmál jsem se, ne že ne ... ()

Enšpígl

Nejvtipnější na tom byly ty fotky při závěrečných titulích. To je jako kdyby mě někdo nabízel slejvaný pivo a čekal že ho pochválím za to, že je to pivo. Originalita žádná, vtipu pomálu, co s tím jako mám dělat. Budu hodnej, dám dvě hvězdy, za ten humor ohledně soulože z travéčkem si to přece jen Bangkoská pařba zaslouží. ()

Cervenak

Áno, je to druhá porcia toho istého... ale herci sú v tých úlohách pevne posadení a vďaka Phillipsovej réžii to výborne graduje od "Bože, zase?" v prvej tretine cez "Haha, ono to stále funguje!" v druhej tretine až po vynikajúcu finálnu polhodinu so šťavnatým Giamattim, výbornou automobilovou naháňačkou, nezastaviteľným Jeongom a pointou celého pátrania. Najlepšie je, že to dobre funguje vo vážnych a napínavých scénach (možno dokonca lepšie ako v humorných) a keď si človek odmyslí všetku tú srandu, vlastne je to dobrý noirový detektívny thriller. :) Samozrejme, záverečná foto-koláž je opäť to najlepšie na celom filme. ()

Malarkey

Vlastně na chlup stejnej film jako jednička, včetně fotek na konci, který všecko, pro mě, zase zachraňujou. Koukat se na to sice dalo a bylo to fajn, ale bylo to jako kdybych koukal na ten samej film, ale akorát z Bangkoku. Nic víc, nic míň. Ještě štěstí, že autoři našli Zacha Galifianakise, bez něj by to ani nestálo za to, to vidět. ()

T2 odpad!

Rozpočet $80miliónovTržby USA $254,464,305Tržby Celosvetovo $586,464,305Tržby za predaj Blu-ray v USA $30,968,778 //počet predaných kusov 1,871,773Tržby za predaj DVD v USA $44,282,874 //počet predaných kusov 3,535,236║ nehorázne suchopárny dej, ktorý nie je ani len výparový dojazd, som neveril že by to mohlo byť suchšie než prvý diel, ktorý ma tiež moc neohúril ale aspoň to malo ako takú dejovú linku a ono je toto pokračovanie vo všetkých smeroch otrasnejšie, dalo by sa to tak prirovnať domácemu videu z dovolenky, herci sa len doslova prechádzajú a kecajú jednu prašnú vetu za druhou, fakt bez nápadu, bez kúska iskry, najlepšie na celom filme boli záverečné fotky, ostatné nestojí ani za reč, jeden z najhorších filmov roka 2011 /10%/ ()

Marigold

Jednička byla takový rostlý a zapocený americký buran, dvojka je ukničený rýžový pudink, který svého předchůdce dokáže překonat měrou všeho - kromě míry toho nejnutnějšího, a to je humor a zábava. Recyklace fórů vede k tomu, že se jde ještě o chloupek víc přes lajnu, ale také k tomu, že co působilo v jedničce přirozeně a překvapivě, je tady už jen afektované a předvídatelné. Nejvíc jsem se tak zasmál u závěrečné slideshow... Z Hangoveru se prostě dle předpokladů stává nudná frančíza, která bude maximálně těžit z nosného nápadu vlčí smečky a velkého okna. Pro někoho možná dost, já říkám: naprostá ztráta času. ()

larelay

ale nie, to fakt? vy ste ale hrozne prisni... uz si fakt neviem predstavit, co od komedie cakate :) ano, mate pravdu, je to ako cez kopirak, ale ruku na srdce, nesmiali ste sa snad 90% filmu? no my v kine vsetci do jedneho ano, takze maximalna spokojnost. Je pravda, ze panbickarom v Amikove sa musia jezit chlpy na kazdom mieste tela, pretoze dvojka je ovela zvrhlejsia ako jednotka, ale cert to vem, my s manzelom prudasi nie sme, takze fuck it, bitches :D ()

woody

Je tragické, když se stane pro tvůrce slovo "invence" nikoliv vulgarismem, ale přímo porušením všech ženevských konvencí ... Pařba v Bangkoku totiž není pokračováním (od slova pokračovat), ale kopie natolik okatá, že se ani nejedná o sázku na jistotu, ale o prachsprostou drzost. ()

Adrian

Na prvom dieli ma najviac pobavila koláž fotografií v závere, zvyšok filmu ma veľmi neoslovil. Druhý diel je na tom presne rovnako - odhaľujúce fotografie vyvolali úsmev a pobavenie, film predtým je toporným znásilňovaním konceptu a štruktúry prvého dielu. Silenosť a snaha predať vtip srší takmer z každého záberu, ta-tam je uvoľnenosť a nenútenosť, ktorou jednotka disponovala. Hangover II tak neprekvapivo trpí neduhmi väčšiny pokračovaní filmových sérií - je slabým odvarom svojho predchodcu. ()

Shadwell

Co se nám tu vlastně odehrává před očima? Na nějaké elementární úrovni se tu očividně vypráví příběh o třech kamarádech, kteří se dost drsně skalejí v Bangkoku, jenže co když je ten film o něčem jiným? Co když ten film není ve skutečnosti o dentistovi Stuovi, který vroucně miluje svoji budoucí manželku a vede celkem normální život, ale příběh démona, který má slabost pro prostitutky, souloží s muži, libuje si v tetováních a chová se jako šílenec? Stu sám poznamená, že v sobě skrývá démona, nějakou temnou stránku, která ho stahuje do pekla a která asi není náhodná, když se dva roky stará situace z minulého dílu zase opakuje. Stu je tak názorným příkladem člověka, který přijímá falešnou identitu stydlivého a plachého muže, jíž drží v šachu své pravé já, tvrdé jádro chlíváka (možná právě proto potřebujeme filmy, aby nám toto pravé jádro nás samých občas připomněly). Odtud je i zřejmý důvod přechodu z Las Vegas do Bangkoku, za nímž nestojí ani tak vzestup východoasijských zemí v čele s Indií a Čínou a módní přesun filmových příběhů do tamních lokací (Sex ve městě 2, MI-4, TDK), jako spíš starý čínský paradox od taoisty Čuanga-c´, který se probouzí potom, co měl sen, že je motýlem, a ptá se: Jak vím, že nejsem motýl, který nyní sní o tom, že je člověkem? Neplatí totéž pro našeho Stua z druhé Pařby - není ve skutečnosti šíleným démonem, jemuž se zdá o tom, že je ostýchavým lékařem? ()

hirnlego

Jak jedničku udělaly závěrečný titulky, tady to byla předposlední fotka (a Alanova "meditace"). Plakala jsem i podruhý. _____ (3,5* po čase neobjektivně nahoru, protože to HBO dává furt dokola a už sem to jako kulisu viděla snad pětkrát - kdybych někdy začala žehlit, asi si to nahraju) ()

Bluntman

Mnozí kritici a uživatelé by si mohli ujasnit, co je pro každé umělecké dílo základní - míra ozvláštnění, jaké film dosahuje. PAŘBĚ V BANGKOKU je nesmyslně vytýkáno, že jde o typické pokračování, kdy má druhý díl podobu jedničky přejeté přes kopírák, akorát s umocněním toho, co se osvědčilo jako divácky atraktivní a vděčné. Zapomíná se ale na to, že se koncept postupného rozpomínání se na předcházející noc se dá těžit donekonečna a ústředním ozvláštňujícím prvkem je volba města, které nabývá podobu jakoby samostatné postavy se specifickými vlastnostmi. "Dvojka" je sice slabší než "jednička" co do míry zábavnosti či formální nápaditosti. Moment překvapení totiž už logicky nefunguje a je až příliš stylisticky usedlá, přičemž na precizní dávkování informací a vzhledem k žánru netradiční flahbackovou strukturu jsme si už zvykli. V několika věcech ale nezpochybnitelně trumfuje. Postavy si jsou - stejně jako diváci - velice dobře vědomi, že se ocitaji ve stejné situaci jako předtím, ale přesto jsme nakonec přechytračeni a nepřijdeme na to, kde jsme měli Walda hledat od samotného počátku. Oproti vegaskému dobrodružství navíc ve 3/4 dojde k významovému obratu, a tak spíš než o snahu o to dostát zásadám romantických komediích (navrátit se ke statusu quo, aby mohlo dojít ke kýženě svatbě a šťastnému konci) jde o oslavu mužského kamarádství. Wolf-pack se tak ustavuje jako parta, na kterou je spoleh, ale ne proto, že je zárukou jistoty v podobě přinášení toho stejného znovu dokola. ()

Fr

,,ALE STEJNĚ JSEM RÁD, ŽE JSTE VŠICHNI TADY. DOKONCE I TY, ALANE.“....... /// Původně to měla bejt jen nevinná, nudná snídaně (a asi 25 minut to na ní vypadalo), osud – ale hlavně vousatej ďábel zase všechno změnili. I když si to nechtěj přiznat – ZBOŽŇUJOU FLÁMY! A já s nima rád zažiju další dobrodružství (?), na který třeba takovej Stuart dlouho nezapomene. Temná stránka těhle chlápků možná ubírá na obrátkách, ale ještě je furt (proti ostatním) nadprůměrně zábavná. Prostě Bangkok, no. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, co všechno se dá prožít za jednu noc. (2 x v životě.) 2.) Zjistím, že koukat na opici jak cucá penis, je vtipný ve všech jazycích. 3.) Vsadil jsem se, že Karel Roden zpívá líp než Mike Tyson. 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

LIVINGDEAD

Opakovaná sranda už není srandou. Navíc bratr nevěsty přišel o prst, ale nikomu to jaksi nevadilo, ani jemu samotnému. Zvláštní, ne? Zvláště, když hrával na hudební nástroj? Mně osobně to směšné nepřipadalo! ()

Dever

Bombastické ako prvý diel, veľké množstvo vtipných scén, vtipných hlášok. Aj keď tematika je skoro rovnaká, treba uznať, že Hangover part II je aj tak vydarené zábavné pokračovanie. Videl v kine .................. Soundtrack Christophe Beck:1. Black Hell - Danzig ,2. Stronger - Kanye West ,3. The Downeaster - Billy Joel ,4. The Beast in Me - Mark Lanegan ,5. Sofi Needs a Ladder - Deadmau5 ,6. Allentown - Ed Helms ,7. Pusher Man - Curtis Mayfield ,8. Love Train - Wolfmother ,9. I Ran - Ska Rangers ,10. One Night in Bangkok - Mike Tyson ,11. Just the Way You Are - Ska Rangers ,12. Bad Man's World - Jenny Lewis ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)