Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

Arsenal83

Skutočne zaujímavá dráma s malým prekvapením v druhej polovici. Takéto príbehy keď manželka dáva špehovať manžela a podobne vždy v sebe nesú nádych tajomna a zauzleného príbehu. Trojica Neeson- Moore- Seyfried bola vybraná skvelým spôsobom a nemenil by som ani jedného herca. Milovníkom vzťahovo založeným thrillerom absolútne odporúčam. ()

Slarque

Nevím, proč se Atom Egoyan dal na zbytečné remaky... Julianne Moore je skvělá herečka, ale její postava se většinu filmu chová jako kráva, takže s tím nic nenadělá. Amanda Seyfried vypadá nádherně, takže se film z čistě mužského pohledu dal dokoukat. Závěrečný pokus o thriller zcela nevyšel (50%). ()

Rocky62

Velmi hluboké sugestivní dílo, které ve mě vyvolalo silné emoce. Skvělí herci, obzvlášť Julianne Moore se mi dost líbila, Amanda Seyfried sice působila občas nepřesvědčivě, ale to je fuk. Pro mě je tento snímek něčím, co má působivou emocionální myšlenku a ta hudba? dokud se nenaučím celý soundtrack na kytaru, tak nemám právo natáhnou brka. 85% ()

iamek

Bože jak já nemám rád Amandu Seyfried. Na snímek jsem kouknul jen díky opět skvělému Neesenovi. Pomalé tempo mi vůbec nesedlo a na Chloe jsem si za hodinu ani nevzpomněl. ()

Chrustyn

Průměrné drama, které zaujme hlavně hereckými tvářemi Julianne Moore a Liama Neesona a obyčejným dějem, který jde překvapivě neobyčejnou cestou a končí nevýrazným rozuzlením. Ale na jedno podívání se to dá. ()

LaciLC

Hoci má Chloe pár svetlejších momentov, ako celok ma to vôbec nechytilo. Málo dusna, málo napätia, vlastne aj málo erotiky na to, s akou látkou režisér pracuje. Mohlo to byť fajn, ale výsledok je hrozne nevýrazný až nudný. A mám radšej "akčnejšieho" Neesona. ()

Flego

Chloe je pekná potvorka, ktorá zmení do základov život manželov stredného veku a ich syna.Otázkou zostáva, či bola mladá žena len epizódkou v ich aj tak narušenej harmónii, alebo sa z toho dokážu poučiť. Pomalým spôsobom rozprávaný príbeh sa nehraje na ťažkú psychologickú drámu, príbeh je logicky postavený, azda by som mal pripomienku k záveru, ktorý dokázal, že je ľahšie vymyslieť komplikovaný príbeh a ťažšie ho ukončiť. ()

Flakotaso

První polovinu jsem si docela pochvaloval a čekal co z toho nakonec vyleze. Nic pěkného to nebylo. Od onoho zvratu, který byl naprosto průhledný (proč asi režisér záměrně neukazuje schůzky Seyfried s Neesonem, he?) jde film naprosto do kopru. Chování postav a dějové rozuzlování mi připadalo naprosto absurdní a úplný závěr, kdy padesátikilová Amanda Seyfried vyrazí svým tělem obrovské okno i s rámem je vrcholem marnosti. Jediným opravdu skvělým aspektem tohoto filmu tak zůstává moc dobrá hudba Mychaela Danny. ()

rikitiki

Julianne Moore v další ze svých rolí pomatených dámiček z vyšší společnosti. KOUSEK DĚJE Tentokrát překonává krizi manželskou, středního věku a patrně i sexuální orientace za pomoci překrásné prostitutky. Film se melodramaticky vleče, Moore odhaluje své temné stránky nechutné šmíračky a potlačené sexuální touhy, jenomže to zajiskří jen občas, většinou je tempo příliš utahané - a najednou, ke konci, se film zvrhne do psychopatického thrilleru, který působí leda tak úsměvně. Úplný závěr už je jen zoufalá snaha dodat snímku rádobyhluboký rozměr vztahové tragédie. Škoda v téhle dějově nezvládnuté motanici Liama Neesona. /18. 4. 13./ ()

claudel

Dlouho, předlouho jsem Chloe zavrhoval vzhledem k mému frankonfonnímu sklonu a dle mého názoru vynikajícímu francouzskému snímku Nathalie. Navíc moc nemusím Amandu Seyfried. Moje předsudky byly však potlačeny, neboť uznávám, že Egoyanovi se podařil minimálně stejně kvalitní film. Samozřejmě si jej trochu upravil podle svého, ale hlavní linka příběhu a pointa zůstaly šetrně zachovány. A Amandu Seyfried jsem začal respektovat, tohle byla zatím její nejlepší role, v níž jsem ji viděl. Teď už i klidně věřím, že roli Lindy Lovelace může zvládnout lépe než Lindsay Lohan... ()

ARI50

Nečekaně thriller bavil, příbeh je sice známy ale já se tady bál hlavně kvůli obsazení které je super ale nečekal jsem že zahrajou dobře v takovém filmu. Atmosféra a zvrat slušny no nakonec se mi film hodně líbíl a povedl se. ()

Morholt

Co je tady u všech bohů mysteriózního? Prostě manželce, která trpí komplexem méněcennosti, rupne v bedně a celkem snadno sebe sama přesvědčí, že jí manžel podvádí. Nakonec nebylo by se co divit. Najme šlápotu, aby manžela svedla a dokázala si tak, že je její starej opravdu proutník. Jenže z nepochopitelných důvodů rupne v bedně i šlapce a začne se chovat naprosto iracionálně. Zápletka plave na vodě. SPOILERY: Snad každý, kdo podezírá osobou blízkou z nevěry, žádá nějaký ten důkaz čili fotku, nebo aspoň nahrávku. Ne tak pološílená Catherine, která se nechá lakovat od, na první pohled nedůvěryhodné, děvky. Stejně tak je velice nepravděpodobné, že se dotyčná sociální pracovnice zabouchne do ženské v přechodové fázi, která vypadá jako kdyby procházela detoxem. Tahle hloupost je ještě podpořená tím, že to mezi nehrající Amandou Seyfried a přehrávající Julianne Moore vůbec nefungovalo. Na hrbu to tak nesl sám samotinký Neeson, který toho ovšem ve vedlejší roli příliš mnoho nesvedl. Za dobu, než se šlapka projevila, dávám 30 %. ()

BoPo

Pokušení je hra ktorú keď začnete, musíte aj dokončiť. A znášať všetky následky. To čo tento film posúva do nadpriemeru, je ústredná trojica. Vďaka nim máte možnosť sledovať uveriteľné drama. A som presvedčený, že ani pri druhom pozretí nestratí nič zo svojej kvality. ()

bouncer

Pomalu plynoucí drama, které zkoumá různé aspekty vztahů, manželské problémy, touhu i posedlost. Egoyan potěšil, stejně jako sbírka herců - Julianne Moore a Liam Neeson jsou zárukou kvality, ale překvpivě mě poprvé přesvědčila i Amanda Seyfried. 75%. ()

Bast

Podivná zamerikovaná verze francouzského filmu Žena mého muže (Natalie...) - i když originál není tak plný zvratů, je pořád o dost lepší... ()

moviesfan

Asi bych film ohodnotil o hvězdu méně, kdyby neměl tak výborné obsazení, které zvládlo své role na jedničku. Líbila se mi určitá atmosféra filmu, erotické napětí, pochybnosti. ()