Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

litllewitch

Film z loňského roku, kterému jasně vévodí mladičká Amanda Seyfried. Chloe je malá psychopatická prostitutka, která se zamiluje do ženy, která ji najme, aby zjistila, jestli jí manžel podvádí. A malé stalkerka posléze začne ohrožovat celou její rodinu. Julianne Moore s Liamem Neesonem jako manželský pár jsou dokonalí. Z tohohle filmu mě opravdu mrazilo. Nádhera ()

lacostea

Film začal byť viac zaujímavý až v polke,ked sa to rozbehlo,škoda že sa tam nič nedialo už na začiatku.Inak dobrý dej,aj obsadenie sa dosť hodilo,hudba v pohode a aj napetie sa tam objavilo,ked sa všetko prezradilo.Večšina filmou ma istý koniec,no tu uplne dobre vymysleli ,nečakaná udalosť ,dobre sa to zvrtlo. A bolo tam tých nečakaných vecí viac.Dala by som tomuto filmu viac percent ako je hodnotený.. ()

Boylina

V začátcích filmu jsem si říkala, jak tohle asi skončí. Nicméně takový závěr by jsem nečekala ani v nějaké parodii na thiller. Nevyměnili se režiséři v půlce filmu? Už když film "gradoval" scénou kdy zhrzená Chloe navštívila Catherine v ordinaci jsem filmu přestala věřit, to, co mi ukazuje. Ta pochybná schůzka v restauraci a pointa o tom, že se Chloe s Davidem vůbec neznali mohla být lépe zpracovaná, včetně toho, že mu to dost neobratně Catherine sdělila někde na ulici a pak si šťastně padli kolem krku.. Povrchně zpracované. Závěr opravdu odbitý, laciný. Zklamalo mě to. Je to škoda, protože jinak to mohla být zajímavá podívaná. Zvláště díky dobrému obsazení, na Amandu byl opravdu působivý pohled, je to pro mě jediný film ze všech, které jsem s ní viděla, ve kterém jsem z ní cítila erotické napětí a cosi zvláštního. Julianne zde většina chválí za výkon, já musím přiznat, že jsem se jí (její postavy) v tomto filmu štítila, taková frigidní americká panička bez sexappealu. Vadily mi její gesta, vzdychání, zděšení, snad i vzrušení, nevím, takže asi hrála dobře, jestli její postava měla být taková. Liam nedostal moc příležitostí, težko říct, jestli je to dobře nebo špatně.. Působilo to na mě jako by se režisér zpočátku snažil o něco mnohem víc a to potom najednou zahodil jen aby to měl rychle z krku. Opravdu škoda. ()

Umělec

Tak tenhle scénář je opravdu slabej, od nereálnýho začátku, přes nereálnej prostředek až po ještě nereálnější konec... Nejvíc mně asi překvapilo, že v tom hraje Liam Neeson. Nevím proč. 60% ()

Kosir

Ta zápletka je trochu patologická a ambaláž se pokouší o jakousi mysterii, která nepřichází. Brzy vám dojde v čem je jádro ratlíka, a tak čekáte jak vám to neviditelná částice naservíruje. Nijak zvlášť, ta civilnost nevadí, ale výlet andílka z okna na zahradu je laciný jak ovce za krále Holce. Co mě ovšem pobavilo, to je výčet účinkujících v záhlaví; je jich tam asi 60, já jsem ale zaregistroval tři, no, teda štyry. ()

Martazoe

Tři hvezdičky jsou za Julianne Moore, kterou mám ráda a v tomto filmu se mi taky líbila. Příběh mi ale přišel dost průměrný, nevýrazný a docela předvídatelný. ()

Sandai

Vlastně není ani celkem co komentovat. Nic extra špatně, ale ani nic super. Spíš takový nudnější uspávač na dobrou noc. ()

k.rakonos

Celkem zajímavé komorní drama, lehce líznuté i thrillerem. Jako bonus krásná Amanda Seyfried s charismatickou Julianne Moore, jejich lesbické hrátky asi nenechaly žádného muže chladným :-) Pohříchu toho víc ukázala Moore než mladinká Amanda. ()

aneta105

Proč mám pocit, že když někde hraje Amanda Seyfried, tak to nikdy za moc nestojí.... dějově to nebylo zas tak špatný, ale ona to svou rolí a výkonem kazila. Mám Liama ráda, ale ani on to nezachránil, 40%. ()

SNCIS

Julianne Moore předvede své bradavky, šílená Amanda Seyfried zase svou mladou sexy postavu a Liam Neeson znovu ukazuje, že není žádné herecké béčko. Když se to takto namixuje vzniká příjemný psycho erotický thriller. - 60%. ()

Jarsey odpad!

Tu hodinu a půl mi už nikdo nevrátí. Tento film by se měl pouštět mladým studentům filmové akademie, aby viděli, jak proměnit dobrý námět v devadesátiminutový paskvil. Jediná gradace, které jsem se dočkala, byly titulky. Jen jsem na konci obdivovala svoji trpělivost, že jsem u toho neusnula. ()

janececek

Upřímně netuším, jak tenhle film ohodnotit. Je to hodně subjektivní záležitost, neboť se na jednu stranu jedná o slušné rodinné drama, ale na stranu druhou, místy to může působit jako úchylárna. Mezitím je hrozně tenká hranice a já sám se nemohu rozhodnout, jaké pocity ve mně převládají. Herecké obsazení chválím, všichni hráli přesvědčivě, navíc musím vyzdvihnout hudbu, která se opravdu povedla. ()

andy60

Rozjezd byl slušný, těšil jsem se, že to bude gradovat, ale stal se pravý opak. Místo zajímavého děje se na obrazovce objevují nahé J. Moore a A. Seyfried, což není úplně nezajímavé, ale děj začíná drhnout a závěr dílo zkázy dovrší. ()

Sejkorka

64 % většinou již odrazuje. V tomto případě jsem to risknul kvůli Amandě (Chloe) s vědomím, že si to ve filmu rozdá s Juliánou (Catherine). Liam Neeson mi dlouhodobě moc nesedí, ale je to spíše otázka sympatií. Zde jako David to potvrdil. Děj je jednoduchý, vážená žena si najme lehkou děvu, aby proklepla manžela, zda je nevěrný. No a ta děva se do zadavatelky zamiluje, což má tragické důsledky. Jedná se o remake francouzského filmu, jak to tak Američani dělají. Je z roku 2003, jmenuje se Žena mého muže a hraje v něm další z krásek, Emmanuelle Béart. No tak se na nějaké to její dílko asi kouknu. ()

peproch

Líbilo se mi to, ale chtěla bych, aby mi to někdo převyprávěl a já snad pochopila, že se nejedná o naprostou scénaristovu libovůli dělat si s postavami cokoli. Fakt to znamená, že ospravedlním své lesbické touhy tím, že nejprve onu prostitutku strčím manželovi do lože? ()