Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

D||X

Nejsem si příliš jistý co nám chce film sdělit, nejsem si vlastně ani jistý co jsem právě viděl... Je to zajímavý film, skvěle zahraný s naprosto PŘEKRÁSNOU Amandou Seyfried. Bohužel zápletka mi přišla hodně přehnaná, spousta věcí hloupých... Dokázal bych si z filmu odnést pár dobrých rad do života, ale jinak mi u tohoto filmu opravdu unikla pointa... Na večerní oddechovou projekci, proč ne, už jen kvůli Amandě, Liamovi a Julianne. Váhám mezi 3* a 4*... nemůžu se rozhodnout, je to jasných 3.5... ()

NSN

Jemně a pečlivě natočený. Kvalitní děj s ještě kvalitnějším procítěním doplněnej vynikající hudbou. ()

David2309

Žádné drama,žádné velké herectví,večerní filmek ze života,ve kterém postavy dělají v zásadě to,co byste dělaly v danou chvíli i Vy.A to mě bavilo. ()

Dr.dogous

scenář 3 režie 3 herci 4 výprava 3 celkem 13 hodncení 65 % Uskalím není nevěra, ale žárlivost. Žárlivá a podezřívavá manželka (Julianne Moore) si najme ženu, "profesionálku", aby si prověřila "pravdomluvnost" manžela. Lesbická prostitutka se však zamiluje do ní a začne dělat potíže. Chvíli má navrch krásná lesbička. (Amanda Seyfried). V závěru už jde do tuhého, kdo z koho. Drc..a problém otravné lesby je vyřešen defenestrací. Napínavě zpracováno. ()

Chloe..

Téma je zajímavé, tempo pozvolna graduje a v divákovi, který hlavní zápletku neodhalí hned zpočátku, vzbuzuje jistě slibované napětí. Velmi mě také zaujal soundtrack a kapela Raised by Swans, která se ve snímku objeví. Co se týká hereckého obsazení a výkonů byla jsem nadmíru spokojená, Julianne Moore i Amanda Seyfried se do rolí vžily báječně a charismatický Liam Neeson vše jen podtrhl. Pro někoho možná hodina a půl nudy, pro mě však ne pokušení, ale potěšení. ()

foils

Vlastně se dá říct, že Egoyan točí dost kraviny. Už ta Exotika byla docela na palici a o mnoho větší smysl nedávají ani lesbické hrátky Julianne Moore s Lindou Lovelace - pardon, Amandou Seyfried. Tím spíš, že nejerotičtější scénu předčasně ukončí rýmička (že by metafora naznačující "this girl is sick"?). Ale přestože si Egoyan pohrává s hollywoodskými klišé, nepřitahuje k nim pozornost (v nejdoslovnější podobě viz závěr, kdy manžele nikdo nevyšetřuje) a já si tak můžu dopřávat svou guilty pleasure nad jeho (před)kamerovými hrátkami. *** 1/2 PS: Originál jsem neviděl, a dávám do Chci vidět :) ()

Pythonator

Dámy, zde máte dobrý návod, co pořídit svému muži na hraní. Chytlo by se jich asi tak 99 % a ten zbytek by byli skrytí buzeranti. Takže si s tím radši v rámci zachování rodiny nezahrávat. Julianne Moore zde hraje nešťastnou stárnoucí chudinku, která se nemůže smířit s prostým faktem, že když přestane pravidelně šoustat s mužem a její tělo se začne měnit ve vrásčitou skulpturu hnusu a staroby, tak je od přírody zcela přirozené, že se muž začne poohlížet po něčem mladším, šťavnatějším, hezčím a co je podstatné, povolnějším a nadrženějším. Takovou hračkou by mohla být třeba tahle Chloe, ale obávám se, že Amanda Seyfried není šťastnou volbou, protože mi příjde fádní, nezajímavá, nepřitažlivá a po pravdě bych radši ojel tuhle padesátiletou Julianne Moore, která si i na ty roky stále drží hezkou postavu a za kozy se nemusí stydět, tak je v tomto filmu nevím za jaký plat nadšeně ukazuje. Jako thriller to nefunguje a mysteriózní to není ani trochu, pokud vám nepříjde mysteriózní žhavá lesbická scéna těch dvou hereček. Vesral bych to do kategorie prostého erotického dramatu a hodnocení bych shrnul asi tak, že třetí hvězdička je za odvahu a kozy Julianne Moore. ()

Kinderr

Zajímavý děj a sled událostí, bohužel divákovi už během sledování filmu dochází, že to asi nebude tak jak se zdá....Ke konci už trochu přehnaná psychologická hra. ()

DK197

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mi absolutně nic nedal. Zápletka mi byla jasná po pár minutách, konec taky. Fajn nápad, blbé provedení. Hereckým výkonům jsem nevěřila. ()

Tom10000

Tak, a teď si můžu říct, že jsem tento film už viděl. A narozdíl od některých, kteří toto považovali za úplnou blbost, se mi tento film velice líbil. Nejenom, a to snad každému, úchvatná herečka Amanda Seyfried, ale i celý příběh, který se skutečně může stát. Film byl jasným znakem toho, jak v některých případech může přeléhat povaha člověka ke dvěma pohlaví - v případě Catherine - a jak se může dívka snadno naučit být prostitutkou - v případě Chloe. Ta vám může někdy připadat okouzlující a sexy, ale je to pěkná mrcha. A přitom je sama nevinná, nechala se poplést a sama na to dopadla tím, že zešílela, a přitom byla tak mladá (viz. konec). David zprvu vypadá na pěkného hlupáka, který flirtuje se studentkami a pak i samotnou Chloe, ale podezření Catherine se nakonec ukázalo jako pěkný podraz od Chloe, která ji chtěla mít pro sebe, a pak si to pěkně zavařila (př. ona a Katherinin syn). Rozhodně si myslím, že tento film byl poučný, pěkný a dobře zahraný. I scénář byl "plný", tj. žádná protažená či nudná scéna, a přece se roztáhl do klasiky typu 95 minut. Teď už vím, že je to převzaté z filmu Žena mého muže, nevím, do jaké míry, ale na film se rád podívám. Tomuto dávám 90 procent, a to z důvodu filmového žánru, tj. tag "prostitutka, lesby" + drama/romantický (v tomto pohledu nesouhlasím s mysteriózní a thriller mi taky moc nesedí). Doporučuji všem, co se o tento žánr zajímají! ()

JAzzeURo

Konečně film ve kterém Amanda Seyfried působí jako opravdová herečka. Konec bylo slaďáren. Navíc skvělá hudba dělá z tohoto filmu koukatelné dílko. ()

Pattrick

Čekal jsem více působivější drama, ale z toho scénáře se asi nic víc nedalo vykřesat.. Amanda překvapila, byla slizká, nebezpečná a dravá, šel z ní opravdu strach, bohužel, pointa celého filmu byla neskutečně předvídatelná a ten konec hloupoučký.. Krásná hudba byla velkým plusem. On učitel, ona doktorka, jak by to jinak mohlo dopadnout ()

tulkas

Prsa Amandy Seyfried na 100 způsobů (což je docela fajn), ale vadilo mi, že už od poloviny filmu bylo jasné jak to dopadne. Chybělo mi tam nějaké překvapení. komentář který stojí za povšimnutí: verbal111 ()

kika1650

Aké rozporuplné hodnotenia! Je fakt, že to spočiatku vyzeralo viac než sľubne, t.j. základná premisa bola zaujímavá a taká prvá polovica bola ešte relatívne solídna, hoci kľúčový obrat filmu sa dal predpokladať už dlho dopredu. A vravíte si dobre, mohlo by sa to tak stať. Lenže potom sa musíte začať pýtať na motiváciu postáv - a je zle. Prečo by to vlastne prostitútka robila ? ťažko povedať či je to unylé herectvo Seyfried alebo (zase) chyba scenára, ale túto odpoveď nám film vo svojej zvrhlej logike (hlavne, že je to sexi! a hlavne že sú tam lesbické scény!) nedáva. A reakcia manželky na potenciálne nebezpečný email ? Hrozbu prehliadne! A reakcia manžela - nielen odpustenie, ale aj úplne zmierenie a oživenie vzťahu ?! Haló! A záver v dome ? Číry diletantizmus vo svojej najrýdzejšej podobe, diery v scenári, plátané tak nepravdepodobnými dejovými zvratmi, že sa chvíľami človek pýta, ako sa na to takí herci (Moore, Neeson) mohli dať. Čo mohlo ísť hlbšie do psychológie postáv, zúfalo kĺže po povrchu. A čo robiť ku koncu, keď sa to tak zamotalo, že v skutočnom živote by sa to už nikdy nevysvetlilo - ani mužovi, ani synovi ? Keď by sa už tu lúzu - čokoľvek ju viedlo správať sa ako z béčkového thrilleru/hororu, nikdy nepodarilo vyhnať zo života, keď hrozila diskreditácia, úplný rozklad dovtedajšieho života, stane sa čo ? Problém vyriešený, zmietnutý zo stola, nočná mora skončila, hľadíme v ústrety svetlejším začiatkom. Iste. Záver by som prirovnala k Adaptácii - lenže čo je tam recesia a sebaparódia, to tu myslia, prosím pekne, vážne! Len hercom (obzvlášť Moore) sa dlho darí vytvárať dojem, že sledujeme psycho drámu - a pritom je to len hrozne lacné! Ku koncu to tak sprznili, že to evokuje slátaninu a blbosť ako Jennifer's Body. ()

snecek

A lodní siréna hlásá nůůůůůďó. Hodně slabý tři hvězdičky, a to za Liama Neesona a za Julianne Moore, páč tu zhrzenou paničku zahrála fakt skvěle, jinak režisérský styl pana Atoma mě teda moc neoslovil. ()