Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

wesker

Moc krásná Amanda zajímavý námět a HD rozlišení dělá z tohoto snímku lehce nadprůměrný psychovýlet do duše každého z nás. ()

FEAR99

Jako odpočinkový film ideální. Erotické drama, kde se s nahotou nešetří, dokáže v některých momentech příjemně strhnout, v některých však poměrně nudí a tak nějak poskakuje na místě. Pomalejší tempo totiž nemusí svědčit každému. Každopádně si to dokáže udržet napětí po celou dobu stopáže i přes fakt, že pointa je lehce odhadnutelná a důmyslnější divák s ní nebude mít žádný velký problém. Příjemná stopáž potěší, stejně tak jako výtečné herecké obsazení v čele s úžasnou Amandou Seyfried (potvrzení dojmů z Dear Johna). Chloe nezklamala a označení "mírně nadprůměrné drama" si zaslouží. 60% ()

oSiSko

Nádherná Amanda Seyfriend...vynikajúca Moore a Liam, ale nemám rád filmy v ktorých od prvej sekundy viem ako to skončí a proste tuto to tak bolo...Záver proste slabý bez fantázie, čakal som silnejší záver, kvôli ktorému by som dal aj o dve hviezdy viac. ()

djcremo

Neskutočne som sa u toho nudil a nezachránili to ani výkony hlavných predstaviteľov a už tobôž nie dej filmu, ktorému chýba patričné napätie a vášeň. ()

veverysiak

Miestami zaujímavý a rniestami nudný kúsok o mierne šišavej okani, ktorá pretrtne celú prefrustrovanú rodinku, takto podané to vyzerá na poriadny prúser, ale réžii sa podarilo z toho vykľučkovať do znesiteľných levelov pozerateľnosti, na väčšie ambície to však nemalo, aj keď Julianne a Liam zvyknú hrať vyššie ligy, takže 65%. ()

david666

solidní drama se skvělou Julianne Moore. škoda, že mě bylo už asi po půl hodině jasné, kam děj bude směřovat a jak se bude vyvíjet. Nic proti Amandě ale dovedu si představit podstatně více tajmenou představitelku Chloe - třeba Megan Fox - to by bylo hodnocení určitě vyšší ()

Scaevola

Přiznám se, že podobnému typu dramat příliš neholduji, což patrně způsobuje to, že mi všechno přišlo napínavé a originální, i když ten závěr byl trochu předvídatelný (až na toho přihlížejícího kluka). Dodám, že z mého zorného úhlu se zde sešlo výborné obsazení. Pavučina lží požírá její tvůrce aneb kdo si hraje s kým? ()

Shinnie

Malo to taký veľký potenciál. Aj keď táto zápletka určite mala už mnoho filmových podôb. Spočiatku to vyzeralo veľmi zaujímavo odhliadnuc od predpokladateľných situácií ktoré miestami kontrastovalo s nelogickým a absolútne nereálnym správaním. SPOILER No v druhej polovici nastalo ešte väčšie sklamanie kedy pricházdame na to že vlastne nie ona je chuderka že ju manžel podvádza ale odhalí v sebe ešte skryté lezbické túžby a zistí že nie je taká nevinná ako si myslela. Ách jaj. Nakoniec si ešte Chloe narazí mladého ako na znak nejakej úbohej pomsty. A (skoro) všetci žili šťastne až do smrti. Veľké sklamanie... Atmosféra filmu sa však celkom držala a nútila film aj napriek tým nelogickostiam dopozerať do konca. Herecké obsadenie skutočne vynikajúce ale už trocha zbytočné... Typnem si, že keby tam nebola ústredná trojka a hrali nejakí menej známi herci malo by to odpad. ()

fafejt001

Líbí se mi Liam , Juliane i Amanda . Nějak se na to hodili typově . Vím , že to není žádná pecka , ale zaujalo mne to . Mohlo to být sice lepší , ale mírně jsem přivřel oko . Takže tři a půl . ()

Kozlowski8

Thriller? Rozhodně ne. Erotické drama, ve kterém to - co se erotiky a sexu týče - patřičně jiskří, ale nějaké strhující napětí jsem tam příliš necítil. Vcelku dobře se ale na film kouká a nenudí. 65%. ()

Hadascz

Tak 3/4 filmu se mi hodně líbíli. Konečná část mě zklamala svým vyvrcholením. Amanda Seyfried tu hraje prostitutku, která když se zadívá do objektivu tak filmové políčka málem vzplanou :) O tom, že se tu občas mihne bez oblečení jen a jen přispívá čemu autoři původně zamýšleli. Julianne Moore svoji roli propujčuje onu třešničku na dortu, které se mi ve filmu líbila nejvíc. ()

Dejna

Napadají mě snad jen dvě slova - nevyužitý potenciál. Podle traileru jsem očekávala, že to bude "bomba", první půlka filmu mě vyloženě bavila, říkala jsem si "jo, tohle se mi bude líbit.." - SPOILER - a to i když jsem už od začátkku tušila, že si to Chloe všechno vymýšlí. V druhé polovině už jsem si jen říkala, že TEĎ se musí něco stát a hlavou mi probíhalo tisíce různých scénářů a závěrů.. a ono nic! Tak jsem alespoň čekala, že dojde k zajímavému rozuzlení, že závěr nás prostě dostane.. no, a ono zase nic. Takový skvělý náměť a takové mrhání :-( Ale abych byla spravedlivá, nebylo to úplně špatné, tři hvězdičky si to ode mě určitě zaslouží, ale dalo se z toho rozhodně vytřískat mnohem víc.. zvláště při tomto obsazení. ()

camomilla

Snimek neni spatny, co mi ale vzalo velky kus kouzla je to, ze mi od zacatku byla jasna pointa "Prekvapive rozuzleni" se u mne nekonalo (nevidela jsem ani Zena meho muze), jinak bych pomyslela mozna i na ctyri hvezdicky. ()