Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

Spooner

Příběh je to výborný, postavy jsou skvěle napsané a hlavně výborně zahrané( výborná Amanda Seyfried). Přesto mě to ale neoslovilo tak, jak jsem čekal. Emocionálně mi to totiž přišlo dosti ploché a i přesto, že některé scény byly vážně strhující, tak jsem se filmu ani postavám přes veškerou snahu nedostal pod kůži. Navíc to nijak zvlášť, ani přes svojí krátkou stopáž, neuteče a chvilkama už jsem docela nudil. I tak tomu ale jisté kvality neodpírám a Egoyan se Pravd nebo lží hodně zlepšil. Jenom se mi to holt netrefilo do noty.70% ()

Mahalik

Po sledování všech těch rozervaných Keatsů, Fish tanků, Single manů, jsem se dostal k jemnější, leč neméně životně rozblemcané Chloe, která se zamilovala tak špatně, jak jen to šlo. Tahle exkurze prostředím a lá Ikea, byla jako (v)zívání. Snažíte se, ale není Vám opláceno. Chcete, ale sarkastické řeči sráží imunitu. Dostaví se rýma, popřípadě to nejhloupější jednání. Pomsta. Ale o tom už psalo hodně spisovatelů. Atom si bohužel přičichl k Hollywoodu. Je to pěkný, v začátcích pravdivý, ale na konci totálně tupý. Brutální krása neexistuje. 60% ()

-bad-mad-wolf-

Zasáhlo mě to zhruba stejně, jak mi Amanda Seyfried přijde krásná a zatím neokoukaná. Závěr působí na první pohled dosti nepřesvědčivě, nicméně postava Chloe funguje v tomhle filmu jako kopanec do rozklíženého vztahu, tudíž má drastická ohraničenost její přítomnosti svůj symbolický účel. Včetně vší bolestné pravdy a procitání z letargie. S otázkou nevěry a důvěry ve vztahu si film hraje sympaticky, zejména ve chvíli, kdy se karta začíná obracet. Vizuální stránka je pohledná, herecké výkony rozhodně nezklamou a letmá nahota titulních představitelek už vůbec ne. ()

lesumir

Ac se reziser jmenuje Atom, fyzika mu moc nejde :) Nebo jake kolik pocitani, protoze tady to cele prekalkulovat. Jooo, obsazeni se mu povedlo, jak Amanda tak Julianne jsou sexy girls a Liam je sympaťák. Ale ty dialogy, ty scénky, ten průběh je od normáního života vzálen na smětelné míle daleko. Čím vic filmu vzníká, tím víc upouštějí od reality a spadají do nahoněných blábolů. Komorní, to ano, ale zbytečně pomalé temo. ()

Hrabka

Pro někoho možná film na pohodu, mě ale tyhle příběhy fakt moc nedostávají. Z mého pohledu se jedná prostě o dost slabý nevěrnický drama. Herecky je to dobře zvládnutý, ale celý ten příběh s tou pointou okolo rozhádaný tříčlenný rodinky a jedný děvky je takový dost divný a ačkoli zpočátku jsem ještě doufal ve zdárný vyústění, tak jsem se ho bohužel nedočkal. 45% ()

Fiftis

Zatiaľ neviem čo si o tomto filme myslieť. Herci chodia len sem tam bez výraznejšieho hrania. Julianne Moore mi príde ako žiarlivá manželka, ktorá chodí len sem tam a občas ju z dumania, či je manžel neverný alebo nie je, vyruší plná čakáreň pacientok. Liam Neeson sa nejako viac neprejavil, takže nemôžem súdiť. A o Amande Seyfried stále neviem čo si myslieť. Už som ju v pár filmoch videl, ale stále jej nemôžem nejako prísť na chuť. Toto okaté dievča s veľkými perami mi ako príliš dobrá herečka zatiaľ nepríde. Správanie Chloe som celkovo nepochopil. Chloe balansuje niekde medzi nevydarenou drámou a slabým thrillerom. Variácie na tému kríza stredného veku, ktorá asi najviac zaujme práve túto vekovú skupinu. ()

Pepinec

Až mně moje holka začne shánět prostitutky na dlouhá odpoledne, možná začnu o svatbě aspoň přemýšlet. Solidní zábava do štěpánské noci, během které mi došlo, že mnohem nebezpečnější než zahýbat je být z toho podezřelý. ()

Rosaviva

Film o šílené ženské, která se zřejmě ráda mučí, protože si najme prostitutku na vlasntího manžela a pak jí nechá, aby jí do nejmenších detailů popisovala každou jejich schůzku. Upřímně vám řeknu, že s touhle rodinou bylo opravdu něco špatně. Musím teda přiznat, že ten konec, kde se ukázalo co je pravda a co pravda nebyla, byl mírně šokující. Amanda si tu zahrála roli, která se příliš nepodobala jejím obvyklým a na začátku filmu mě navíc čekalo ne příliš příjemné překvapení v podobě Niny Dobrev, naštěstí si tam moc nezahrála. No, uvažuju kolik hvězdiček tomu dám, protože se nemůžu rozhodnout, jestli mě to bavilo, nebo ne.. Po delším rozmyšlení tedy dávám 3* ()

misterz

Vôbec mi to neprišlo ako Egoyanovo dielo. Chýbal tu jeho zvyčajný nadhľad a atmosféra, ktorú obyčajne dokáže navodiť. Skôr by som povedal, že ide o taký bežný thriller na jedno použitie v rámci piatkového upršaného večera na Markíze alebo na JOJ. Väčšinu času sa tu nič nedeje, film zaujme iba výborným hereckým obsadením a s pár odvážnejšími scénami (ale žiadne terno). A mysteriózne? To musí byť asi nejaký preklep. Podpriemer. 40/100 ()

gilmore_girl

Tesila jsem se na Liama Neesona, ale toho se mi moc nedostalo. V podstate to byl herecky koncert Julianne Moore a Amandy Seyfried, nutno zduraznit, ze skvely! Julianne na svuj vek vypada uzasne a s Amandou jim to krasne ladi. Zaver by si zaslouzil vic fantazie, ale jinak jsem vcelku spokojena. ()

IQ Tiqe

Co mě k tomuto filmu přivedlo? Amanda Seyfried (už nevím, v čem jsem ji viděl, ale byla prostě kus) a pak Julianne Moore, kterou mám moc rád. Děj byl poutavý a ještě jednou poutavý, pozornost jsem neztratil ani na chvíli, drama+thriller nepatří do žánrů, které vyhledávám, ale tohle se mi líbilo - vlastně je to jeden z filmů, který vás při sledování pohltí a po skončení zachová velký dojem. Mimochodem Chloino vyprávění je slušně vzrušující. 80% Ještě přidám SPOILER: konec mě překvapil, jako by film uťali, ale po chvilce přemýšlení jsem za něj rád a vlastně byl taky hodně povedený; bylo by jen na škodu vše dál uměle nastavovat a rozmazávat. ()

teutates

Chloe Chloe... až tak úžasne, neočakávané, perfektné, famózne to v skutku nie je... komorný thriller o "nevere" a "dôvere". Presná dávka chaotickosti a revolúčnosti, záhadného rozuzlenia deja ako je na dnešné pomery zvykom. Herecky dôstojne, avšak priemer 6/10 ničím obzvlášť mňa osobne nechytilo. ()

Ant

Velmi zajímavý, chladně působící vizuál nezakryje prosťoučký příběh, jehož potenciál se vyčerpá během první poloviny. Propletené osudy čtyř postav zprvu vypadají jako základ pro silné drama, ale i přes sympatické výkony hlavního tria vše nakonec vyjde do prázdna. ()

mil@n.fanatik

Uvažoval jsem aji o 4*, ale nakonec nechám 3. Film slušný, bavil jsem se, ale myslím si, že se až moc sam zamotával do děje... Jinak mírný nadprůměr. ...65% ()